Ziaja, Kozie Mleko, Masło do ciała

Ziaja, Kozie Mleko, Masło do ciała

Uzupełnia niedobory lipidów. Regeneruje naturalną barierę ochronną.
Wyraźnie poprawia elastyczność i miękkość naskórka. Pozostawia skórę delikatną i aksamitną w dotyku. Zawiera kompleks składników koziego mleka, kwasy omega 3 i omega 6, olej oliwkowy oraz witaminę E.

masło
balsamy
nawilżające
bez parabenów, zapachowa
w słoiku
bogate

Dla całe rodzinki super

przyjemne masełko do ciała dla każdego z rodziny :) ma zwartą konsystencje przez co dobrze nawilża nawet przesuszoną skórę , koi , jest rakiem plastrem na wszelkie otarcia czy zatarcia , ładnie pachnie

Dobry produkt z dobrym składem

Masło jest w opakowaniu kremu/słoja. Masło charakteryzuje się bardzo przyjemnym zapachem, który długo nie utrzymuje się na skórze. Masło ma konsystencję lekko, która bardzo dobrze się rozprowadza nie pozostawiając smug, oraz całkiem dobrze się wchłania. Masło dobrze nawilża i poprawia skórę. Produkt ma dobry skład a cena przy tych zaletach jest w miarę niska.

Kosmetyk rodzinny

Masło do ciała Kozie mleko jest z nami już prawie 10 lat , stosujemy go cała rodziną. Męża ratuje przed egzemą i problemami skornymi na twarzy. Corka stosuje na całe ciało A ja po kąpieli. Jego skład i konsystencja są idealne. Nie wyobrażam sobie bez niego życia. Skóra gładka i nawilżona.

Mój ulubieniec

Idealne masło do ciała. Przepięknie pachnie, umieszczone w wygodnym pojemniczku.

Dogłębnie i długotrwale nawilza sucha skórę. Łagodzi podrażnienia. Odpowiednie dla skóry wrażliwej i atopowej. Skóra po jego użyciu jest miękka, miła w dotyku i aksamitna. Nawilżenie jest dlugotrwałe i poprawia stan skóry.

Kosztuje niewiele i jest bardzo wydajne. Mój ulubieniec :)

Jeden z najlepszych produktów do ciała

Dziś przychodzę do was z recenzją koziego mleka od firmy @ziaja . Masło posiada bardzo dobry skąd oraz potrzebne witaminy takie jak witamina A i E oraz omege 3 i 6. U mnie sprawdza się świetnie przy wysuszonych partiach ciała oraz przy codziennej pielęgnacji. Zapach jest bardzo przyjemny A opakowanie w miarę duże,konsystencja jest lekka i przyjemna . Masło świetnie się rozprowadza i szybko wchłania a nasza skóra po zastosowaniu jest nawilżona,miękka i przyjemna w dotyku.
Zalety :
???? Cena
???? Pojemność opakowania
???? Zapach
???? Konsystencja
???? Skład
???? Nawilżenie
???? Odżywienie

Może być

Po masła do ciała raczej rzadko sięgam, ale dla tego produktu zrobiłam wyjątek. Kosmetyk jest całkiem niezły, dobrze nawilża, wygładza i ujędrnia skórę, ale tylko do czasu gdy się wchłonie. Potem nie widać praktycznie żadnej różnicy, a stosuje go już od kilku miesięcy. Ma dość specyficzny zapach, ale nie najgorszy. Na plus jest też fakt, że jest bardzo wydajny. Nakładam go bardzo dużo, a w dalszym ciągu mam jeszcze większą część opakowania. Nie wiem czy zdecyduje się na niego ponownie, ale myślę, że warto go wypróbować.

Dobre

Lubię masła do ciała, ze względu na lepsze nawilżanie niż balsamy czy mleczka. Przy mojej suchej skórze taka forma kosmetyku się sprawdza. Produkt zamknięty w wygodnym, plastikowym opakowaniu. Bardzo ładnie pachnie, jednak zapach na skórze jest delikatny i mało wyczuwalny. Ja używałam go po kąpieli i dobrze nawilżał moją skórę. Rano nie musiałam używać go ponownie, bo nie było potrzeby nawilżania ponownie nóg (bo skóra na nogach mi się najszybciej przesusza). Pozostawia tłustą warstwę na skórze, dlatego lepiej nałożyć go wieczorem.

bardzo milutki

Jestem pod sporym wrażeniem tego masła. Skład jest bardzo dobry, dobrze nawilża skórę i przynosi ukojenie na zmęczoną skórę. Wchłania się dobrze oraz szybko - nie zostaje na skórze godzinami. Zapach jest przyjemny jak dla mnie. Producent trochę poleciał z opisem i aż takich cudów jakie są na opakowaniu opisane, ale i tak jest bardzo dobry :D

Bardzo dobre masło do ciała, ma naprawdę świetny skład, kwasy omega, witaminy A i D oraz wiele innych. Doskonale radzi sobie z suchymi partiami ciała.Uważam, że to bardzo dobry produkt do codziennej pielęgnacji ciała, ma on bardzo przyjemny zapach. Skóra po użyciu masła jest nawilżona, odżywiona i ma dobrą barierę ochronną, ponadto jest elastyczna, miękka i bardzo przyjemna w dotyku. Masło pomimo swojej konsystencji bardzo dobrze się wchłania, nie pozostawia lepkiego filmu na ciele i nie brudzi odzieży. Kosmetyk nie jest drogi i nie miałam jakiegoś większego problemu z jego kupnem. Gorąco polecam.

