Dermika, Let`s Dance, Biały peeling enzymatyczny `American Smooth`

Dermika, Let`s Dance, Biały peeling enzymatyczny `American Smooth`

Dermika Let`s Dance - peeling enzymatyczny z białą glinką i papają dla cery zanieczyszczonej. Chcesz nadać oszałamiającego blasku i świeżości swojej twarzy? A może masz wrażenie, że skóra jest szorstka i zanieczyszczona? Nie zastanawiaj się i sięgnij po niezawodny biały peeling, który szybko i głęboko oczyści Twoją skórę. Stanie się ona fantastycznie gładka, dobrze nawilżona i promienna. Jak american smooth!

no, niech będzię

peeling fajny, delikatny, nie trzymam go 5 min a 10, z tym,że po 5 minutach myje ręce gorącą wodą i wilgotnymi opuszkami palców wmasowuje(istnieje takie słowo?) go w twarz, a po kolejnych 5 zmywam.
no działa, ale efekt jest krótkotrwały

Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka

szału nie ma, ale ogólnie w porządku

Kupiłam tę maseczkę, ponieważ ostatnio potrzebuję bardziej gruntownego oczyszczenia twarzy. Co mnie w tej maseczce zaskoczyło, to to, że pod względem zapachu jak i konsystencji jest identyczna jak inna maseczka Dermiki o nazwie "Alabaster", której używałam wcześniej. Znalazłam stare opakowanie Alabastru, porównałam składy... identyczne o_o. To nie jest nowość, kiedy producenci wypuszczają ten sam kosmetyk pod różnymi nazwami, ale pierwszy raz sama się na tym złapałam.
Wracając do maseczki - miło się ją nakłada, zapach mi odpowiadał, a po spłukaniu twarz wydawała się być jaśniejsza i miała zdrowszy koloryt, ale czy była oczyszczona to wątpię ;). Raz na jakiś czas można ją sobie zafundować, żeby zrelaksować skórę twarzy, ale nie ma co spodziewać się po niej spektakularnych efektów; ale chyba będę kupować Alabaster, a nie American Smooth - po prostu wolę klasyczne opakowania i subtelniejszy marketing xD.

Używam tego produktu od: tygodnia

2,5/5

Zobaczyłam na półce. Lubię robić sobie czasami małe domowe spa, i wtedy maseczka jest stałym punktem. Nie spodziewałam się niczego rewelacyjnego i tak też się stało.

Plusy:
*cena (niecałe 2 złote)
*opakowanie wystarcza na 2 razy- twarz plus szyja
*po tym peelingu twarz nabrała tak jakby jednego kolorytu
*bezzapachowa

Minusy:
*konsystencja- taka ciapowata ;p mogłaby być trochę gęstsza
*wysusza skórę (co dziwne, ponieważ mam gdzieniegdzie tłustą)
*żadnego nawilżenia

Używam tego produktu od: we wrześniu

Dla lepszego samopoczucia

Rzadko robię sobie "5 minut dla urody". Stojąc w kolejce w drogerii przypadkiem złapałam peeling Dermiki i stwierdziłam, że w sumie co mi szkodzi, spróbować mogę.

Plusy:
+ cena (około 4 zł)
+ wydajność- jedna saszetka starcza na 4 użycia
+ nie wysusza skóry
+ pozostawia skórę gładką i przyjemną w dotyku
+ skóra wygląda po jego użyciu na bardziej wypoczęta, zaczerwienienia są trochę mniej widoczne
+ łatwo się rozprowadza (jak krem) i nie zasycha na twarzy

Minusy:
- opakowanie- nie lubię saszetek, które można użyć więcej niż 1 raz. Wolałabym pełnowymiarową tubkę. Z drugiej strony taka saszetka jest dobra na wakacje, bo nie zajmuje zbyt wiele miejsca.
- zapach- ni to kwiatki, ni landrynki- takie słodkawe coś
- z oczyszczeniem u niego kiepsko

Ten peeling to taka o pierdółka kupiona w drogerii. Cudów nie zdziała, ale na poprawę humor- czemu nie?

Fajny

Uwielbiam kosmetyki z tej serii głownie ze względu na opakowanie :D i to z czego jest zrobiona :D
Nie miałam innych peelingów enzymatycznych wiec nie mam porównania ale twarz po użyciu była gładka, jedwabista i oczyszczona, napwet lepiej niz po peelingach z drobinkami.
Minusy
- cena
- dostępność

Ilość zużytych opakowań: 3 pełne

nie dla mnie

Ponieważ bardzo lubię "taneczną" serię Dermiki, skusiłam się na ten peeling. Niestety nie spełnił on moich oczekiwań- nie oczyścił cery a co gorsza, podrażnił ją, choć trzymałam się czasu podanego na opakowaniu.
Za plusik można mu zaliczyć wygladzenie cery.

