Clear, Men, Ice Fresh Shampoo (Szampon przeciwłupieżowy dla mężczyzn do wszystkich rodzajów włosów)

Clear Ice Fresh zawierający ekstrakt z mentolu jest przeznaczony do wszystkich rodzajów włosów i zapewnia uczucie świeżości na długi czas. Formuła Zinc mineral complex działa na zewnątrz pozostawiając skórę głowy i włosy pozbawione łupieżu. System VitaABE, bogaty w witaminy oraz lipidy, pomaga odżywiać od wewnątrz.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate /lub/ Sodium C12-C13 Pareth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Zinc Pyrithione, Dimethiconol, Dimethicone, Carbomer, Parfum, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Chloride, TEA-Dodecylbenzenesulfonate, Laureth-4, Laureth-23, Poloxamer 407, PEG-9M, Xanthan Gum, Magnesium Aluminum Silicate, Sodium Polynaphthalenesulfonate, Menthol, Lysine HCI, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Helianthus Annuus Seed Oil, Retinyl Palmitate, Pyridoxine HCl, Zinc Sulfate, Citric Acid, Sodium Hydroxide, DMDM Hydantoin, Sodium Benzoate, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, PPG-12, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Limonene, Linalool, CI 42090, CI 47005. (31.08.2010)

Cena: 13zł / 200ml
/m/

Bardzo dobry szampon

Bardzo dobry szampon - super konsystencja, zapach, wydajność, cena i przede wszystkim działanie przeciwłupieżowe. Fakt, trzeba go używać często i pozostawiać na skórze głowy na pewien czas (2-3 min.) i po takiej kuracji nawet mój dotychczasowy faworyt - Vichy Dercos preciwłupieżowy może się schować! ;)

Ilość zużytych opakowań: 4 po 400 ml

Szok!!!

Napiszę krótko - 8 lat walczę ciężkim tłustym łupieżem skóry głowy. Wypróbowałem już chyba wszystkiego - od zwykłych szamponów z marketu, po te najdroższe z apteki. Po tym szamponie, kupionym przypadkiem, moja głowa jest w najlepszym stanie od początku walki - właściwie wyleczona. Niby zwykły szampon z marketu, ale jak dotąd to mój absolutny nr 1 !!!

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 2 butelki

Masakra!

Miałam próbkę 50ml w prezencie od Ross:D
Zdecydowanie nie przypadł mi do gustu! Po pierwsze, nie zmniejszył ani trochę łupieżu. Już na tej podstawie nie kupię jego pełnowymiarowej wersji, gdyż nie spełnia swojej najważniejszej funkcji. Owszem, trochę chłodził skórę przy myciu, ale co z tego? Spójrzcie tylko na skład, w życiu gorszego wśród szamponów nie widziałam, poważnie.

jest niezły:)

Powiem tak: w poszukiwaniu idealnego szamponu do włosów przetłuszczających się, w determinacji sięgnęłam po \"męski\" szampon:D wcześniej chyba miałam próbkę dołączoną do jakiegoś czasopisma (nie pamiętam jakiego:P) i byłam pod wrażeniem! miałam też próbkę, a potem szampon w \"damskiej\" wersji w białej butelce, ale jak dla mnie, był słabszy od tego:)
Clear Men Ice faktycznie przyjemnie chłodził skórę głowę, a włosy były puszyste przez jakiś czas:)

Używam tego produktu od: od roku
Ilość zużytych opakowań: ze 2:)