Mrs. Potter's, Balsam do włosów matowych i osłabionych

Mrs. Potter's, Balsam do włosów matowych i osłabionych

Naturalne ekstrakty z nagietka i bursztynu posiadają właściwości regenerujące i wzmacniające. Odżywiają skórę i wzmacniają cebulki włosowe, dzięki czemu włosy stają się pełne życia i uzyskują zdrwoy połysk. Dodaje energii i blasku włosom matowym i osłabionym.

o tak!

Trafiłam na nią całkiem przypadkowo w osiedlowej drogerii. Spodobało mi się jej opakowanie i oczywiście jej właściwości. Nie zawiodłam się, odżywka jest świetna. Ładnie pachnie, ma fajny skład, jest gęsta i wydajna. Kiedy ja kupiłam moje włosy były w gorszej kondycji, trochę suche i matowe. Po kilku użyciach zaczęły wracać do dobrej kondycji, ich stan naprawdę sie poprawił. Odżywka dobrze je nawilżyła, wygładziła, ujarzmiła suche i odstające końcówki. Używałam ja z przyjemnością, na pewno kupie ja ponownie jak tylko gdzieś znajdę, bo dawno nigdzie jej nie widziałam. Właściwie nie widzę żadnych minusów, daje 5 gwiazdek :)

Używam tego produktu od:2mies.

KWC!

Zaskakująco skuteczny! Po jego użyciu włosy wyglądają bardzo ładnie, błyszcza, sa miękkie i nawilżone. Najlepiej działa na moje włosy kiedy używam jej z szamponem Barwa tatarowo-ziołowym. Co najlepsze po wysuszeniu nie musze prostować włosów, ponieważ sa zdyscyplinowane, proste i błyszczące. Używałam już wielu odzywek tych drogich i tych tanich i ta mogę zaliczyć do jednej z najlepszych! Nigdy nie sadziłam, ze efekt pięknych włosów można osiągnąć za 10 zł!

Używam tego produktu od:2 miesiacy
Ilość zużytych opakowań:1/2

niezastapiona !

od kilku miesięcy używam na zmianę odżywek z tej serii: gingko+róża i aloes+biała herbata i moge powiedzieć tyle,ze obie są rewelacyjne!Pobijają na głowe te dwa razy drozsze,których zazwyczaj jest 200ml.Te wszystkie Elsevy,Garniery,Schwarzkopfu moga sie schowac... ;P
Farbuję włosy co 2 mies,myję mniej więcej co drugi dzień i nakłądam po szamponie na nie na kilka minut odzywkę Mrs.Potters i dzieki niej mam włosy zdrowe,błyszczace,mocne i grube.
Szczerze polecam,warto ją kupić.

Używam tego produktu od:kilku mies.
Ilość zużytych opakowań:kilka

dobry balsam do włosów

balsam nadaje miękkości, połysku, nawilżenia włosom suchym i zniszczonym :)

jest naprawde godny polecenia, zwłaszcza za tę cenę a do tego jest baaardzo wydajny ;Dpp

mialam z tej serii szampon ale nie sprawdzil sie tak, jak ten balsam ;Ppp

Używam tego produktu od: roku ( z przerwami )

Mam do niego słabość

3 z dużym plusem (niebawem kupię go ponownie i poobserwuję efekty działania, aby ewentualnie zaktualizować ocenę). PLUSY: zapach - nic takiego, ale nie drażni i nie jest bardzo sztuczny; konsystencja - balsam jest wystarczająco gęsty; poręczne opakowanie; połączenie jakość-cena; efekty działania: włosy są zadbane, wygładzone, miękkie; pojemność; wydajność. MINUSY: brak spektakularnych efektów działania (miewałam już lepsze odżywki); z czasem zaczyna działać jakby nieco mniej skutecznie. PODSUMOWUJĄC: chętnie się do niego powraca, ale nie jest to miłość monogamiczna.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: około 4

średni

mi chyba nie słuzy, włosy tylko dobrze sie rozczesują. Jak dla mnie to on pachnie perfumami meskimi. Włosy nie błyszczą i nie poprawił ich kondycji.raaczej go juz nie kupie,bo wole dołozyc kase i kupic cos lepszego. pantene pro v jest o niebo lepsze.

Używam tego produktu od:5m

Baardzo fajny balsam!

Naprawdę super balsam i za takie niwielkie pieniądze!
Nakładam codziennie po każdym myciu włosów. A one potem:
:) są miękkie
:) gładkie
:) łatwiutko sie rozczesują
:) nie wywijają się, tak, ze każdy jest w inną stronę
:) mają delikatny połysk
No i jescze :) jest to, że jest tani i wydajny. no i :) za to że ładnie pachnie.

I tak jak to ktoś wcześniej powiedział, że nie wszystko co drogie musi byc najlepsze. Ten balsam jest tego przykładem.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy

Bardzo dobra:)

odzywki z tej firmy zaliczaja sie do czolówki z moich ulubionych,w 100% sie sprawdzaja i sa bardzo dobre,wlosy po nich sa duzo gladsze,lsniace a po dluzszym stosowaniu zdrowsze,struktura wlosa sie znacznie poprawia,preparaty do wlosów mrs.potter's sa świetne,uwialbiam je ,jeszcze jeden wazny plus to taki ze butelki sa duze i na dlugo starczaja no i nastepna zaleta jest taka iż wlosy bardzo ladnie pachna,POLCEAM

bardzo dobra

Znacznie ułatwia rozczesywanie włosów, sprawia że są miękkie w dotyku. Niedroga - butelka 500 ml kosztuje 6 zł. Godna polecenia, też z tego powodu że nie obciąża włosów. Zastrzeżenie mam jedynie do dość charakterystycznego i ostrego zapachu - jak tania woda kolońska - na szczęście wietrzeje szybko.

jest o.k

Bardzo dobra odżywka. Włosy są mieciuteńkie i bardzo lśniące.Moje loczki są fajne w dotyku.Mi pasuje i napewno od czasu do czasu bedę do niej wracać. Nie wszystko co reklamowane i w ślicznym opakowaniu jest dobre, pamietajcie o tym.

Super!

Ten balsam jest super! Mam szampon i odżywkę z tej serii. Są bardzo dobre, ale nie przebiją tego balsamu. Nakładam go na włosy codziennie rano, a one:
- są gładkie przez cały dzień, tzn. wystarczy je uczesać raz dziennie
- są miękkie przez cały dzień
- pięknie się błyszczą
To są te podstawowe zalety, ale jest ich znacznie więcej. Odjęłam jedną gwiazdkę za intensywny zapach. Polecam!

spełnia oczekiwania