Eucerin, Q10 Active, Krem przeciwzmarszczkowy na dzień

Eucerin, Q10 Active, Krem przeciwzmarszczkowy na dzień

Zawiera koenzym Q10 pobudzający produkcję energii w komórkach skóry i aktywną regenerację cery. Redukuje zmarszczki i linie mimiczne. Wygładza skórę. Poprawia jej elastyczność, odżywia i przywraca cerze miękkość.
Badania kliniczne, przeprowadzone na grupie 24 pacjentów, potwierdzają zredukowanie pierwszych zmarszczek po 5 tygodniach stosowania.

Skład: Aqua, Glycerin, Ethylhexyl Cocoate, Stearyl Alcohol, Hydrogenated Coco Glycerides, Butylene Glycol, Cetyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate Citrate, Butyrospermum Parkii, Tocopheryl Acetate, Biosaccharide Gum-1, Ubiquinone, Tridecyl Stearate, Tridecyl Trimellitate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Biotin, Dipentaerythrityl Hexacaprylate/Hexacaprate, Sodium Carbomer, Silica, Alumina, Sodium Polyacrylate, Titanium Dioxide, Propylparaben, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, DMDM Hydantoin, Sodium Hydroxymethyl Glycinate, Zea Mays, Phenoxyethanol, Isobutylparaben, CI 40800.

Cena: 60zł / 50ml
/s/

omijać proszę...

Krem rekomendowany jako nawilżający przeciwzmarszczkowy...niestety u mnie żadne z zapewnień się nie sprawdziło...mam wrażenie,że moja skóra jest teraz bardziej przesuszona i pojawia się na niej coraz więcej niedoskonałości....ogólnie jestem bardzo ale to bardzo zawiedziona i nie polecam kremów tej serii....

Używam tego produktu od: 0,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 opak.

Zapychacz

Krem ma dość gęstą, bogatą konsystencje. Nieźle nawilża i nadaje się pod makijaż , wchłania się nie pozostawiając tłustej warstwy, po dłuższym stosowaniu razem z kremem na noc z tej serii nieco wyrównał kolor mojej skóry, niestety tu się kończą plusy.Tak zapycha że sama nie mogę uwierzyć ze tak długo go używałam, a mało tego już po godzinie świeciłam się jak żarówka. Oddałam mamie i ona była zadowolona, stosowała jako codzienny nawilżacz. Dla mojej mieszanej ze skłonnością do przesuszania skóry , nie nadał się miałam wrażenie że odciął jej dostęp do powietrza.

Używam tego produktu od: używałam ok. 5 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: niecałe 2