Sensique, Zmywacz do paznokci z aloesem i prowitaminą B5 o zapachu truskawki

Sensique, Zmywacz do paznokci z aloesem i prowitaminą B5 o zapachu truskawki

Łagodny, bezacetonowy zmywacz do paznokci o zapachu truskawki. Polecany do paznokci sztucznych i naturalnych.Zawiera aloes i witaminę B5, które nawilżają płytkę i skórki paznokcia. Skutecznie usuwa nawet ciemne emalie.

jest ok

Dobry zmywacz. Dosyć przyjemny zapach, duża butelka starcza na długo, zawsze ładnie mi wszystko zmywał, nie było problemów z ciemnymi lakierami. Po prostu dobry produkt.

Świetna alternatywa dla zielonej Isany!

Pojemność: 50ml lub 150ml
Cena: 3-7zł
Dostępność: drogeria "Natura"

Opis producenta:

Przez wiele ostatnich lat moim zmywaczem do paznokci numer jeden był ten zielony z Rossmannowskiej Isany. Ale jakiś czas temu blisko domu moich rodziców otwarta została Natura więc teraz, za każdym razem gdy ich odwiedzam, wpadam na małe zakupy. Jakiś czas temu wyrwałam truskawkowy zmywacz. Skusiłam się, bo ten z Isany akurat mi się skończył więc postanowiłam wypróbować. I zaopatrzyłam się w wersję 150ml.

Buteleczka jest przezroczysta, możemy więc kontrolować zużycie produktu. Otwór przez które płyn wylewamy na wacik jest troszeczkę szeroki, ale już przywykłam do tego, że te pojemnościowe duże zmywacze tym właśnie się cechują.

Zmywacz jest w ładnym różowym kolorze (miła odmiana po tej isanowskiej zieleni ;) ). Co do zapachu truskawek - cudów nie ma. Faktycznie delikatnie przebija owocowy zapach, ale mimo wszystko w jego przypadku też dominującym zapachem jest jednak alkohol.

Bardzo dobrze zmywa lakier. Ja z reguły większość moich lakierów zmywam metodą wacik + folia i produkt ten spisuje się znakomicie. Używany również na sam wacik, które potem przemywam paznokcie, również spisuje się porządnie. Przy jasnych lakierach starcza mi 1,5 wacika na rękę. Przy tych ciemniejszych to już 2, czasem 2,5 wacika, ale nadal nieźle. Ogólnie można uznać ten produkt za wydajny.

Nie wysusza mi płytki paznokcia, ani skóry wokół niego (co Isana niemiłosiernie powodowała).

Jestem zadowolona z tego produktu i gdy już mi się skończy - a czeka na mnie jeszcze buteleczka 50ml - z chęcią do niego powrócę.

Plusy i minusy:
+ bardzo dobrze zmywa lakiery
+ wydajny
+ nie wysusza płytki paznokcia, ani skóry wokół niego
+ cena i dostępność
+/- zapach truskawki wyczuwalny minimalnie

Jestem na tak.

Zmywacz ma ładny zapach - na początku czuć zapach zmywacza, ale po jakimś czasie wyczuwa się truskawkę, którą czuć przez jakiś czas na paznokciach. Dobrze radzi sobie ze zmywaniem lakieru, dostępny jest w dwóch pojemnościach, jest niedrogi, ma poręczne opakowanie. Małym minusem jest to, że trochę wysusza płytkę paznokcia i że dostępny jest tylko w drogerii Natura.

Używam tego produktu od: ok. 2 tygodni.
Ilość zużytych opakowań: nie skończyłam jeszcze 1.

Przyzwoity

Miałam magnoliowy, miałam mango, teraz pora na truskawkę.;) Polubiłam się ze zmywaczami Sensique-to miła odskocznia od typowych śmierdzących zmywaczy.