Używam tego produktu od: 1 raz

delikatny

Kupiłam go z nadzieją, że będzie dobrze oczyszczał ale jednocześnie będzie delikatny (czego nie mogę powiedzieć o peelingu AA).
Plusy:
- przyjemna konsystencja;
- nie zastyga na twarzy;
- przyjemnie pachnie;
- całkiem nieźle oczyszcza;
- pozostawia skórę delikatną i nawilżoną.
Minusy:
- mógłby być odrobinę mocniejszy mimo wszystko.
Ogólnie polecam ten produkt:)

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

nie powiedzialabym, ze to American Smooth

Peeling - a przynajmniej tak sie nazywa ten produkt na opakowaniu - kupilam w Douglasie za 4,20zl. Jedna saszetka zawiera tylko 10ml produktu, ale starcza na okolo 5 uzyc, poniewaz trzeba ja nalozyc na twarz cienka warstwa. Konsystencje ma moze nie gesta, ale taka w kierunku ciezszej, tzn latwo sie rozprowadza, jest wydajna i nie splywa z twarzy.

Zapach mnie sie osobiscie nie podoba. Jesli cos kiepsko pachnie to jestem w stanie to przezyc, o ile nie zawiera perfum w skladzie. Ten produkt zawiera "parfum" i to wcale nie na samym koncu dosyc dlugiego skladu. Za to maly minusik.

Produkt obiecuje znakomity efekt, fantastycznie gladka, nawilzona i promienna skore. Po angielsku nawet jest napisane: The effect is for 100% sure! :hahaha:

No wiec... generalnie nie jest zly. Cos tam faktycznie daje. Czas stosowania to 3-5 minut. Ja trzymam z reguly kolo 6 (roznica zadna). Czy skora jest po tym peelingu z alantoina i biala glinka bardziej nawilzona? Zdecydowanie nie. Czy jest wygladzona? Odrobine tak. Aczkolwiek ja mam duzo rozszerzonych porow i takie produkty nigdy nie daja idealnego efektu. A wiec pory sa odrobine mniejsze, ale tak naprawde ociupinke. Czy skora jest promienna? Chyba tak. Na pewno jest odrobine jasniejsza i mniej czerwona, ma ladniejszy kolor. Jednak efekt utrzymuje sie zaledwie kilka h.

Gdy wieczorem zmywam makijaz a peeling robilam przed jego nalozeniem, efektu juz nie ma. Gdy robie peeling wieczorem po zmyciu makijazu, rano efektu juz nie widac.

Cena niewielka, sprobowac warto. Szczegolnie, ze starcza na kilka uzyc, ale nie wiem czy polecam. To takie mazidlo raczej na poprawe humoru, niz na faktyczne efekty estetyczne.

Używam tego produktu od: kilka uzyc
Ilość zużytych opakowań: 1, ktore starczylo chyba na 5 uzyc

Działa :)

To raczej peelingiem nie można nazwać bo nie ma drobinek które by zdzierały martwy naskórek. Ale nawilża i zmiejsza pory :) oraz przedewszystkim eleminuje zaczerwienienia ! :D Moje "syfki" nie były już takie czerwone jak przedtem :) Niestety szybko czar pryska :( Producent mówi żeby trzymać maseczke 3-5 minut ale ja trzymałam ją godzine ! :D Moim zdaniem te pare minut to o wiele za mało !
Po "maseczce" cere jest gładziutka i super nawilżona. Szybko się zmywa. Ale cena nie jest Ok. Ja kupiłam ją za 5.50 zł a w środku jest tylko 10 ml :( i przedewszystkim są w tanednych saszetkach które nie pozwalają na "przewozenie" produktu... Maseczka starcza na 3,4 lub 5 zastosowań :)

Używam tego produktu od: 2.5 tygodnia :D
Ilość zużytych opakowań: 1 :P

działa

To najlepszy produkt z testowanej przeze mnie tej serii Dermiki. Spełnia obietnice producenta - oczyszcza, wygładza, zmniejsza pory, rozjaśnia koloryt. Cera po użyciu jest gładka i miękka, co ważne, efekt ten utrzymuje się jakiś czas. Szkoda, że dostępny tylko w opakowaniach saszetkowych, muszę zrobić zapas w PL.

Ilość zużytych opakowań: 1 (na dwa użycia)

bardzo dobry

Peeling jest delikatny ale skuteczny. Co prawda efekt jakiego oczekiwałam widać było dopiero na drugi dzień ale efekt był- i to się chwali ;) Mam cerę mieszaną i zaskórniki w sferze T. Peeling poradził sobie z nimi doskonale, zwęził pory, oczyścił skórę.
Szkoda, że nie ma go w klasycznym opakowaniu tylko w takich jednorazowych (które i tak starcza na 2 użycia).

Używam tego produktu od: tygodnia

super :)

Jest to mój pierwszy peeling enzymatyczny,nie mam wrażliwej skóry dlatego zawsze używałam mechanicznych.Dlatego nie daję 5 gwiazdek,być może są jeszcze lepsze.
W każdym razie:
* piękny zapach
*cena- mi saszetka wystarczyła na 4 aplikacje
*cera po użyciu gładziutka,zaskórników jakby mniej,przebarwienia mniej widoczne
*nie wysusza,nie podrażnia,nie piecze
*przyjemnie się nakłada,dość łatwo zmywa

ps.trzymałam nieco dłużej niż zaleca producent,ok 20-25 minut.
Polecam!

Używam tego produktu od:2 tyg