Vollare Cosmetics, Egyptian Earth Mineral Collection, Paleta cieni do powiek

Vollare Cosmetics, Egyptian Earth Mineral Collection, Paleta cieni do powiek

Mineralne cienie do powiek z kolekcji `Ziemia egipska`. Ich niezwykle lekka, kremowa formuła zapewnia idealne pokrycie powieki i długą trwałość.

Cena: 5,50zł / 9g
/s/

bardzo wporządku

cienie są ok, podoba mi sie dobór kolorów w paletce. Niestety rolują się, ale to chyba moja wina, jeszcze nie trafiłam na cień który grzecznie, przynajmniej przez 4-5 h, wyglądał tak jak tuz po nałożeniu. Pewnie chodzi o brak bazy, poza tym moje powieki jakoś nadmiernie sie pocą;D Super, że sie nie osypują. Polecam, dobra jakość w niskiej cenie (że pozwolę sobie byc szalenie odkrywcza).

o tak!

Bardzo dobre cienie, które kupiłam po przeczytaniu dobrych recenzji na wizażu..
+dobrze napigmentowane
+dobrze się rozprowadzaja
+nie osypują się
+piękne kolorki (mam paletkę odcieni brązu)
+polski produkt
+cena

-opakowanie jest nieporęczne, raz mi spadło i trochę niektóre odcienie się skruszyły
-bardzo trudno dostać..ja kupiłam na bazarku i przez to obawiałam się czy napewno będą dobre.. (nigdy nie wiadomo w jakich warunkach były przetrzymywane i jak długo)

Polecam! Zaznaczyłam opcję "nie wiem czy kupię" tylko dlatego, że używam ich często i nic nie ubywa, a lubię zmiany :)

Używam tego produktu od: ok pół roku

super

Kupiłam paletkę cieni pearl dream 5. Zaskoczyły mnie te cienie, ponieważ są bardzo tanie a bardzo dobre, czego nie spodziewałam się po nich. Według mnie są warte więcej niż 6 zł.
Plusy:
+piękne kolory
+bardzo trwałe
+dużooo... a tanio :)
+ dobrze napigmentowane
Minusy: u mnie ich brak :)

Miłe zaskoczenie

Kupiłam tę paletkę Pearl Dream 5, żeby sprawdzić czy rzeczywiście za niską cenę można mieć produkt dobrej jakości.
Jakież było moje zaskoczenie, gdy okazało się, że kolory są wyjątkowo dobrze dobrane ( zwłaszcza w paletce z kolorami metalicznymi: jasne złoto, ciemne złoto, zieleń i kolorem perłowym- jasny cytrynowy).

*Konsystencja zgodnie z zapewnieniami producenta pudrowa, miękka.
*Doskonale napigmentowane
*Baaaaaaardzo trwałe ( po całym dniu były w nienaruszonym stanie. Podejrzewam, że ich trwałość przekracza 8 godzin)
Gwiazdkę odejmuję za obecność parabenów w składzie.

Zachwycające !

Zachwyciły mnie od pierwszego wejrzenia :)

Cienie mieszczą się w brązowo-złotym, okrągłym pudełeczku.
Można je nakładać zarówno na sucho, jak i na mokro.
Nie są to cienie brokatowe, błyszczące, ale też nie matowe - te kolory, które mam są na granicy perły i satyny.
Są idealnie skomponowane, można nimi świetnie pomalować oko.

Bardzo przyjemne w użytku na co dzień, miękkie, nie osypują się, dobrze rozprowadzają na powiece.
Mają cudowną, lekką konsystencje, bardzo dobrze się je aplikuje na powiekę i dobrze się mieszają ze sobą.
Długo wytrzymują na powiece,na mojej bazie, trwają niezmiennie 8 godzin i nie zbierają się w załamaniu :)

Dobry produkt za rewelacyjną cenę.
I fajne kolorki :) Polecam :)

Polska Perełka:)

Już 2 lata temu postanowiłam sobie że jak je znajdę w brązowej wersji to kupię, oczywiście stało się to po waszych opiniach i co???? I rzeczywiście kupiłam ale szukałam BITE 2 lata po całym województwie i internecie . Nigdzie ich nie było. Wersja niebieska, różowa czy zielona była a brązów nigdzie. W końcu w moje poszukiwania włączyłam rodziców i przyjaciół. Aż znalazła jedną jedyną brązową paletkę moja mama na urlopie w małej nadmorskiej miejscowości w czerwcu. Radość moja była wielka. A potem już tylko rosła bo okazało się że cienie te , które kosztowały mnie równo 5 zeta są naprawdę oszałamiającej jakości. Kolory dobrane cudnie, na powiekach wyglądają przepięknie właśnie takie satynowo-lekko perłowe i do tego trwałe bez baz. nie bledną i nie zbijają się w załamaniach.
Minusy to beznadziejnie mała dostępność i liche wieczko ale same cienie są trwałe, nie osypują się. Zakochałam się w tych brązach i traktuje je jak coś wyjątkowego na wyjątkowe okazje. Polecam wszystkim. Polska firma też potrafi :):)

