Eva Natura, Mydło w płynie do rąk `Zielona oliwka i limonka`

Eva Natura, Mydło w płynie do rąk `Zielona oliwka i limonka`

Mydło do rąk, ma delikatny seledynowy kolor i kremową konsystencje. Łagodnie ale dokładnie myje dłonie, wygładzając i nawilżając skórę. Zawiera ekstrakty z limonki i zielonej oliwki. W sprzedaży istnieje jako opakowanie z dozownikiem i zapas mydła (bez pompki).

normalna
nawilżające, oczyszczające, łagodzące
z pompką
mydła
zapachowa
w płynie

Mydło do rąk w płynie Zielona oliwka i limonka, Eva Natura

Mydło kupiłam w jednej z drogerii internetowych
Opakowanie to butelka z pompka o pojemności 500 ml zapłaciłam około 5 zł
Używam tego mydła do mycia rąk.
Mydło ma ładny, przyjemny zapach, jest wydajne, pompka zapewnia łatwe praktyczne dozowanie.
Mydło ma gęstą konsystencję, dobrze się pieni, skutecznie myje i oczyszcza skórę, nie przesusza, nie podrażnia.
Podsumowując dobre mydło o przyjemnym zapachu w praktycznym opakowaniu, czego chcieć więcej?
Polecam!

Porządne mydło

Mydło należy do moich ulubionych. Dobrze się pieni, doskonale myje, czasem jak przemywam nim twarz i kropla wpadnie do oka, nie szczypie. Odpowiada mi zapach. Próbowałam też innych mydeł z tej serii i są tak samo dobre. Jest gęste i o niebo lepsze, niż marketowe mydła w płynie, w podobnej cenie i objętości opakowania. Jedyny minus to dostępność, nie ma go w każdym sklepie. Pompka nigdy mi się nie zepsuła, a użyłam już wiele butelek tego mydła. Ważne jest też to, że jak się kończy, i na dnie jest mało mydła, to butelka się nie przewraca.

Zielona oliwka i limonka

Bardzo lubię zapach mydła z zieloną oliwką ale to jest porażką. Bardzo słabo się rozprowadza, dobrze oczyszcza, wygodne opakowanie z dozownikiem. Mydło jest bardzo bardzo wydajne jednak strasznie wysusza skórę bez kremu po umyciu dłoni się nie obejdzie za tą cene można kupić dużo lepsze mydełko nie polecam tego mydła.

Przestroga

Nie wiem, co mnie podkusiło, żeby kupić od razu 2 opakowania: jedno do kuchni, drugie do łazienki.

Żałuję, ponieważ:

- WYSUSZA i to bardzo; skórki są po jego użyciu w opłakanym stanie, a skóra dłoni aż się zaczyna łuszczyć:( Nie miałam wcześniej mydła, które by powodowało TAKIE wysuszenie!

- jest niewydajne (to akurat szczęście, ale oczywiście nie można tego uznać za pozytyw dobrego kosmetyku, jeśli jest niewydajny)

- konsystencja jest taka wodnista, lejąca, widać od razu, że nie ma wiele z pielęgnacji

-/+ zapach jest bardzo dyskretny, co kto lubi

Ja w ostatnim czasie nie miałam ekstremalnie wysuszonych rąk, nawet bym powiedziała, że ładnie je nawilżałam. A to mydło psuje wszystko :( Po co drogie kremy do rąk, po co się nawadniać, jeśli na umywalce stoi TO...?

Ilość zużytych opakowań: niestety aż 2...

Trochę wysusza.

Na to mydełko skusiłam się, ponieważ akurat nie było w drogerii mojego ulubionego z dziką różą, wiec w zastępstwie wzięłam to.
Początkowo było nawet przyjemne w stosowaniu- średniogęsta konsystencja, jasnozielony kolor i ładny swiezy zapach limonki:) Podczas mycia dobrze się pienił i bardzo dobrze mył. Ale rzeczywiscie, jak stwierdziła poprzednia recenzentka musi zawierac silny detergent- bo podobnie jak jej, wysuszył moje dłonie. Po kazdym myciu musiałam szybko wcierać w nie krem, bo inaczej " ściągały się":( i czułam dyskomfort.
Nie wiem wobec tego, czy jeszcze do niego bedę wracać. Raczej chyba nie:(

Ilość zużytych opakowań: Kończę pierwsze

wysuszacz roku

Bardzo lubię mydła polleny evy, ale to jest okropne.

Mam skórę suchą dłoni, na opakowaniu mydła zaś jest napis, iż jest ono nawilżające, czyli teoretycznie dla mnie.

Mydło ma bardzo ladny, limonkowy zapach, klasyczne opakowanie, pompka nigdy się nie zacina, kolor jest estetyczny i jest niesamowicie wydajne. Ale to jedyne plusy.

Produkt ma niesamowicie silny detergent, wysusza moją skórę dloni i skórę mojego chlopaka na wiór. Od razu zmywa z dłoni wszelkie balsamy, etc., nie ma mowy, żeby coś nawilżającego się uchowało.

Skórki przy paznokciach mam po nim w fatalnym stanie, wszystko suche i szorstkie, czasami wręcz zaczerwienione.

Na pewno do niego nie wrócę, dałam za niego 6.50 w sklepie internetowym polleny i uważam, że w tej cenie mogę mieć większe i lepiej nawilżające mydło.

Bardzo bardzo fajny produkt :)

PLUSY:
- cena
- kremowa konsystencja
- wydajność
- nienachalny, świeży zapach
- dobrze się pieni
- opakowanie z pompką, dzięki któremu możemy dozować ilość produktu
- świetnie myje

MINUSY:
- brak

Używam tego produktu od: niedawna

bardzo dobre

Same plusy, ponieważ mydełko jest wydajne, ładnie pachnie, odświeża skórę (nie myję nim tylko rąk), pompka zawsze działa i dobrze dozuje. Konsystencja jest oblepiająca przez co dłużej się nim myję, wymywa skutecznie i dokładnie nawet antyperspirant. Na gabce pieni się jak szalone, jest tanie i jak dla mnie łatwo dostępne. Nie podrażnia, nie przesusza. Podoba się. Do tego Pollena-Ewa Nie Testuje Na Zwierzętach

Używam tego produktu od: około rok
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Bardzo przyjemne mydełko:)

Bardzo przyjemne mydełko, ma bardzo ładny zielony kolorek, średniogęstą konsystencję i zdecydowanie pachnie limonką. Dobrze się pieni, dobrze myje, może troszkę wysusza dłonie- ale ja i tak po każdym myciu uzywam kremu do rąk. Estetyczne opakowanie:) Bardzo polecam:)

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Super myje

Mydełko zielona oliwka i limonka ma bardzo fajną kremową konsystencję. Dobrze się pieni i szybko zmywa wszelkie zabrudzenia. Fajny sposób podania z pompką sprawia, że możemy sobie je dozować tyle ile w danym momencie potrzebujemy.

Używam tego produktu od:1 roku

Dobre

Plusy:
Przyjemny zapach i konsystencja, dobrze się pieni oraz nie przesusza zbytnio skóry.
Minusów nie zauważyłam.
Dobre mydło, chociaż takich jak to jest coraz więcej… i dobrze ;)
... no i przyjemna cena ;)

Używam tego produktu od:jakiś czas