Sensique, Cosmic Girl, Mini lakier do paznokci

Sensique, Cosmic Girl, Mini lakier do paznokci

Kategoria

Zanurz się w czarodziejskim świecie kolekcji Cosmic Girl czerpiącej inspiracje z zimowych krajobrazów, gdzie roziskrzony granat nieba łączy się z mroźnymi odcieniami błękitu, a szarość i srebro połaci śniegu rozświetlone są rozbłyskami zorzy polarnej w chłodnych odcieniach różu i fioletu. Lakiery mini Cosmic Girl

Dostępne 6 kolorów:

220 - głęboki perłowy fiolet,

221 - rozgwieżdżony róż,

222 - metaliczny róż,

223 - metaliczny srebrny,

224 - metaliczny błękit,

225 - roziskrzony granat.

Cena: 4,99zł / 5ml

/s/

fajne kolory

Mam dwa kolory: srebrny i granatowy, widoczne na zdjęciach.
Granatowy jest piękny, głęboki, chabrowy. Krycie jest niezłe. W przypadku srebrnego jest gorzej, ale to chyba taka specyfika tego rodzaju kolorów.
Z trwałością nie jest najlepiej, drugiego dnia były przetarcia na brzegach, a trzeciego odpryski.

Używam tego produktu od: paru tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie tych dwóch

Kosmos na pazurkach.

Mam w swoich zasobach nr. 224, chłodny błękit z mnóstwem maleńkich drobinek, które na paznokciu metalicznie błyszczą. Nakłada się go bezproblemowo, ma wygodny pędzelek. Żeby wyglądał dobrze trzeba nałożyć dwie warstwy, ale warto to zrobić bo efekt jest naprawdę olśniewający.
Lakier nie bardzo nadaje się do szkoły, ale na imprezę jest świetny.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1/5

Na imprezy.

Kupiłam odcień granatowy na Sylwestra. Nie zdzierał się, miałam go jeszcze tydzień później. Przyjemny w stosowaniu, nie zostawia śladów na paznokciu po zmyciu. Typowy na imprezy ;) Kolor żywy, mieniący się. Nie niszczy płytki paznokcia.

Tak! :)

Od razu zaznaczam, że kupię ponownie, o ile ta seria będzie jeszcze dostępna, bo zapewne jest limitowana i nie będzie. Niestety.

Posiadam kolory 221 - rozgwieżdżony róż oraz 225 - roziskrzony granat.

Obydwa kolory bardzo fajne, intensywne, granat trochę ciemny, przy dwóch warstwach (które są konieczne) prawie nie widać, że to granat, ale z każdym dniem idzie to łatwiej dostrzec. ;) Trzymał się u mnie 5 dni, co dla mnie jest sukcesem. Ale zaznaczam, że nie zmywam i nie wykonuję ciężkich ręcznych prac. ;-)

Zmył się też bardzo dobrze, ale może to zasługa zastosowanej pod spód odżywki.

Różem dopiero pomalowałam - także dwie warstwy i póki co, nie mam zastrzeżeń. Mam nadzieję, że wytrzyma tyle ile granat.

Brokatu zwykle w lakierach unikam, ale ten jest bardzo fajny, taki nienachalny.

Plus także za małe opakowania, nigdy nie zdążam do końca zużyć buteleczek i muszę wyrzucać lakiery.

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszych dwóch