Joko, Virtual, Long Matt Make-up (Fluid matujący z olejem jojoba)

Joko, Virtual, Long Matt Make-up (Fluid matujący z olejem jojoba)

Długotrwale matujący podkład do twarzy o lekkiej konsystencji fluidu, nie zatyka porów i nie pozostawia efektu "maski". Zawiera mikrogąbeczki pochłaniające nadmiernie wydzielane sebum. Pozostawia skórę matową nawet do 12 godzin. Zawiera składniki pielęgnujące skórę: olej jojoba, olej sojowy, wyciąg z krokosza, witaminę A, E i F. Idealny dla osób ze skłonnością do przetłuszczania się skóry, przebywających często w pomieszczeniach klimatyzowanych. Jego lekka konsystencja dodatkowo zapewnia przyjemne uczucie podczas aplikacji.
Efekt: Matowa, aksamitna skóra przez cały dzień.

Cena: ok. 12zł / 30ml
/bw/

Dla mnie - tragedia

Nigdy więcej go nie kupie!!!

:( efekt maski
:( ciężki
:( po kilku godzinach zaczęłam się świecić a fluid wyglądał jakby spływał
:( opakowanie, nie widać czy się kończy
:( wysuszał mi skórę

plus to tylko, że nawet dobrze matował przez 3h

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: trochę 1 op.

lubię

plusy:
+MATUJE.bardzo skutecznie i na całkiem długo
+ładnie kryje przebarwienia i defekty
+nie zapycha porów
+zapach-neutralny,mało wyczuwalny
(dla porównania avon calming effect albo jeszcze gorzej-sensique śmierdziały tak,że nie mogłam tego dłużej znieść na sobie)
+ cena-jak na podkład który matuje-uczciwa.kupiłam za 12zł,jakby kosztował z 18też bym wzieła.

minusy:
-konsystencja-za szybko wysycha(więc trzeba się nauczyć z nią pracować,by dobrze rozprowadzić)
i podkreśla wszystkie przesuszone m-sca(nawet jeśli przed nałożeniem nie było żadnych skórek na twarzy)
-odcień "jasny" wcale taki nie jest,ciemnieje i robi się pomarańczowy. "naturalny" jest lepszy,ma chłodniejszy odcień choć też nie jest to w100%odcień który się zlewa ze skórą(moją)

tak

Bardzo dobrze kryjący podkład, kolor 03 Natural zlewa się z moją twarzą :) nie widać w ogóle że mam podkład na twarzy :) niestety ma też swoje wady- trzeba umieć go umiejętnie rozprowadzać. Potrzebuje dobrej bazy lub dobrego kremu na co dzień z którym można go zmieszać. Najlepiej nakłada się go rękami, najpierw trzeba go oczywiście trochę w rękach rozgrzać mocno rozcierając- następnie szybkimi ruchami nałożyć na twarz. Daje nieskazitelny efekt i długo się utrzymuje. Bardzo polecam :) Najtańszy i najlepszy podkład jaki miałam :)

Używam tego produktu od: 2 lata

Średni ale dobrze matuje!

PLUSY
-cena 12zł
-kolor naturalny idealny do mojej cery(przynajmniej na początku;) )
-dobrze matuje ,dopiero po 4 godz.użyłam bibułek matujących i przypudrowałam twarz i następne kilka godzin skóra się nie świeciła:)
-dość dobrze kryje
-wygodna pompka która nie "rozpryskuje"podkładu dookoła jak pisza inne wizażanki i sie nie zacina

MINUSY
-podkreśla suche skórki i czasem osadza sie na włoskach na twarzy i pomiędzy brwiami
-ma dość gęstą konsystencje,ciężko sie rozprowadza,ale można wymieszac z innym podkładem lub bazą i jest lepiej
-ciemnieje po nałożeniu-wcześniej nie wiedziałan co to oznacza że podkład ciemnieje na twarzy a ten po wyciśnięciu na dłoń ma fajny beżowy kolorek a po chwili gdy nakładam gąbeczką na twarz resztki króre zostaja na ręce zmieniaja kolor na pomarańczowy -boje sie myśleć jak to wygląda na twarzy:(
-może troszke wysuszać skóre przez to że jest taki gęsty

Nie jest to jakiś tragiczny podkład ale trzeba go idealnie rozprowadzić żeby nie było smug i najlepiej zmieszać z jakims innym-ja tak robię:)

Bardzo dobry.

Mam cerę tłustą, ze skłonnością do błyszczenia się w strefie T. Próbowałam różnych podkładów, od najtańszych po te droższe. Ten kupiłam przypadkowo, rozczarowana Sorayą. Zaskoczył mnie bardzo pozytywnie. Matuje idealnie i to na długo, przy czym nie zatyka porów, nie powoduje wyprysków, nie zostawia filmu i wtapia się w skórę. Co prawda na początku miałam mały problem z rozprowadzeniem (trzeba to robić szybko ponieważ konsystencja jest nieco "tępa"), ale po pewnym, czasie nie stanowi to już problemu.

Jestem z niego bardzo zadowolona, nie prędko zamienię ten podkład na jakiś inny.

Ilość zużytych opakowań: 2 normalne

Co to jest?

Jejku co to jest?? pytam?, podkład?
Kupiłam go za 12 zł i równie dobrze mogłabym wyrzucić pieniądze do kosza!
Podkład jest straszny,kolor może ok mam najjaśniejszy odcień, ale ta konsystencja, za nic nie da sie tego rozsmarować na twarzy!Dodawałam do niego troche innego podkładu nawilzającego i było troszkę lepiej,ale i tak nakładając ten podkład mam wrażenie,ze robię krzywdę mojej twarzy,przez mocne pocieranie,aby go rozprowadzić.Podkład jest straszny, jeśli juz uda sie nam go nałozyć na twarz, to wygląda jak posmarowana jakims tynkiem do ścian.Okropny zdecydowanie nie polecam!