Polecam ;)

Bardzo przyjemny zapach a pielęgnacja na najwyższym poziomie, skrócie zaspokaja potrzeby mojej skóry. Masełko posiada delikatny biały kolorek, przyjemną lekką konsystencję i cudownie się wchłania. Jedną z najważniejszych dla mnie rzeczy jest fakt że masło się nie lepi. Z ogromną przyjemnością za każdym kolejnym razem wracam do tego kosmetyku i po skkończeniu opakowania bez wahania kupuję nowe. Podsumowując: pięknie nawilża, delikatnie natłuszcza, wyraźnie uelastycznia i tak jak już napisałam na początku - prześlicznie pachnie !!! :)
Uwielbiam cała serię Kozie mleko :)

Bardzo przyjemny w użyciu kosmetyk, bogaty w wartościowe oleje, odżywcze ekstrakty, kompleksy witaminowe. Polska marka, cena zdecydowanie na plus. Cóż więcej chcieć?...

Produkty naszej polskiej marki Ziaja dość często pojawiają się w moich recenzjach. Jak w większości przypadków z jednymi zostaje na dłużej, jednak i najnormalniejszym jest, że nie każdy przypada mi do gustu.
Podczas jednych z przedświątecznych zakupów odwiedziłam salon producenta Ziaja- wówczas potrzebowałam czegoś co będzie o treściwej formule, jako opcja intensywnie nawilżająca idealna na zimowe szaleństwa na stoku.
Zabawa wszystko super, sport, praca nad kondycją jednak ja doskonale znam swoją skórę i wiem, że zmiana temperatury z zimnej na ciepłą, przemrożenia, wiatr i chłód nie są obojętne. Już zdarzyło się kilka razy, że sprawę zaniedbałam i później przez dobre kilka tygodnie wszystko musiałam doprowadzać do normy.

Tak więc zakupy zrobiłam stacjonarnie w salonie. Serie kozie mleko znam doskonale- i uważam, że są to kosmetyki świetnej jakości w naprawdę niewielkich pieniądzach. Dodatkowo efekty są już wisienką na torcie. Jednak może po kolei...

Za moje opakowanie 200ml słoiczek zapłaciłam coś około 15 zł nie pamiętam dokładnie. Cena jak dla mnie rewelacja. Kolejno jeśli chodzi o opakowanie standardowe jak dla tego producenta. Solidnej jakości plastikowy słoiczek z plastikowa zakrętką. Skromna, minimalistyczna etykieta z czytelnym opisem, który bardzo łatwo i w zrozumiały dla użytkownika sposób wszystko wyjaśnia.

Formuła produktu dość zbita, jednak co ważnie nie jest to nic twardego. Taki biały krem o treściwszej konsystencji. Bardzo, ale to bardzo łatwo rozsmarowuje się na ciele. Początkowo pozostawia biały film na skórze podczas masażu, jednak z czasem wchłania się on zupełnie do zera, jednak na skórze pozostaje połyskująca powłoka. Co jak dla mnie w przypadku tak treściwej, masełkowej formuły jest standardem. Po kilkunastu minutach wszystko pięknie się wchłania.
Na ciele pozostaje tylko i wyłącznie piękny jak dla mnie zapach. Lekki utrzymany w klimacie całej koziej serii.

Po zużyciu mojego pierwszego słoiczka polecam produkt każdej osobie, której skóra na ciele lubi sprawiać psikusy i ekstremalnie przesuszać się. Produkt idealnie odpowiada na potrzeby takiej skóry. Zawarte w składzie kompleksy składników koziego mleka pięknie koją i wspomagają regenerację wrażliwej skóry. Bardzo dobrze mi znany omega3 i 6 jest niezbędnym dla mojej skóry tłuszczem, tworzy tzw. barierę ochronną na skórze. Witamina E standardowo zwana witaminą młodości.

Ja masełka używałam zawsze raz dziennie na noc po kąpieli. Na osuszoną skórę rozprowadzałam zasadzie niewielką porcję produktu. Skóra jest pięknie nawilżona, miękka w dotyku, gładka i co ważne zawarte w składzie kompleksy pięknie regenerują wszelkiego rodzaju podrażnienia na skórze. Jak dla mnie produkt zdecydowanie godny uwagi -jak i cała seria. Chętnie zaopatrzę się w kolejne opakowanie- produkt traktuje jako jeden z najlepiej odżywczo, nawilżających produktów.

Mleczna dolina

Masło do ciała to prawdziwa rewelacja, nawilża chroni, pielęgnuje. Skóra jest wyraźnie nawilżona bez uczucia lepkości, szybko się wchłania. Naskórek jest zregenerowany, odżywiony, miękki. Nadaje się do wszystkich partii ciała.
Pięknie pachnie i jest wydajny a do tego nie drogi.