Stella McCartney, Stella

Stella McCartney, Stella

Pierwszy zapach Stelli McCartney. Delikatna, kobieca róża przełamana seksowną ambrą. Zapach taki, jaki chciałaby nosić Stella McCartney. Butelka przypomina wyglądem ametystowy kryształ.

Nuta głowy - bułgarska róża, kwiat piwonii, mandarynka.
Nuta serca - róża absolute.
Nuta bazowa - piżmo, ambra, egzotyczne drzewa.

wody perfumowane
kwiatowe
Rekomendacja
na dzień, na wieczór

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Kupiony w: Perfumeria internetowa

• Flakon: 5

Przyjemna i swieza

Dla milosniczek rozy poprostu bingo, meskim nosom w moim domu 13-45 lat sie bardzo podoba. Niestety jak dla mnie niezbyt trwaly,lubie dlugie ogony,chociaz z drugiej strony moze jakby taki byl to moze bylby duszacy a jest milo swiezy,wiec juz sama nie wiem czy to wada czy zaleta. Ogolnie polecam

Nie podobają mi się

Zapach jest dość prosty, nie przepadam za takimi. Dobrze, że mam tylko próbkę tych perfum, bo to nic szczególnego. To raczej takie niewybijające się, skromne perfumy. W dodatku zapach jest nietrwały. Myślę, że pasują do stylu biurowego, ponieważ zapach nie zwraca zbytniej uwagi. Moim zdaniem perfumy z wyższej półki powinny być trwałe, a te zdecydowanie nie są.

Ilość zużytych opakowań: 1 duża próbka

Odmówiłam różaniec...

Impresją związaną z zapachem Stelli McCartney jest dla mnie wspomnienie jednego z podarków, ofiarowanych mi w ramach Pierwszej Komunii Świętej. Był nim starannie wykonany drewniany różaniec, o przykuwających dziecięcy wzrok różowo-czerwonych paciorkach i intensywnym (nie słabnącym wraz z upływem czasu) różanym zapachu. Pamiętam, że ilekroć otworzyło się skrywające go pudełeczko, różana woń wydobywała się zeń za każdym razem z niezmienną mocą, niestrudzenie próbując zanurzyć mnie-małego profana;) w sferze modlitw. I właśnie ta nawiązująca do przeszłości, wilgotno-oleisto-różana woń w moim odczuciu stanowi 90% prezentowanej kompozycji, przez co jest stanowczo zbyt przewidywalna i zasadniczo w niewielkim stopniu ewoluuje (na mojej skórze). Co prawda w nucie głowy różaną senność zapachu, spróbowano przełamać cierpką wonią mandarynki (choć mnie bardziej przypomina ona zapach porzeczki) zaś w nucie głowy nieśmiało majaczy ambra, jednak zdecydowanie to róża wiedzie w tej kompozycji prym. Początkowo odrobinę kwaśna i wibrująca, rozkwita i za razem przytłacza swą niepodzielną dominacją w nucie serca, by odrobinę przywiędnąć i złagodnieć w nucie bazy, wciąż jednak nie chcąc ustąpić miejsca innym komponentom zapachu. Właśnie dlatego ten zapach mnie nie ujmuje.
Przyznaję, że rożane akordy w ogóle nie należą do moich ulubionych, jednak chciałam dać im szansę, przekonać się o ich urodzie. Niestety, ta próba (jak i szereg innych poczynionych wcześniej) utwierdza mnie w przekonaniu, iż róże mogę wielbić jedynie za ich powierzchowność.
Trwałość zapachu oceniam jako przeciętną-różana woń utrzymuje się bowiem do 5 godzin. I choć sama więcej po nią nie sięgnę, uważam, że miłośniczki różanych perfum w nowocześniejszym wydaniu, mają szansę odnaleźć w kompozycji Stelli zapach dla siebie.

Używam tego produktu od: Testy
Ilość zużytych opakowań: ...

ładny

Ten zapach troszkę mi przypomina Rose The One, ale ten jest taki jakby zimniejszy i bardziej kwaśny.

Ładnie się rozwija na mnie, ale bez szału. Zapach kobiecy, na dzień i na wieczór, jednak bez pazura. Na mnie bliskoskórny i niestety dość nietrwały, przez co raczej nie kupię flaszki, a zostanę przy atomkach.

Amatorki różanych zapachów mogą polubić.

Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo sampli + 3 do zużycia

Cudowny!!

Zapachem jestem zachwycona. Mój ulubiony :)

Jest on bardzo kobiecy, seksowny i "z klasą". Delikatny i trwały. Na mojej skórze utrzymuje się bardzo długo. Budząc się rano czuję go jeszcze na sobie. Moje ubranie całe przechodzi tym zapachem co mnie bardzo cieszy :)

Od jakiegoś czasu dużo randkuję i wtedy zawsze używam tych perfum. Każdy facet na początku spotkania pyta mnie czym pachnę, bo tak ładnie. Niedawno na koncercie zaczepił mnie mężczyzna i zaczął zachwycać się Stellą, którą miałam akurat na sobie. Oniemiałam. Jak ona działa na mężczyzn! W pewnym momencie zaczęłam się zastanawiać czy nie zawiera feromonów, bo to aż dziwne.

Nigdy ich nie opuszczę ;))))

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 50 ml

horrendalnie drogi pączek!

