Galenic, Aquapulpe, Gel - Creme Sorbet Hydratant (Lekki krem - żel nawilżający)

Galenic, Aquapulpe, Gel - Creme Sorbet Hydratant (Lekki krem - żel nawilżający)

Lekki krem nawilżający do cery normalnej i mieszanej na bazie wyciągu z dzikich jagód.
Innowacja Galenic: wyjątkowe połączenie opatentowanego wyciągu z dzikich jagód z systemem magazynowania wody pozwala na wychwytywanie i magazynowanie wody, a następnie dostarcza jej wgłąb skóry, w celu utrzymania optymalnego nawilżenia. W rezultacie zapasy wody w skórze zostają w pełni i na długo odnowione, a skóra odzyskuje uczucie komfortu, promieniejąc zdrowym pięknem.
AquaPulpe lekki krem nawilżający został stworzony z myślą o skórze normalnej i mieszanej. Świeża i lekka konsystencja przynosi ukojenie i nawilżenie nie obciążając skóry, ciesząc zmysły owocowym zapachem. Skóra jest elastyczna, gładka i pełna zdrowego blasku.

Polubiliśmy się, choć nie jest to miłość

Bardzo fajny produkt. Zapakowany w białą tubke, z łatwościa można dozować potrzebną nam ilość kremu. Zapach jest trudny do opisania, trochę leśny ale jednocześnie cukierkowy... Nie do końca przypadł mi do gustu, ale z czasem przestał mnie drażnić. Konsystencja jest lekka, ale pozostawia przyjemna warstwę nawilzajaca. Krem przyzwoicie nawilża, dzięki niemu zapomnialam o suchych skórkach. Krem nadaje się pod podkład- nic się nie waży i nie wałkuje. Na początku byłam sceptycznie nastawiona do tego kremu- bo wiadomo jesień i zima, byłam przekonana ze krem będzie za lekki. Jest to prawdziwe nawilzenie a nie takie od nałożenia do nalozenia a to jest naprawde rzadkością. Plusem kremu jest wydajność, uzywam go około miesiąca codziennie rano, a zużycie jest bardzo niewielkie, wystarczy odrobina. Przy tej wydajności cena nie jest taka straszna, ja w aptece internetowej zaplacilam za niego 40 zł.

Pomijając zapach jest naprawdę bardzo przyzwoity.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Świetny na lato

Bardzo dobry krem nawilżający dla przetłuszczającej się skóry. Pięknie się wchłania, nie pozostawia filmu, jest lekki. Nie powoduje świecenia a poczucie nawilżenia trwa przez cały dzień. Pięknie pachnie lecz nie jest wydajny.Czasem miałam wrażenie że trzeba go jeszcze dołożyć.

Bardzo dobry krem

Bardzo dobrze nawilża, nie powoduje wyprysków, super zapach i konsystencja, w porównaniu do kremów vichy i la roche jest wielki!cera naprawdę po nocy wyglada promieniście.

nie dla mnie

Miałam dwa zestawy miniatur z tym kremem jakoś ponad rok temu i nie zdecydowałam się na pełnowymiarowy produkt.

Bardzo przyjemnie mi się go stosowało, bo ładnie pachniał, miał super lekką, trochę wodnistą konsystencję i szybko się wchłaniał. Stosowałam go bodajże latem i niestety nie pamiętam jak było z wydajnością.

Nie nawilżał zbytnio, a raczej bardzo przeciętnie-bez rewelacji. Myślę, że dla młodych, tłustych skór będzie ok na lato, jeśli ich nie zapcha.

Nie wiem co w nim jest, ale dostałam po nim masę drobniutkich krostek, które dość długo leczyłam.

Ja nie kupię i raczej już się nigdy nie skuszę na kosmetyki Galenic.

Używam tego produktu od: rok temu, nie pamiętam czy wydajny
Ilość zużytych opakowań: 2 miniaturki (koło 20, 30ml?)

Przeciętniak

Dla mojej cery (30+) zdecydowanie za słaby. Nawilża średnio, zostawia odrobinę "filmu" na twarzy, czego nie lubię. Plus za śliczny kolor i zapach, ale przecież nie jest to główny powód, dla którego kupuje się krem...
Nawilża, ale nie spektakularnie, wg mnie jest to krem dla 15-latki. Używam go teraz na noc na Aktywator Młodości Lancome (Genifique) i dopiero teraz jest jako-tako. Krem używany samodzielnie jest słabiutki.

