Avon, Uomo EDT

Avon, Uomo EDT

Woda toaletowa z kategorii drzewnej. Zapach jest dynamiczny, charyzmatyczny, ziołowo-korzenny. Oszałamia akordami jałowca, szałwii, bazylii i kadzidła. W nucie serca otrzeźwia mocnymi akcentami piołunu, bukszpanu i białego cedru. Pozostawia po sobie nutę głębi a wraz z nią wonie piżma, cyprysu i afrykańskiego drzewa oud.

Szkoda ze już nie ma

Jak tylko by sie pojawił bez zastanowienia biorę. Zapach super, długotrwały, mocny korzenny, mi sie podoba. a moze znacie coś zbliżonego do tego zapachu??

Używam tego produktu od:2003
Ilość zużytych opakowań:100ml

Męska rzecz

Używają go mężczyźni w moim domu- są zadowolwni. Zapach jest bardzo ładny- korzenny, ale jednocześnie orzeźwiający. Flakonik jest taki zwyczajny, ale woda toaletowa jest bardzo wydajna. W promocji można go kupić za przystępną cenę, a to aż 100 ml.

ciepły męski zapach

Uzywał go moj były chlopak, kiedy jeszcze bylismy razem. Bardzo mi sie podobał ten zapaszek taki cieply niesłodki intrygujący - po prostu męski i jakby taki inny niż wszytskie. W promocji cena całkiem całkiem. Moze kupię go tacie pod choinkę? T

nasz ulubiony...

Pozwolę sobie ocenić tę wodę za mojego męszczyznę :) - używa go od zawsze, a przynajmniej od kiedy się poznaliśmy na pewno i nie wyobrażam sobie na Nim innego zapachu. Jest intrygujący, ciepły i jednocześnie bardzo męski. Gdy tylko poczuję zapach Uomo od razu mam przed oczami wszystkie wspólnie spędzone chwile. Kiedyś tak na próbę podarowałam mu Modern Balance, bo bardzo mi się spodobał na kartce zapachowej w katalogu Avonu, jednak na Nim to już nie jest "to". Nie ma jak Uomo.

Męski

Ten zapach bardzo mi się spodobał od pierwszego powąchania. A na mojej szacownej połówce istny obłęd :D Ten zapach kojarzy mi sie z mężczyzną dynamicznym, pewnym siebie. Który dokładnie wie czego chce. Ma tylko jedną wadę. Panowie z gatunku tych "futerkowych" moga mieć problemy. Bo za nim woda "przebije" się przez warstwę kłaczków. Mija trochę czasu i można "dorobić" się brązowych plamek na ubraniu.