Oriflame, Grace EDP

Oriflame, Grace EDP

Arystokratyczny czar, wdzięk i powab. Urocza kompozycja rozpoczyna się uwodzicielskimi nutami drogocennych przypraw. W jej sercu rozkwitają indyjskie jaśminy, aksamitne fiołki i różowe goździki. Olejek wetiwerowy i drewno kaszmirowe stanowią luksusową ramę tego prestiżowego, kunsztownego zapachu.

Nuty zapachowe: przyprawy, jaśmin, fiołek, goździk, olejek wetiwerowy, drewno kaszmirowe

wody perfumowane
orientalne, kwiatowe

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Kupiony w: U konsultantki

• Flakon: 5

Przepiękny zapach

Większość perfum od Oriflame jest wspaniała, dlatego zdecydowałam się na zakup zapachu "Grace". Zainteresowały mnie głównie ze względu na wygląd flakonu. Jest oryginalny i klasyczny. Bardzo ładnie prezentuje się na półce wśród innych perfum. Nie miałam większych problemów z psikaniem, ale pompka czasem się zacinała. Uwielbiam zapach tych perfum. Jest delikatny, zmysłowy i cudowny. Idealnie sprawdza się na co dzień np. do pracy. Moim zdaniem bardziej pasuje na wiosnę, bo mimo iż jest klasyczny to również taki świeży. Niestety minusem jest trwałość. Po max. kilku godzinach już ich nie czuć, nozdrza szybko się do nich przyzwyczajają. Być może to dlatego, że perfumy nie są bardzo intensywne o wyrazistym zapachu, woń troszkę się rozmywa. Niemniej sama kupię je ponownie.

• Flakon: 4

Delikatna i zmysłowa propozycja od Oriflame

Zalety:
- ma bardzo tajemniczy, zmysłowy i relaksujący zapach
- idealny za równo na dzień jak i na wiecżór
- piękne biżuteryjne opakowanie - idealne dla estetek - zdobi toaletkę
- formuła pompki
Wady:
- niestety pompka trochę się zacina
- nie są przystosowane do noszenia w torebce bo mogą się wylać - muszą stać w pozycji pionowej
- zapach nie jest trwały utrzymuje sie tylko do 2 h

ładny, ale nietrwały

Według mnie jest to jeden z najładniejszych zapachów Oriflame, mimo że jest bardzo wydajny i nie znudził mi się jak inne a stosowałam go codziennie przez kilka miesięcy. Butelka z pompką jest bardzo ciekawa. Zapach delikatny raczej dzienny i na wiosnę, lato. Jedyny minus to trwałość, mimo że jest to woda perfumowana to nie różni się trwałością od wody toaletowej. Nie chowajcie jej też do torebki z tą pompką, bo grozi to wylaniem (dlatego jest dołączona do niej zakrętka).

Używam tego produktu od: kiedyś używałam

Piękny zapach

Woda perfumowana Grace ma bardzo przyjemny, delikatny, zmysłowy zapach. Niestety mój pierwszy flakonik perfum w połowie sam się wypryskał ponieważ perfumy wsadziłam nie odkręcając pompki do torebki. Więc wszystkich przestrzegam, uważajcie na to, żeby nie popełnić takiego samego błędu jak ja. :) Grace wywołuje bardzo pozytywne emocje! Zapach nadaje się zarówno na spotkania z przyjaciółmi, jak i na romantyczną kolację czy spotkania rodzinne :)
Produkt kupiłam około rok temu i spełnił moje oczekiwania więc z pewnością kupię go jeszcze raz. Bez wahania daję ocenę 5* Serdecznie wszystkim polecam! :)

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 1 (50ml.)

przerost formy nad trescia...

dostalam jako prezent na urodziny opakowanie rzeczywiscie przepiekne flakonik i \'\'bajer\'\' w postaci pompki do dozowania,spodziewalam sie pieknego ,wytwornego zapachu z nutami fiolkow ...a tu ..nic rozczarowanie zapach tak pospolity i przewidywalny jak pierwszy lepszy perfum z polki w drogerii...do tego wcale sie nie rozwija ,tylko niemal zaraz po psiknieciu znika bez sladu,wyparowuje ..w mojej opinii oriflame sie nie popisalo ma sto lepszych i tanszych zapachow ,w kazdym razie Grace to strata kasy i zawod dla nosa...