Używam tego produktu od: 4 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 (duże)

Lekki i świezy

Lubię tę serię jest szalenie przyjemna w stosowaniu, chetnie do niej wracam w zestawach chociażby z powodu relaksującego zapachu, ale mam wrazenie ze dla mojej cery jest za słaba. Kremik jest lekki, idealny na lato, jednak dla cer wymagających może byc to za malo.

Zalety kremu:
+lekki, świeży w stosowaniu
+ konsystencja żelu/krem o rózowym kolorze
+ pięknych zapach owoców jagodowych
+ przyjemnie nawilża
+ nie roluje sie,
+ nie uczula,
+ nie zapycha
+ cera sie po nim wygładza
+ pozostawia lekki film na twarzy

+/- nie nawilża dośc głęboko, ale z drugiej strony nie jest to krem dla cer wymagających, raczej około 20
+/- przy zbyt grubo nałożonej wartswie nie wchłonięta warstwa moze sie rolowac

-cena

W zasadzie krem jes ok. Przyjemny, lekki i nawilżający. Wręcz stworzony dla cer młodych, dla ktorych podstawą jest własnie nawilżenie. Idealny na lato.
Niestety nie spełni sie u cer 25+, tu będzie nawilżał i nic więcej.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

Ilość zużytych opakowań: 2x15ml

_____________________________________________________________
Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

Minimalne nawilżenie

Krem wpadł mi w ręce dzięki zestawowi miniaturek w przystępnej cenie.

Jest bardzo lekki, ma wodnistą konsystencję, wchłania się praktycznie od razu po nałożeniu na skórę. Nie pozostawia filmu. Aplikację uprzyjemnia słodki zapach owoców leśnych i optymistyczny (różowy) kolor żelu.

Skóra staje się gładsza i miękka w dotyku, jest odświeżona i ożywiona.

Nawilżenie jest na niskim poziomie, jest słabo wyczuwalne - już kilka godzin po nałożeniu suche skórki znów są widoczne, nie daje komfortu na cały dzień.
Dobrze sprawdza się pod makijaż - ten ładnie na nim leży i jest trwalszy.
Jest niewydajny, gdyż tylko solidna porcja potrafi na jakiś czas ukoić spragnioną skórę.

Na plus wygodna i higieniczna tubka, która ułatwia zużycie kosmetyku do końca.

Dobry latem, gdy inne produkty nie dają rady wysokim temperaturom oraz dla niezbyt wymagającej cery.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 3 miniaturki x 15 ml

nic specjalnego

Miałam miniatury, na normalny produkt sie nie skuszę. Krem delikatnie, przyjemnie pachnie, ma rózowy kolor i kremowo-zelowa konsystencję. Dobrze się rozsmarowuje, szybko wchłania. Nie nabłyszcza specjalnie cery, nie lepi sie przesadnie, ale nawilza bardzo przecietnie, jesli w ogóle...Nie mam po nim nawilzonej, wypielegnowanej cery ( a przy mojej normalnej, bezproblemowej - to dosc proste), w dodatku lekko sie roluje :( Nie moge polecac...

Używam tego produktu od:od kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań:30 ml

jestem na nie.

Nie twiedzę że produkt jest zły, produkt jest na pewno zły dla mojej cery.Krem owszem ładnie pachnie, konsystencjia tez nie jest zla. Niestety działanie dobroczynne zadne - a w moim przypadku szkodliwe. Po kazdym i to nie przesadzam, po kazdym zastosowaniu w odstepie 2 dni na mojej twarzy pojawiała się podskórna gula ktora leczyłam kilka tygodni.

Używam tego produktu od: 6 miesiecy

Jestem odwieczną poszukiwaczką odpowiedniego kremu do mojej mieszanej cery. Jakiś czas temu dostałam próbkę tego kremu w postaci dwóch saszetek no i spodobał mi się od razu! Pomyślałam, że może wreszcie...

Zalety kremu:
-jest lekki, ma przyjemną konsystencję i szybko się wchłania,
-nie pozostawia uczucia "ściągniętej" skóry,
-producent nie pisze o efekcie matującym, ale mimo iż jest to krem nawilżający - skóra się po nim nie błyszczy, nie jest tłusta,
-spełnia swoje główne zadanie, czyli nawilża,
-jest bardzo wydajny,
-nadaje się pod makijaż,
-ładnie pachnie i nie powoduje podrażnień oraz uczuleń (przynajmniej nie u mnie, u mojej siostry również tego nie spowodował)

Jedyną wadą może być dla niektórych cena, ale ok. 60 zł za ten krem to jest w sam raz. Po pierwsze jest to Galenic, a po drugie starcza na długo.
Warto.