Oriflame, Tender Care, Lip Balm (Balsam do ust)

Oriflame, Tender Care, Lip Balm (Balsam do ust)

Najlepsze właściwości słynnego "miodku" Oriflame zebrane w balsamie do ust. Specjalna formuła ochronna i zmiękczająca z woskiem pszczelim, oliwą z oliwek i olejkiem z nasion żmijowca (echium) cudownie wygładza i pielęgnuje usta.

Fajna pomadka odżywiająca usta

Zalety:
- ma bardzo odżywczą formułę
- zapobiega pierzchnięciu ust
- regeneruje i nawilża naskórek
- chroni usta na długi czas
- ładne opakowanie
- wygodna pomadka
- niska cena
- wysoka wydajność

Lubię słynny miodek w szmince głównie latem. Jest twardszy od tego w słoiczku, a działanie prawie to samo.
Super nawilża usta.
Jest bezzapachowy, więc nie przeszkada.
Warto go mieć pod ręką w awaryjnej sytuacji.

Używam tego produktu od: kilku lat

złe wspomnienia

Jeszcze pamiętam ta pomadkę...

Lepka i nieciekawie pachnąca,
Zostawiała białą maź na ustach, a gdy były popękane, eksponowała to bezlitośnie.
Usta tak samo wysuszone po jej używaniu jak przed.
Jak dla mnie nie warto :-/

Używam tego produktu od: obecnie nie używam

Klapa

Produkt jakościowo jest ok, ponieważ odrobinę przypomina balsam uniwersalny oriflame. Niestety stopień nawilżania tej pomadki jest znikomy tak jak jej rozmiary.
W tej wygórowanej cenie otrzymujemy produkt, którego starcza nam (zimą przy częstym stosowaniu) na maksymalnie 2 tygodnie.

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Spory zawód.

Nie nawilża jak należy. Mam wrażenie, że usta miałam po nim jeszcze bardziej suche niż przed zastosowaniem. Do tego za mocno koloryzował usta na zbyt jasny, sztuczny róż, nawet jak nałożyło się go tylko trochę, u mnie było to widać bo mam dość blade usta. Z tym balsamem były takie... lalkowate. Nie kupię więcej.

Używam tego produktu od: Kilka razy
Ilość zużytych opakowań: Trochę jednego i dałam komuś.

Niespełnione nadzieje

Popularny "miodek" Oriflame w wersji pomadki do ust.
Używam go od dłuższego już czasu, ale ze skończeniem kosmetyku mam problemy. W porównaniu do Tender Care w słoiczku sztyft ten nawilża i koi znacznie gorzej. Sprawdza się w przypadku ust "bezproblemowych", jednakże w razie problemów - spierzchniętych, popękanych ust - zdecydowanie nie daje zadawalajacych efektów.
Jego regularna cena - dwadzieścia dwa złote - to moim zdaniem czyste zdzierstwo. Ja kupiłam go na promocji dla konsultantek - zapłaciłam ok. 7 złotych.
Po kilkumiesięcznym stosowaniu mogę wysnuć opinię, że jest to przeciętna, absolutnie niczym nie wyróżniająca się pomadka do ust. Jej dużym minusem jest cena - za takie pieniądze kosmetyk ten powinien zdziałać cuda. A tego niestety nie robi. Szkoda.

Używam tego produktu od: ok.7-8 miesięcy

dobry

Nie mam w zwyczaju stosowania balsamów do ust, jednak zimą to czasami konieczne. Ten jest w porządku. Usta są po nim miękkie, delikatne. Nie mam większych zastrzeżeń.
Jest bezzapachowy. Natłuszcza usta. Nie możemy jednak liczyć na regenerację, jeśli są one podrażnione.

przyzwoity

Kupiony w promocji w ramach eksperymentu - zakupu nie żałuję, ale raczej nie powtórzę. Balsam jest bezbarwny, z delikatnie błyszczącymi drobinkami.

Plusy:
- pielęgnuje usta (jeżeli nie wymagają specjalnego traktowania)
- wygodne, estetyczne opakowanie
- ładnie wygląda na ustach
- delikatny zapach
- wydajny

Minusy:
- nie poradzi sobie ze spierzchniętymi ustami
- ma lekki posmak, taki jak szminki kolorowe, co u mnie go dyskwalifikuje

Subtelna

Co mi się podoba w tym balsamie? Nie można z nim przedobrzyć. Na ustach jest zawsze tyle ile potrzeba. Ani za dużo, ani za mało poprostu tyle, ile trzeba. Zapach jest bardzo subtelny, nie nachalny, nie nudzi się jak np carmex, który co jak co jest bardzo intensywny w zapachu. Dobrze nawilża, wygładza, leczy skórki,nadaję się pod pomadki, szczególnie te matowe.

Ilość zużytych opakowań: kilka

Super :)

Do zamówienia nakłoniło mnie głównie śliczne opakowanie. Moje usta nie należą do wymagających. Wystaczy zwykła pomadka rano i wieczorem i wszelkie pęknięcia są mi obce :P
Plusy:
+ dobrze nawilża,
+ śliczne opakowanie,
+ wydajna,
+ po użyciu usta ładnie lśnią, pomadka nie pozostawia brzydkiego filmu.
Minusów brak.
Pomadka gościła u mnie w kosmetyczce dość długo, bo aż 2 lata :P Po prostu między czasie mi się zapodziała. Kiedy ją znalazłam po około roku pomadka nadal była tak samo dobra jak na początku. Po prostu polecam ;)

Ładne opakowanie

Pomadka ma bardzo ładne, szykowne opakowanie.
Nawilżenie? Nie jest z tym źle. Jednak aby poczuć przy mrozie poczucie ochrony i nawilżenia, muszę ją wiele razy zastosować. Myślę, że na ciepłą, ładną pogodę bez problemu by się sprawdziła :)
Tak czy siak polecam kupić ;)

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Jest dobry

Jest dobrym kosmetykiem
Plusy:
+łatwo dostępny
+tani
+ładne opakowanie
+wydajny
+nawilża

Dla mnie jest dobry i lubię ten produkt. Używałam go w zeszłym roku przez zimę i dobrze się sprawdził kupiłam wiec kolejny raz i nadaj jestem z niego zadowolona.