Bi-es, Fabio Verso, Love Songs EDT

Bi-es, Fabio Verso, Love Songs EDT

Woda o kwiatowo - drzewnej kompozycji zapachowej. Polecany na wieczorne wyjścia.

Kategoria: kwiatowo - drzewna

Nuty zapachowe: pomarańcza, grejpfrut, czerwona porzeczka, wodna lilia, herbaciana róża, cynamon, piżmo, drzewo sandałowe

kwiatowe, drzewne
Rekomendacja
na wieczór
wody toaletowe

• Flakon: 3

Piękne i trwałe perfumki

Te perfumy są śliczne, słodkie, wyraziste, cynamonowe i w dodatku bardzo trwałe. Czuć je długo zwłaszcza na ubraniach i szalikach, aż do wyprania. Zapach jest-kwiatowo-drzewny, dziewczęcy, przyjemny. Ja czuje w zapachu delikatną kwaskową słodycz pomieszaną z kwiatkami, drzewem sandałowym i na końcu czuję cynamon, który jest napisany w składzie . Fajne perfumy na co dzień, za niską cenę ok. 15 zł. Mam je po raz drugi i jeszcze kupię wiele razy. Podobno jest to podróbka markowych perfum Amor Amor Cacharel, ale wogóle ich nie przypominają. Są to całkowicie inne zapachy. Polecam!

Używam tego produktu od: od roku
Ilość zużytych opakowań: 2 flakony,w trakcie drugiego flakonu

Używam tego produktu od: od roku
Ilość zużytych opakowań: 2 flakony,w trakcie drugiego flakonu

Delikatna z uwodzicielską nutą :).

Oh, ten zapach jest cudowny. Subtelny zarazem ma w sobie pewną wyrazistość. Muszę wrócić do tego zapachu...

Plusy:
- piękny zapach,
- trwałość - utrzymuje się na skórze cały dzień,
- cena bardzo niska,
- piękne opakowanie.

Używam tego produktu od: dwóch lat.
Ilość zużytych opakowań: jedno.

Zewnątrz szyk, wewnątrz subtelność

Bardzo długo polowałam na te perfumy, ponieważ bardzo spodobały mi się jeszcze w czasach liceum, miała je koleżanka z klasy. Wtedy były jeszcze do kupienia w Rossmannie. Teraz jednak już je wycofali :( . Na szczęście udało mi się je dorwać w jednej małej, rossmannopodobnej drogerii.
Bardzo spodobał mi się szczególnie flakon, w kształcie sukienki, taka odrobina szyku dla delikatniejszej zawartości :) . Zapach jest taki dziewczęcy, w sam raz na wiosnę, może i nie utrzymuje się dość długo, ale to dla mnie nie jest minus. Według mnie jest bardziej dziennym zapachem niż wieczorowym, właśnie ze względu na kwiatowo-owocowe nuty i tę delikatność :) .

Używam tego produktu od: ponad pół roku

Super zapach

Witam!
Zapach jak najbardziej ok! właśnie próbuje go na nowo kopić ponieważ nie ma go dostępnego w Drogeriach co mnie troszeczkę irytuje.

Nie zgodzę się z opisami na temat trwałości ponieważ jest mega trwały no i co najważniejsze silny wyrazisty słodki zapach, mam z tym zapachem miłe wspomnienia i w cale nie przeszkadza mi, że używają go starsze Panie do kościoła czy na co dzień czy nastolatki do szkoły bo jeśli coś jest dostępne na rynku to używać może tego spora grupa osób bez względu na wiek.

Ja używam go od 3 lat ostatni rok jest nie dostępny w drogeriach, kupowałam go co 2/3 miesiące z przerwami na inne zapachy, które również lubię.

Tak więc kupujcie i psiukajcie się jak ja! Pozdrawiam wszystkich którym przypadł do gustu. :)

Ilość zużytych opakowań: 8 sztuk po 50 ml.

NIE

Słodki. Nijaki. Mało trwały. Kiczowato wyglądająca buteleczka - choć to oczywiście kwestia gustu, ale mnie się bardzo nie podoba.

Pół gwiazdki dać mogę jedynie za bardzo niską cenę i łatwą dostępność.

