Joanna, Motylek 2w1, Szampon z odżywką przeciwłupieżowy

Joanna, Motylek 2w1, Szampon z odżywką przeciwłupieżowy

Szampon z odżywką nie tylko łagodnie myje włosy, ale również zapewnia im skuteczną pielęgnację. Został specjalnie opracowany z myślą o włosach i skórze głowy z tendencją do powstawiania łupieżu.

Szampon zawiera specjalnie dobrane składniki, dzięki którym skutecznie zwalcza przyczyny i objawy łupieżu oraz likwiduje towarzyszący mu świąd skóry głowy.

Regularnie stosowany zapobiega nawrotom nieprzyjemnych objawów.

Szampon doskonale oczyszcza włosy i skórę głowy, sprawia, że włosy odzyskują świeżość i zdrowy wygląd. Dzięki niemu łatwiej się rozczesują i lepiej układają, są bardziej puszyste, błyszczące i miłe w dotyku.

Długo szukałam szamponu, który pomoże mi się uporać z łupieżem. Po przeczytaniu recenzji na Wizaż.pl postanowiłam kupić szampon Joanny.I chyba się udało-mówię chyba, bo jak na razie używałam go 2 razy, ale już po tych dwóch umyciach widać poprawę. Włosy są puszyste, miękkie, nie widać śladów łupieżu i długo zachowują świeżość, a zapach utrzymuje się nawet na drugi dzień.

Używam tego produktu od: Tygodnia
Ilość zużytych opakowań: Jedno w trakcie

całkiem dobry.

myłam nim do wczoraj, kiedy się skończył i kupiłam nowy inny. ;] bardzo przyjemny, włosy ładne były i miękkie następnego dnia. ładnie się pienił, nie trzeba było dużo nakładać na mycie.
polecam, dla mnie się sprawdził.^^

Używam tego produktu od: kilku tygodni.
Ilość zużytych opakowań: całe 1.

skądś to znam

Przypomina PZ przeciwłupieżowy Oceanica - jakby był jego rzadszą wersją. Również zawiera cynk i ma podobną gęstą kremową konsystencję. Nieźle się pieni i ładnie spłukuje. Dobrze oczyszcza włosy. W walce z łupieżem średnio skuteczny - na dłuższą metę niestety nie daje rezultatów ale na początku był całkiem całkiem. Nie wysusza włosów tak bardzo jak PZ i robią się one bardzo puszyste i lekkie. Niestety odżywki chyba nie zawiera lub wyjątkowo kłóci się ona z resztą składników - nie ma żadnych śladów pielęgnacji (albo ja nie widzę :-) ) i mam problemy z rozczesywaniem włosków (nie obeszło się bez dodatkowej odżywki).
Myślę że ten szampon lepszy jest dla kogoś kto ma łojotok ale bez łupieżu. Generalnie niezły. :-)

poręczny

Gęsty, pachnie tak sobie, ani brzydko, ani ładnie. Dobrze się pieni i spłukuje. Odżywki za bardzo nie widzę, włosy są po nim toporne i trudne do rozczesania. Dobrze myje i oczyszcza, włosy są puszyste i lekkie, wręcz się puszą, ale ładnie się układają. Efektu przeciwłupieżowego nie zauważyłam, ale też nie zaszkodził. Wydajny.