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

Nigdy nigdy nigdy !

Jest straszny !
Pani przemiła w drogerii poleciła mi go mówiąc że jej koleżanka używa i jest zadowolona....
Jest okropny, gorszego chyba nigdy nie miałam. Nie da się go porządnie rozsmarować bo bardzo szybko "zastyga" na buzi, robi plamy, ciemnieje i nie matuje.

Wycofać ze sprzedaży i nie naciągać naiwnych

Używam tego produktu od: kiedyś używałam
Ilość zużytych opakowań: pół

Nie wart nawet swojej ceny

W poszukiwaniu lekkiego fluidu na lato natknęłam się w drogerii na to "cudo"-przede wszystkim zachęciła mnie jego cena i lekka konsystencja jednak okazało się, że w trakcie stosowania ma prawie same minusy:
- wysusza nawet tłustą skórę(!)
- nie kryje
- szybko się ściera
- uwidacznia wszystkie suche skórki czy strupki na twarzy
- brak filtrów przeciwsłonecznych
- mały wybór kolorów
-matuje tylko zaraz po nałożeniu
Co do plusów:
+cena
+konsystencja

Ilość zużytych opakowań: 1/2 pierwszego

Tragedia

Najgorszy podkład jaki miałam.
-wysychał w trakcie nakładania, produkt bardzo suchy
-tworzy mazy i prześwity
-na twarzy efekt maski
-zacinająca się pompka

Teraz leży w pudełku i chyba skończy w koszu

Używam tego produktu od: od paru dni
Ilość zużytych opakowań: jedno, nie wykończone

nieprzyjazny

Tak jak piszą poprzedniczki, również uważam, że podkład jest za suchy i dlatego sprawia kłopoty przy nakładaniu, mimo, że mam duże doświadczenie jeżeli chodzi o fluidy. Do tej pory nie spotkałam tak szybko zasychającego, "tępego" podkładu. Nie chodzi mi nawet o smugi, bo mam jasny odcień nr 24 "słoneczny", z którym naprawdę trudno o smugi, ale o niemożność ładnego, jednolitego pokrycia np. policzka. Tworzą się prześwity, które trzeba pokrywać kolejną warstwą, ale efekt końcowy jest nadal niezadawalający.

Fluid ładnie matuje na kilka godzin, nie ciemnieje na buzi, ma ładne odcienie (nr 24), jest bardzo tani, ma fajne opakowanie z pompką, ale męczy mnie to mozolne nakładanie i nie zużyję go do końca

Używam tego produktu od: roku z przerwami
Ilość zużytych opakowań: mniej więcej połowa opakowania

Najgorszy podkład jaki kiedykolwiek miałam !

Fluid poleciła mi pani w drogerii ,powiedziała że to jest nowość w dobrej cenie.Skusiłam się i bardzo żałuję wyrzucone pieniądze w błoto.
1.Nie da się go w ogole rozsmarować i ma w sobie takie grudki ktore zostawiają smugi , jest strasznie tępy i nawet jak uda się go rozsmarować to po kilku godzinach kolezanka zauważyła ze mam smugi na twarzy .jest tak gęsty że gdy nałozy się go na twarz to po kilku sekundach nie ma szans na rozsmarowanie.
Daję gwiazdę za to że rzeczywiście matuje ale twarz i tak jest pomazana. Po prostu nie wiem czy to jest jakiś żart czy co .Zdecydowanie i szczerze dziewczyny nie polecam!!

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Najlepszy w swojej klasie

Podkład dobrze matuje, znakomicie kryje także niedoskonałości, nie tworząc przy tym efektu maski.

Ma estetyczne, higieniczne opakowanie, jest bez zapachu. Dla mnie jest idealny - mam skórę mieszaną z tendencją do przetłuszczania.

Jedyny problem jaki z nim można mieć to nakładanie - trzeba się po prostu nauczyć jak z nim postępować, ponieważ nie rozprowadza się tak dobrze jak inne podkłady, ma to jednak swoje zalety - przylega do twarzy, nie pozostawia śladów na ubraniach, nie ściera się zbyt szybko. Ale stosuję go z bazą więc w sumie ciężko powiedzieć. Niestety, jakoś szalenie dobrze na tej bazie się nie rozprowadza, jest znośny, ale nie najlepszy. Z niektórymi kremami potrafi się też "kłócić" - miał takie wysoki jak ważenie się np z "Aktywnym kremem przeciw niedoskonałością Czysta Skóra Active" z Garniera.

Z wydajnością jest tak sobie. Używając go codziennie, wystarcza na trochę ponad miesiąc. Ale zawsze kroję opakowanie i używam go po teoretycznym "skończeniu" jeszcze tydzień ;)

Nie wiem czy mnie zapycha, chyba nie - odkąd go stosuję nie zauważyłam żadnej zmiany stanu cery.

Zachwyca mnie cena tego produktu - zdaję sobie sprawę, że istnieje wiele podkładów lepszych niż ten, lepiej się rozprowadzających i mających wiele więcej zalet, ale jejku, za 12 zł? Czy za 120? :) Do codziennego stosowania - jest super.

Odejmuję pół gwiazdki za takie sobie: rozprowadzanie i wydajność; pozostałe 4 są jednak za dobre: matowienie, krycie, cenę, trwałość, opakowanie.

Ilość zużytych opakowań: 4 x 30ml