Eucerin, Przeciw Zaczerwienieniom, Kojący żel oczyszczający

Eucerin, Przeciw Zaczerwienieniom, Kojący żel oczyszczający

Delikatny żel oczyszczający dla skóry podatnej na zaczerwienienia. Łagodnie, ale skutecznie oczyszcza oraz usuwa makijaż i pozostałości korektorów. Zapewnia naturalny poziom nawilżenia skóry.
Nie powoduje podrażnień, nie zawiera mydła oraz substancji zapachowych.
Wszystkie produkty z linii Eucerin Przeciw Zaczerwienieniom zawierają Licochalcone - kojący, naturalny ekstrakt z korzenia lukrecji (Glycyrrhiza Inflata).
Badania kliniczne, przeprowadzone na grupie 62 pacjentów, potwierdzają zauważalną poprawę stanu skóry podatnej na zaczerwienienia po 4 tygodniach stosowania.

Skład: Aqua, Glycerin, Sodium Laureth Sulfate, Carbomer | Glycyrrhiza Inflata, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Xanthan Gum, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Decyl Glucoside, Benzophenone-4, Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben.

Cena: 65zł / 150ml
/m/

makabrrrra

Dostałam ten żel gratis przy większych zakupach i właściwie tyle dobrego o nim mogę powiedzieć.
Zgadzam się całkowicie z recenzją poniżej. Zamiast koić (a przynajmniej nie robić krzywdy delikatnej skórze) - masakruje. Podrażnia, wysusza, wydobywa ze zdwojoną siłą wszelkie naczynka i inne ślady.

Nie dałam rady długo myć nim twarzy i skończył jako myjka do ciała. Tu aż takiej masakry nie powoduje, ale też miły nie jest.

Nie polecam, nie tylko do delikatnej cery, ale ogólnie. Nawet przy skórze nosorożca nie jest wart zakupu.

Używam tego produktu przez: kilkanaście dni

Wysusza, odwadnia, zapycha

Żaden, ale to żaden preparat do oczyszczania twarzy nie obszedł się z moją cerą, jak ten!
Kupiłam w celu łagodzenia podrażnień, suchości, łuszczenia i zaczerwienienia, czyli typowych efektow pogody za oknem.
Już po pierwszym użyciu byłam niemile zaskoczona, że moja cera nie ma ujednoliconego kolorytu - zaczerwienienia jak były, tak są. Dalej: na nosie skóra nadal się łuszczyła (przy mojej pielęgnacji takie rzeczy po prostu się n i e z d a r z a j ą, są jedynie krótkotrwałym pokłosiem zimy i znikają po umyciu Phiosiogelem, nałożeniem maski Avene itd.).
Po kilku użyciach objawy te nadal były, co więcej, cerę miałam coraz bardziej odwodnioną i pojawiły się drobne niedoskonałości. A mam cerę w kierunku suchej.
To, że nie toleruje gliceryny w kremach, gdyż mnie wysusza i zapycha, wiem od dawna, natomiast nie spodziewałam się, że może tak być w przypadku żelu.

Niemiły zapach i kisielowata konsystencja.
Cena zdecydowanie zawyżona - 70zł za Eucerin? Nie oszczędzam na kosmetykach, lecz bez przesady, to tylko Nivea;)

Używam tego produktu od: już nie używam, kilka dni zrujnowało mi cerę.
Ilość zużytych opakowań: j.w.

super!

po długim czasie używania płynów micelarnych wreszcie żel który nie podrażnia, nie wysusza i nie uczula. po umyciu miła, gładka skóra. Jak miałam coś innego do "obsmarowania" po umyciu twarzy to nawet mogłam chwilę odczekać z nałożeniem kremu, co w przypadku innych żeli używanych z wodą było niemożliwe-po chwili skóra byla tak ściągnięta jakby miała pęknąć.
trochę drogi jak na kosmetyk którego używam przynajmniej 2 razy dziennie.
Mimo, że dokładnie zmywałam oczy, niestety, były do poprawki płynem do demakijażu. ale to jedyny minus :)

Używam tego produktu od:1mieś

mało wydajny, ale dobry

Dobry, choć nie pozbawiony wad produkt :)
Mimo, że się nie pieni bardzo dobrze a jednocześnie delikatnie usuwa makijaż i zanieczyszczenia z twarzy. Nawet tusz do rzęs nie jest dla niego problemem :D
Trudno powiedzieć czy żel ma wplyw na naczynka, na pewno nie podrażnia skóry, po umyciu nie jest zaczerwieniona ani nie piecze.
Wadą natomiast jest opakowanie i słaba wydajność. Żel ma galaretkowatą, dość rzadką konsystencjęi za każdym razem (mimo, że uważam) wydostaje mi się z tubki za dużo preparatu :mad: Wolałabym żeby żel miał jakiś dozownik, bo już niestety widzę dno opakowania :(

Używam tego produktu od: kilka tygodni