Na samo wspomnienie jestem wściekła!
Tyle pieniędzy... ech... szkoda gadać...

Z okazji wczorajszego pączkowego święta, postanowiłam podjąć ryzyko narażenia sie zacnemu gronu wielbicielek Stelli i powiedzieć twardo - Byłam za, a jestem zdecydowanie nawet przeciw!

Na mnie, Stella pachnie różanym nadzieniem do pączków! Zapach skądinąd apetyczny i miły, ale żeby trącić pączusiem za ponad 200 zł?! Podobny efekt można było uzyskać za sprawą jednego z arcydzieł rodem z PRL-owkiego perfumiarstwa, o wdzięcznej nazwie "Być może..."

Używam tego produktu od: już nie używam, oddałam
Ilość zużytych opakowań: 1 x 30 ml

A mialo byc tak pieknie....

Kocham zapach rozy,szczegolnie bulgarskiej, zaopatrzylam sie w probke na testy i jestem rozczarowana, fakt,roza jak sie patrzy,ale co z tego, jak jakas sztuczna, przeslodzona.
Do tego zapach nietrwaly.Dla zwolenniczek roz polecam Givenchy lub Dolce & Gabanna Rose The One
Dla niewymagajacych milosniczek sztucznych slodzonych roz.

Anielska roza....

Stella EDP jest najwspanialsza wersja zapachu z dominujaca nuta rozy z jakim kiedykolwiem przyszlo mi sie zetknac.
Subtelny, acz wyczywalny przez otoczenie, rozano-slodkawy, ale zlamany aromatem cieplej ambry, doskonaly na zime jak i na letnie wieczory we dwoje.
Stella to roza szlachetna, dojrzala, naturalna bez zadnych sztucznych dodatkow, bez plastikowo - winylowego aromatu.
Wielu probowalo skopiowac, ale zaden zapach rozany do tej pory nie przekonal mnie tak bardzo jak Stella.
Brawa dla tworcy i mojego osobistego ulubienca wsrod nosow, Pana Jacque\\\'a Cavallier\\\'a.
Stworzyl on roze anielska, doskonala....
Trwalosc i moc swietna. Zapach komplementowany przez conajmniej 6 godzin po aplikacji.
Jesli kochasz roze i nie probowalas Stelli, to radze szybko naprawic ten blad :-)

rozczarowanie - zapach nietrwały

uwielbiam ten zapach i nosiłabym go non stop gdyby nie największy minus - jest bardzo nietrwały, po godzinie mało wyczuwalny. żeby go stosować należałoby mieć go pod ręką i stosować co chwila:( musiałam się z nim pożegnać...
zapach uwodzicielski,sexy, ale nie jest słodki za to go tak lubię. dobry na każdą okazję, zwłaszcza na codzień.
wszystkie zapachy stelli które próbowałam są nietrwałe, a zamienników brak.

Ilość zużytych opakowań: 1 op.

ten zapach -moja pierwsza miłość

Zakochałam się w tym zapachu w 2006 roku podczas pobytu za granicą. Rok później dostałam Stellę w prezencie i mam do dziś.
To zapach ciepły , elegancki, otulający zapachem przez wiele godzin. Czuję go na poduszce jeszcze następnego dnia rano. Często komplementowany.
Ma w sobie różę uzależniającą, wciągającą; ambra i piżmo otula długo, czuję ten zapach przez cały czas. Rzadko używam na co dzień, raczej na wieczór i specjalne okazje, wtedy gdy potrzeba dodatkowej pewności siebie:)
To moja pierwsza miłość wśród zapachów i jak to bywa- mam do niej sentyment. Ale wciąż szukam prawdziwej miłości...
A flakon na zdjęciu - nie widziałam takiego...

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 100 ml

szlachetna różyczka

Wiele lat temu kiedy ten klasyczny zapach Stelli był jeszcze nowością poznałam go podczas swojego pobytu za granicą. Pamiętam że po psiknięciu na nadgarstek skórzany pasek od zegarka pachniał nim przez kilka dni. Bardzo mi się spodobał ale dostępne były tylko flakony po 100ml, bardzo drogie dlatego wtedy Stelli nie nabyłam. Całkiem niedawno zakupiłam zestaw mini set - 20ml Stelli i 20ml Stelli Rose Absolute z pięknym etui. Dalej jestem pod wrażeniem tego zapachu, jest taki... klasyczny, na każdą porę roku i na każdą okazję, do każdego stroju. Nuta dominująca to oczywiście róża, ale nie pospolicie pudrowa tylko taka bardzo naturalna, słodko-gorzka, piękna. Czuję też cytrusy i ambrę. Jako że kocham róże i ich zapach nie mogłam nie pokochać Stelli.
Trwałość może nie powala ale też źle nie jest, w granicach kilku godzin na skórze, dłużej na apaszkach, ubraniach. Flakon piękny, klasyczny pasujący do zapachu.
Nie wiem czy kupię ponownie bo na tę chwilę jest to zapach unikatowy i drogi.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 20ml

Cienki.

Przez jakiś czas był moją własnością, potem poszedł w świat. Bułgarska róża w banalnej postaci, źle się na mnie rozwijał, pachniał babciowato.
Zbyt grzeczny, ułożony, nieprzemyślany.

Używam tego produktu od: parę lat temu.
Ilość zużytych opakowań: chwilowo, jedno.