Używam tego produktu od: rok, ale stoi w szafce
Ilość zużytych opakowań: mam flakonik, ale zużyte jest może z 10-15 ml

Solidny zapach z niskiej półki cenowej

Plusy:
*trwałość! Wytrzymuje kilka godzin na skórze.
* wydajność - mam od lipca 2011-tego roku, a zużyłam niecałą połowę.
Minusy:
*lekko duszący

Używam tego produktu od: prawie 2 lat
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

całkiem całkiem

Bardzo mi się spodobał gdy powąchałam go w drogerii, kilka godzin poźniej gdy wróciłam do domu mój nadgarstek pachniał cudnie i delikatnie takim drzewnym zapachem ( domyślam się że w głównej mierze drzewem sandałowym) no więc go kupiłam. Po zakupie jednak troszkę się rozczarowałam, bo tego co mnie w nim tak zauroczyło nie czuć wcale... Mimo wszystko nie jest zły. Lubię słodkie zapachy więc i ten mi odpowiada, choć jest trochę duszący i są dni kiedy nie mogę go znieść bo aż mnie mdli od niego. Jest bardzo intensywny i naprawdę długo utrzymuje się zarówno na skórze jak i na ubraniach co jest dużym plusem tak samo jak jego niska cena. Dla nie jest to taki zapach wiosenno- jesienny, bo ani gdy jest zbyt zimno ani zbyt ciepło nie lubię go czuć na sobie. Jeśli chodzi o opakowanie to mnie się ono nie podoba, jest tandetne a korek popękał.

duszący, mdlący

Kiedy powąchałam go w sklepie wydał mi się ładny, taki słodki ale nie ostry. faktycznie ostry nie jest, ale za to jest duszący, mydlany, mdły aż do bólu i po niedługim czasie nudny, bo taki płaski. Mi kojarzy się z kwiaciarnią i watą cukrową i mydłem
Nie podoba mi się. Trwałością też nie grzeszy
Jeśli nie ma się kaski na oryginalne perfumy (ja też nie jestem jakąś snobką, stawiam na piękny zpach i trwałość, a nie markę) to można kupić pełno perfum w takich malutkich opakowaniach: jabłuszkach, ołówkach. mała pojemność, więc się nie znudzą, nie czuć alkoholu, super trwałość (czasami potrafi aż zadziwić) i piękny zapach) Bi-es są faktycznie łatwo dostępne, ale zawsze najpierw czuć w nich alkohol, a potem nuda, nuda, nuda...
Wiem, wiem troszkę odeszłam od tematu w międzyczsie, pardon
Na plus: dostępność i cena

Używam tego produktu od: używałam z 5 lat temu przez parę tygodni
Ilość zużytych opakowań: bodajże 1/3 opakowania (reszta wylądowała z koszu)

świetny

dostałam go kilka dni temu i już się w nim zakochałam:) po pierwsze idealne trafienie w mój gust. do tego ciekawy flakonik i bardzo wydajny produkt.
Mam nadzieję,że będę do nich wracać-to taki kobiecy nie narzucający się, przyjemny słodki zapach.
Polecam wszystkim jak za tą cenę, jakość i wydajność!!!Używam tego produktu od: kilku dniIlość zużytych opakowań: jedno

jednak po kilku miesiącach od kiedy go mam stał się drażniący dla mojego nosa i już go nie używam-trochę mdlący.

Fajny ale to nie to

HMMMM... Skuszona pozytywnymi recenzjami na Wizazu sięgnęłam po Love Songs w chwili gotówkowego kryzysu i ukończenia wszystkich gwiazdkowo-mikołajowych upominków.
Jak na niską półkę jakość świetna - dosyć długo utrzymuje się na skórze i delikatnie rozwija.
U mnie ok. 4 godziny - sukces :D
Zapach ładny ale brakuje w nim jakiegoś pazura - na codzienny psikacz idealny i na pewno do niego wrócę jeżeli nie zacznie mnie męczyćUżywam tego produktu od: 2 tygodniIlość zużytych opakowań: 1/8

Po pół roku musze zabrac mu gwiazdkę stał sie płaski mdlący i duszący- nie moja bajka

dusząco-mdlący

cóż... miałam ten zapach kiedy tylko wszedł na rynek, wtedy mi się podobał i zresztą każdemu kto go poczuł, jednak szybko mi się znudził. Z czasem zaczęły pachnieć tak wszystkie gimnazjalistki, a ostatnio będąc w kościele poczułam ten zapach na pani w średnim wieku, która akurat siadła koło mnie. POCZUŁAM JAK SIĘ DUSZĘ :D
Z perspektywy czasu zapach ten wydaje mi się infantylny, płaski i ostro-mdlący, teraz zdecydowanie bardziej lubię zapachy eleganckie, ale jednocześnie ciepłe i z głębią. Jednak muszę przyznać, że jak na tak śmieszną cenę trwałość całkiem, całkiem.

Używam tego produktu od: jakieś 2 lata temu, przez ok. miesiąc

Cudowne

Kocham słodkie zapachy... jest idealny :) kosztują tak niewiele a są nawet trwałe, zapach czuje się po całym dniu :) ładna buteleczka, nigdy nie zepsuło mi sie tzw. psikadło xD nie widze w nich żadnych wad :)

Ilość zużytych opakowań: 2 zwykłe