Produkt ten jest dostępny w drogeriach Natura, a myślę, że takowa jest w każdym mieście, więc dostępność jest dobra. Cena za małą buteleczkę może wydawać się wysoka(2,20zł) w porównaniu do kwiatków. Całkiem opłacalne jest kupno dużej butelki(150 ml) za 6 zł

Buteleczka 50 ml jest mała, poręczna i wygodna. Jednak otwór ma za duży, ciężko jest kontrolować ilość wylewanego zmywacza. W dużej butelce zapewne jest jeszcze gorzej. Minusem butelek zmywaczy Sensique jest fakt, że nakrętki lubią pękać przy mocnym zakręcaniu, więc trzeba uważać

Zapach-kwestia gustu. Na początku daje po nosie zmywaczem, ale podcza zmywania zaczyna pachnieć truskawką-dla mnie nieco sztucznie i zbyt słodko, ale znośnie. Utrzymuje się potem na paznokciach.

Zmywacz miał za zadanie zmyć manicure złożony z:warstwy odżywki jako baza, 2-3 warstw lakieru oraz lakieru bezbarwnego jako top coat. Używam różnych kolorów lakierów, zarówno ciemnych jak i jasnych. Lubię brokaty, glitery i zdobnienia.
Do zmywania używam waty.

Truskawkowy zmywacz dobrze zmywa lakiery. Wprawdzie trzeba go wylać nieco więcej i się troszeczkę natrudzić, ale da się nim zmyć, także brokaty i ciemne lakiery. Jednak czerwienie i ciemne kolory rozmazuje, co skutkuje upaćkanymi paznokciami i większym zużyciem zmywacza.

Lekko wysusza paznokcie i skórki, ale nie niszczy ich. Nie zostawia białego nalotu. Nie wpływa korzystnie na płytkę, ale nie oszukujmy się-zmywacz, który ma usunąć coś tak trwałego jak warstwa lakieru nie będzie miły dla paznokci

Wydajność słabasza niż w przypadku jego braci. Paznokcie maluję dosyć często, poza tym sporo muszę go zużyć na jedno zmycie(szczególnie przy ciemnych emaliach), taka buteleczka 50 ml wystarcza mi na mniej więcej miesiąc malowania 1-2 w tygodniu.

Ilość zużytych opakowań: jedna buteleczka 50 ml

bardzo dobry

Bardzo latwo mozna nim zmyć lakier. Nie trzeba dlugo trzeć, z tym, że używam raczej jasnych, pastelowych odcieni.
Nie pamiętam też, abym używala go do zmywania lakieru z brokatem, który zwykle ciężko zmyć.

Zmywacz przyjemnie pachnie i nie niszczy paznokci. Jest tani i latwo dostepny w każdej Drogerii Natura.

Obecnie to mój numer jeden wśród zmywaczy do paznokci.

Używam tego produktu od: pól roku

mój ulubiony

Mam już chyba 7 albo nawet 8 opakowanie.Czasem kupuję mniejsze a czasem większe.Dla mnie jego największym atutem jest zapach pachnie po prostu ok (a zazwyczaj nie umiem wytrzymać smrodu zmywaczy)

PLUSY
- dobrze zmywa
- zapach
- tani
- wydajny
- dostępny w dwóch pojemnościach
- porządne opakowanie (miałam ich wiele a nigdy nic z żadnym się nie stało nawet podczas podróży,rzucania walizką na lotnisku itd)

MINUSY
- szkoda,że można je dostać tylko w naturze

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: kilka

Lubię

Ten zmywacz bardzo często gości w mojej kosmetyczce. Zmywacz dobrze spełnia swoją rolę bo szybko i skutecznie zmywa zarówno jasne jak i ciemne lakiery.

Kiedy wąchamy buteleczkę zapach jest drażniący a aromat truskawki słabo wyczuwalny. Jednak już podczas zmywania paznokci nie ma mocnego smrodu tylko właśnie wyczuwamy owocowy zapach, który jest wyczuwalny na paznokciach jeszcze przez jakiś czas po zmyciu lakieru.

Plusem jest, że zmywacz nie zawiera acetonu, jednak wysusza on troszkę paznokcie. Ma dobrą dostępność, można go kupić w Naturach.

