Vipera, Sweet & Wet, Błyszczyk

Vipera, Sweet & Wet, Błyszczyk

Kategoria
Marka
Pojemność 5,5 ml

Błyszczyki występują w 10 lśniących, półtransparentnych kolorach, od delikatnego beżu po cukierkowy róż. Super lekka formuła błyszczyka oraz zawarty w nim naturalny kompleks pielęgnacyjny, bogaty w substancje odżywcze i regenerujące, zapewniają uczucie lekkości i nawilżenia. Usta stają się miękkie, satynowo gładkie i lśnią niczym tafla wody. Apetyczny, truskawkowy zapach przywodzi na myśl lato i dodatkowo uprzyjemnia aplikację kosmetyku.

Efekt
naturalny
w płynie /z aplikatorem

Pachnie owocowo i daje piękny blask

Na ustach uwielbiam lustrzany blask. Ten błyszczyk daje piękną taflę, przez co usta wydają się pełniejsze. Sprawia, że są miękkie, nawilżone i wygładzone. I to bez nieprzyjemnego klejenia. Piękny, truskawkowy zapach zachęca do częstych aplikacji. A że trwałość jest średnia, sięgam po niego często.

Piękna tafla na ustach niestety średnio trwały

Błyszczyk ma lekką, nieklejącą konsystencję, która dobrze rozprowadza się na ustach przy pomocy szerokiego aplikatora. Na ustach tworzy piękną taflę odbijającą światło. Delikatnie nawilża usta. Jest bardzo wydajny i komfortowy w noszeniu. Niestety na moich ustach nie jest trwały. Około 3 godziny to max jaki na nich się utrzymuje. Podoba mi się owocowy zapach.

Piękny blask i cudowny truskawkowy zapach

W codziennym makijażu stawiam na kosmetyki z połyskiem. Obowiązkowo błyszczyk!! Ten - Vipera zapewnia moim ustom odżywienie i efekt wizualnej objętości bez nieprzyjemnego klejenia, którego w błyszczykach nie lubię. Zapach jest cudowny, truskawkowy. Przywodzi na myśl lato czy wakacje. Aplikator jest wygodny. Umożliwia precyzyjne nałożenie błyszczyka. Konsystencja jest lekka, dobrze rozprowadza się na ustach. Zapewnia piękny połysk, wygładzenie i miękkość.

Komfortowy, nie podrażnia

Błyszczyk jest bardzo komfortowy. Nie skleja ust jak robi to zdecydowana większość błyszczyków jakie do tej pory stosowałam. Pięknie podkreśla usta nadając im połysk. Ma nawilzajacą formułę. Precyzyjny aplikator pozwala na higieniczne wydobycie odpowiedniej ilości produktu. Dobrze rozprowadza go na ustach. Błyszczyk ma opakowanie wykonane solidnie. Nie mam z nim żadnych problemów. Jestem zadowolona. Jedyny mały minusik to trwałość. U mnie wytrzymuje na ustach około 2 godzin.

Fajny był i niedrogi!

Ostatnio sprzątając swoją komodę z kosmetykami odkopałam wiele kosmetyków. Są przeterminowane, praktycznie zużyte do końca i wylądują w kosztu, ale taki sentyment do mnie wrócił, że postanowiłam napisać ich recenzję. Konto wizaż mam od niedawna, ale kosmetyki testuje już od dawna. :)
Nie wiem jaki miałam jego kolor, bo jest numerek zdarty. Kolor jest bardzo ładny, delikatny róż, trochę nude, ale w stylu błyszczyku. ;) Bez drobinek więc już wiem dlaczego był on moim ulubieńcem. Zapach miał lekko słodkawy, niedrażniący, przyjemny, ale nie mdły. Bardzo nie lubię gdy w błyszczykach są ogromne brokatowe drobinki. Błyszczyk od Vipera był bardzo przyjemnym błyszczykiem. Kiedyś tą markę używałam nałogowo, szkoda, że wypadli z rynku, bo niezłe mieli kosmetyki i w bardzo atrakcyjnych cenach. Pamiętam, że nie piekły od niego usta, nie wysuszał, usta były fajne w dotyku , bardzo mocno się nie kleił, ściskając usta był komfortowy, gdy dostał się do ust nie gryzł mnie w gardło. O trwałości w błyszczykach się nie wspomina. :)

Całkiem całkiem

Mocno sie blyszczy, bardzo ladnie pachnie.
Srednio sie lepi i srednio sie trzyma, ale aplikacja z takim zapachem to przyjemnosc.
Wart tych kilku zlotych

Fajny

Nie przepadam za błyszczykami, ale ten jest naprawde fajny. nie skleja ust jak wiekszośc lubi robić, jest przystępny cenowo ale mógłby być łatwiej dostępny. ma właściwości pielęgnujące usta co jest dodatkowym atutem ;) piekny zapach uprzyjemnia stosowanie.