Używam tego produktu od: połowy czerwca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 paletki

Szał w trampkach:)

To jest coś niesamowitego!
Do sklepu typu "Wszystko po 5 zł" zaglądam w zasadzie w celu kupna olejków zapachowych. Postanowiłam zakupić kilka różnych kosmetyków kolorowych z myślą, że skoro tanie i nawet jeśli przyjdzie się rozczarować, to jednak wydatek taki nie zaboli jakoś szczególnie.
Zaczęłam testy od cieni Egyptian - zakupiłam na próbę dwa kolory (w szaleńczej cenie 5zł) i już następnego dnia wybrałam się na poszukiwanie innych kolorów.
Miałam okazję używać różnych cieni: i NYX i Bourjois i Lancome i Estee Lauder i Dior.....Czego by nie mówić, tu jakoś nie idzie w parze z ceną. No bo czy tak wysoka jakość może kosztować tak niewiele?:D
Kocham te cienie:
- są cudnie kremowe
- pigmentacja na full
- kolory w palecie dopasowane bardzo ładnie (widać, że ktoś myślał przy komponowaniu i nie jest to odpustowy zestaw)
- paleta jest szeroka: brązy, zielenie, fiolety...
- pojemność cieni jest spora - starczą na długo, ale nie na tyle, żeby się nimi znudzić
- cena!!!

Na pewno dokupię inne zestawy: mam beże, oliwkowy zestaw i zestaw z przepiękną miedzią (takiego koloru jeszcze nie miałam).

Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze fakt, że producentem jest....polska firma:) Wspierajmy polski przemysł:D A zwłaszcza kosmetyki:)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie czterech różnych

warto kupić :)

Zawsze wydawało mi się, że tanie cienie mają jedną poważną wadę, mianowicie słabe napigmentowanie. Okazało się, że nie mam racji ! - są to mocno nasycone, piękne ,lekko perłowe odcienie.
Pigmentacja rewelacyjna jak na tak niską cenę :) :)

Długo wytrzymują na powiece i nie zbierają się w załamaniu.
Opakowanie jest niby zwyczajne, ale jednak fajne.
Rodzaj cieni : perłowo -satynowe, świetna miękka konsystencja,co pozwala na dobrą aplikację i wygodne rozcieranie pędzelkiem.
Cienie można stosować pojedynczo albo łączyć, tworząc bardzo efektowny makijaż.
Są bardzo wydajne, dobrze się nakładają i długo trzymają na powiece.

Nie dają żadnego tandetnego połysku. Na powiekach wyglądają bajecznie,połyskują, rozświetlają :)

Polecam śmiało ! :)

Używam tego produktu od: drugi tydzien
Ilość zużytych opakowań: jedno zaczęłam

Najlepsze

Najlepsze z wszystkich, jakie do tej pory miałam. Nie osypują się, długotrwale trzymają na powiekach nawet bez bazy. Mam paletkę w jasnych odcieniach ale planuję kupić następne w innych kolorach jeśli tylko spotkam :) naprawdę warte polecenia :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

KWC wśród tanich cieni

Gdy skończyła się moja ulubiona paletka cieni Lancome(limitowana) za którą zapłaciłam 175zł(!!!) szukałam innych cieni w podonych odcieniach. Paletka Verona Vollare jest bardzo zbliżona kolorystycznie dlatego skusiłam się na jej zakup.
Jestem bardzo mile zaskoczona, ponieważ kosztowała 9 zł a jakościowo jest na równi z Lancome!

Świetna konsystencja cieni, miękkie, "pudrowe", ładnie nakładają się palcami. Troszke się sypią przy aplikacji ale wybaczam .

Trzymają się naprawde długo, cienie są mocno napigmentowane, ładne intensywne kolory zieleni na powiekach a nie tylko na palcu czy w pudełeczku (mam 15 pearl dream).

Nie zbierają sie w załamaniu, troszke znikają pod koniec ale naprawde nie dużo.

Opakowanie ładne, skromne chociaż odczuwam brak lusterka dosyć mocno.

Może samo sie otwiera ale jak nosze w kosmetyczce nie zauważyłam takiego efektu.

Wydajne.

Używam tego produktu od: jakiś czas

Godne polecenia.

Mam dwie takie paletki (jedna w odcieniach brązów a druga w odcieniach fioletów). Dość intensywnie ich używam. Na bazie trzymają się dość długo, bez bazy różnie;zależy od koloru.

Plusy:
*cena
*dość fajne opakowanie
* kolorki

Ilość zużytych opakowań: 2 (w trakcie)