Ilość zużytych opakowań: 1 niecale

piękne

Z całą pewnością mogę powiedzieć, że ten zapach podoba się mężczyznom (potwierdzone w kilku niezależnych źródłach, które twierdzą, że jest bardzo kobiecy)

Perfumy te choć początkowo mogą wydawać się nieco ciężkie i typowo wieczorowe, to jednak mają w sobie pewną nutkę świeżości, która sprawia, że będą odpowiednie nie tylko na specjalne okazje.
Ja wyczuwam w nich przede wszystkim jaśmin, fiołki i zupełnie nie wiem czemu - ciemne winogrona i czarne porzeczki.
Zapach utrzymuje się długo, cena może odstraszać, ale często występuje w promocji.

Śliczne

Śliczne, przepięknie pachnące perfumy. Zapach wyjątkowy - kompozycja zapachowa tych perfum jest starannie dobrana i żaden ze składników nie dominuje i nie przytłacza. Cudownie kwiatowy, delikatny, mega kobiecy. Jedynie z tą trwałością mogłoby być lepiej... I z ceną też... (drogo jest!) Ta pompka jest śliczna, ale tylko z wyglądu, bo jest bardzo niepraktyczna - do torebki się nie nadaje, bo dochodzi do "niekontrolowanych psiknięć" (tym sposobem wyciekło mi 1/3 perfum). Dlatego też nie dałam 5 gwiazdek.
Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte pierwsze opakowanie 50 ml

elegancki

Zapach jest dość niebanalny, interesujący, kwiatowy. Bardzo wyczuwalna jest w nim nuta jaśminu i fiołka. Jest dość chłodny, elegancki. Trwałość-przeciętna do ok 6 godzin. Cena (w pormocji) adekwatna do produktu. Idealny na wieczór.

Śliczny i bardzooo trwały!

Perumy dostałam z okazji wymiany (mam odlewkę 20ml)

Po przeczytaniu recenzji spodziewałam się ciężkiego,wieczornego zapachu a tu niespodzianka ;)

Są delikatne,kwiatowe-wyczuwam jaśmin w pięknej postaci.

Ani trochę nie ciężkie ani nie męczące,nosiłam je w upały i czułam się świeżo.

Trwałość rewelacja-po nocy poduszka pachnie tymi perfumami ;)

Do tego oryginalny flakon jest śliczny.

Nie pachną tanio-pokusiłabym się na stwierdzenie że jak z górnej półki.

Polecam!!!

Używam tego produktu od: 2 tygonie
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 20ml

Jasminowiec

Zapach z kategorii raczej eleganckich, raczej wieczorowych, raczej sukienkowych. Nie widze go na sobie hasajacej w dresie podczas porannego joggingu po parku.
Czuje w nim przede wszystki jasmin i mnostwo fioletowych owocow, od ciemnych winogron i czarnych porzeczek, po sliwki. Potem dochodza nutki drzewne.
Troche w typie Aliena, troche Sabatini granatowej, troche Lacroix Nuit, troche Couture Couture - cos w tych klimatach.
Mimo, ze zapach jest dosc trwaly, bardzo wyrazny i fajnie wibrujacy to jednak Oriflame ma w moim odczuciu ladniejsze zapachy - za to 4,5. Zaznaczylam, ze nie kupie ponownie, bo bardzo rzadko zdarza sie bym powielila jakis zakup.
Flakonik elegancki, pompka w kit

Używam tego produktu od: jakies dwa tyg

Tfu.

+trwałość
+flakon

-cena
-zapach

Zapach jest w moim odczuciu duszący,przyprawiający o ból głowy i po prostu brzydki. Wg mojej siostry jest piękny. Kwestia gustu, ale nie radzę kupować w ciemno.

Używam tego produktu od: próbki
Ilość zużytych opakowań: próbki

Kobiecy zapach

Grace jak nazwa wskazuje jest dla kobiet z klasą, nie jest to zapach odpowiedni dla nastolatek. Typowo kobiecy, średnio trwały, właśnie za tą "trwałość" odejmuję pół gwiazdki, ale mega wyczuwalny przez kilka dobrych godzin. Jak dla mnie dobra opcja na wieczorny wypad na imprezę, do kina. Cena dość wysoka ale myślę że warto się skusić :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 30ml