Truskawkowa słodycz

Rzadko kiedy sięgam po błyszczyk, ale jeśli już to właśnie ten!
Trafił w moje rączki odcień o numerze 6 , śliczny nudziak, wpadający w odcienie brązu. Zawiera delikatnie mieniące się drobinki.
Ma cudowny zapach, który utrzymuje się na naszych ustach, taki truskawkowy. Posiada gęstą konsystencję, dzięki czemu nie spływa ani się nie rozmazuje. Nie pozostawia uczucia lepkości ani grudek.
Również posiada substancje odżywcze i regenerujące. Usta wydają się być gładkie i robią się miękkie. Jest to dla mnie bardzo ważne, gdyż moje usta są bardzo suche.
Efekt jaki uzyskujemy to ładnie równomiernie pokryte usta. Kolor nie jest aż tak mocny, jednak tworzy naturalny efekt.Rzeczywiście wyglądają na ,,mokre", gdyż drobinki tworzą cudowną taflę.
Błyszczyk zamknięty jest w przezroczystym opakowaniu. Aplikujemy go za pomocą gąbeczki. Nie jest za bardzo miękka, ale bez problemu nabiera odpowiednią ilość produktu, ładnie roznosi je na naszych ustach
Przetrwał ze mną wiele godzin, gdyby nie pigmentacja dostałby 5 gwiazdek !

dobry, tani, różowy i beżowy

Lubię błyszczyk Vipera, ale dość trudno go zdobyć w dużych sieciach. Da się go rozprowadzić na ustach, nie zbiera się w kącikach. Utrzymuje się średnio, ale to niestety przypadłość większości mazidełek. Bardzo ładne odcienie. Pasują do mocniejszego makijażu oczu, gdy tylko lekko chcesz podkreślić usta. Nie dostrzegam w moich różo-beżowych odcieniach drobinek. Efekt dyskoteki nie grozi.

Nie nawilża ust i nie wyrządza krzywdy. Najlepiej wypadają odcienie beżowe i chłodne róże. Podstawowy błyszczyk do maźnięcia od czasu do czasu lub regularnego stosowania.

taki o

Błyszczyk posiadam już dość długo, niecały rok. Posiadam kolor 5. Jest to ładny, brudny róż, a przynajmniej w opakowaniu. W rzeczywistości tylko lekko zabarwia kolor ust. Jest dość ciężki, czuć go na ustach, lekko się lepi. Mimo wszystko, ma przyjemny zapach i łatwo się go nakłada.

Bardzo fajny

Oceniam kolor nr 5,czyli taki przybrudzony róż.
Błyszczyk kupiłam ze względu na zapach ,który jest obłędny i brak drobinek,których nie cierpię. Produkt daje lekkie zabarwienie,ale nie jest jakaś super pigmentacja,zostawia ładny odcień różu na ustach,wygląda bardzo naturalnie i świeżo. Co do trwałości to u mnie wytrzymuje około 3 godziny,wiadomo jeśli coś jem to się ściera,ale bardzo łatwo go poprawić,aplikator jest dosyć poręczny. Błyszczyk w tym odcieniu akurat się nie klei,ale wiem że inne są bardzo gęste.Bardzo wydajny swoje opakowanie zużywałam w niecały rok.

Dobry!

Oceniam kolor numer 10, czyli taki ładny, miedziany odcień z drobinkami.

KOLOR:
w rzeczywistości jest o wiele delikatniejszy niż możnaby wnioskować z opakowania. Na ustach efekt jest wyraźny lecz nienachalny. Obywam się bez lusterka. Drobinki są ledwo widoczne, tworząc bardzo ładny, naturalny efekt.

OPAKOWANIE:
Estetyczne, kanciaste opakowanie pozwalające mniej więcej zorientować się, jak wygląda błyszczyk. Gąbeczka aplikatora jest dość długa i miękka, wygodna w użytkowaniu.

ZAPACH:
Błyszczyk ma wyraźny zapach pianek marshmallow.

KONSYSTENCJA:
Błyszczyk jest gęsty, wyczuwalny na ustach i dosyć ciężki. Nieco się lepi.

TRWAŁOŚĆ:
Zazwyczaj używam pomadek i tintów, w porównaniu z którymi błyszczyk wypada słabiutko. Ale w swojej klasie jest niezły. Wytrzymuje około godziny, łatwo się ściera.

CENA:
Kupiłam go w drogerii za 11,50. Nie jest tragicznie.

Podsumowując, jest to bardzo przyjemny błyszczyk do noszenia na co dzień. Bardzo podoba mi się jego kolor, ni to brąz, ni to rudy, ni to róż. Na moich ustach wygląda bardzo dobrze. Polubiłam go.

Używam tego produktu od: Dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: Jedno w trakcie