Zmywacz nie jest zbyt wydajny. Mała buteleczka starcza na krótko. Co do ceny- taka sobie. 3 zł za pojemność 50ml i 6zł za 150ml to nie jest jakoś mega drogo, ale też nie za tanio. Jednak często jest na niego promocja i małą buteleczkę możemy kupić za 2.29.

Będę dalej go kupować kupować, bo dobrze zmywa i ladnie pachnie.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania na przemian z innymi wersjami zapachowymi.

Truskawkowy

Zdecydowanie najlepiej sobie radzi z jasnymi lakierami; gdy mamy ciemne kolory trzeba się z nim namęczyć trochę dłużej...
Ma piękny truskawkowy zapach zaraz po zmyciu lakieru z paznokci.
Jest dosyć tani, zamknięty w malutkiej, poręcznej buteleczce.
Nie zgadzam się z pozostałymi opiniami: używałam go wiele razy i dopiero teraz jest na samym dnie :)

Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

Kocham pachnące zmywacze !

Nobel człowiekowi, który wpadł na pomysł produkcji pachnących zmywaczy. Te z Sensique mają wyjątkowo fajne zapachy, co sprawia, że nie zamierzam juz zaprzątać sobie głowy zwykłymi śmierdziuchami ;) Cuchnące, przesiąknięte smrodem zmywacza opuszki palców są dla mnie jednym z pielęgnacyjnych koszmarków, no ale do rzeczy :

+ Oczywiście walory zapachowe. Nie jest to może super extra świeżo zerwana truskawka, ale przyjemna dla nosa wariacja owocowa. Bardzo dobrze tłumi smrodek zmywacza. Aromat truskawek długo utrzymuje się na dłoniach, ktoś mnie nawet raz zapytal czym tak ładnie pachną moje dłonie ;) Ponadto duży wybór ciekawych zapachów.

+ Wygodne, ładne opakowanie. Jest poręczne, dostępne w różnych wielkościach.

+/ - Działanie - nienajgorszy. Pastelowe i delikatne emalie zmywa bez problemu. Niestety ma trudności ze zmyciem ciemnego koloru i ciężko zmywa pomalowane lakierem skórki. Podobnie jest z brokatem Golden Rose Jolly Jewels i cyrkoniami.

+ Cena - jak najbardziej na plus, jest niedrogi i często bywa w promocjach.
Dostępność również dobra, to głównie przemawia za tym, by kupować go zamiast Adosa, którego ciężko dostać w drogeriach. Polecam i na pewno spróbuję inne warianty.

Używam tego produktu od: niecałe 2 miesiące

Okropny

Śmierdzi to fakt, przez co nie za bardzo czuć tą truskawkę.
Po tym zmywaczu oblepione mam opuszki palców, więc je też muszę przetrzeć wacikiem nasączonym tym preparatem. Niezbyt dobrze radzi sobie ze zmywaniem lakieru. Wysusza.
Lepiej niż tym badziewiem zmywa się paznokcie zmywaczem z Lidla - Cien.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy z przerwami
Ilość zużytych opakowań: kończę 1 i zarazem ostatnie

Dobry

Zapach mi się podoba - moja przyjaciółka uważa, że śmierdzi jak i inne zmywacze, ale ja dostrzegam co prawda sztuczny ale jednak truskawkowy zapach, który jest dużo lepszy niż normalny zapach zmywaczy.
Ze zmywaniem sobie radzi - nie przesusza specjalnie i nie trzeba poprawiać po kilka razy.
Cena całkiem niska.

Używam tego produktu od: Dwa lata
Ilość zużytych opakowań: Dwa

Przeciętnie, ale nie jest źle

Zmywacz zmywa dobrze nawet ciemne kolory. Czasem trzeba poprawić, ale to normalne w przypadku krwistej czerwieni itp.

Cena fakt, dość wysoka jak za taką pojemność. Jednak gdy kogoś "przyciśnie" nagła sytuacja to kupi.

Nie jest to może duża pojemność, jednak nie wiem jak można wylać go na 3(!!!) zmywania. Ja zmywałam nim już kilka razy, przelałam do buteleczki z pompką i nie zużyłam nawet połowy.

Do tego ładnie pachnie.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc