Head & Shoulders, Szampon przeciwłupieżowy (różne rodzaje) (stara wersja)

Head & Shoulders, Szampon przeciwłupieżowy (różne rodzaje) (stara wersja)

Usuwa 100% łupieżu, a przy regularnym stosowaniu zapobiega jego powracaniu, dając zniewalająco piękne włosy. Formuła ActiZinc działa bezpośrednio na skórę głowy, pomagając przywrócić jej naturalną równowagę, która jest podstawą pięknych włosów.
Występuje w wariantach (od lewej):
- citrus fresh.
- ocean energy
- ice

Head&Shoulders menthol

jestem zaskoczona po uzyciu szamponu wlosy odzyskaly miekkosc i pozbylam sie lupiezu,skora glowy juz nie swedzi,wlosy sie dobrze rozczesuja..a swiezosc po umyciu to hit

Miłe zaskoczenie

Gęsta konsystencja sprawia, że idealnie rozprowadza się na skórze głowy i nie spływa. Piana, która powstaje również jest bardzo gęsta co chwali się przy spłukiwaniu. Po użyciu czułam bardzo mocne zmino tak gdzie miałam największe skupiska łupieżu. Skóra potem w tych miejscach była wręcz błyszcząca i przestała swędzieć. Wcześniej używałam specjalistycznych szamponów przeciwłupieżowych i przyznam, ze takiego efektu nie dały mi. Przy regularnym używaniu łupież nie nawracał. Szampon niestety sprawił, że włosy zrobiły się sztywniejsze ale zaradziłam temu maską. Jeżeli chodzi o skuteczność w zwalczaniu łupieżu to jestem całkowicie na TAK!

Head & Shoulders Menthol

Kochani dostałam się do kampani Head & Shoulders z ewerydaymy. Gorąco chciałabym polecić wam ten szampon,już po pierwszym myciu widać różnicę,szampon dobrze się pieni,łagodzi podrażnienia skóry głowy,usuwa pot,zanieczyszczenia,które gromadzą się na skórze głowy i włosach.Jestem bardzo zadowolona z efektów szamponu Head & Shoulders i polecam go każdej osobie walczącej z lupieżem.

szampon super

Head & Shoulders jest dobrym szamponem przeciwłupieżowym, ale tylko przy regularnym stosowaniu. Jeśli używać go co kilka dni to człowiek zapomina co to łupież, niestety wystarczy go odstawić i łupież powróci. Jest to produkt, który usuwa objawy (i robi to naprawdę skutecznie!), nie zwalcza natomiast przyczyny łupieżu. Jest więc produktem kosmetycznym a nie leczniczym i tak należy go oceniać. Pomijając właściwości przeciwłupieżowe jest to dobry szampon o miłym zapachu, dobrze się pieni a włosy myję się z przyjemnością. Polecam ten produkt, ale jako pewien półśrodek do zwalczania objawów, ale nie przyczyny łupieżu.

Polecam!

Po przetestowaniu szamponu uważam, że świetnie się pieni, ma mocny orzeźwiający miętowy zapach, łatwo się spłukuje i skutecznie eliminuje łupież - rezultaty widać już od drugiego umycia . Ogólnie jestem bardzo zadowolona, włosy są czyste i pachnące i oczywiście bez swędzenia! Rewelacja! Head & Shoulders made my day! :)

Szampon na medal

Markę Head & Shoulders znam od lat i często po nią sięgam. Od tygodnia testujemy w domu ulepszoną formułę mentolową. Jak dla mnie konsystencja jest ok, nie lubię płynnych szamponów. Dobrze się pieni i najważniejsze widać efekty. Świeży zapach utrzymuje się długo, po umyciu czuć przyjemny efekt chłodzenia.
Jeden minus za opakowanie - strasznie trudno je otworzyć i ponownie zamknąć, zwłaszcza pod prysznicem, gdy dłonie są mokre. Po prostu za mały element zamykający - można połamać paznokcie !!! Wolałam starą wersję butelki, gdzie łatwo był wyczuwalny kapselek i z otwieraniem nie było najmniejszego problemu.

Zawiedziona

Kupilam miesiac temu head&shoulders smooth and silky, szampon i odzywke. Myslalam, ze skoro jest to dobra firma to sie nie rozczaruje. A jednak. Na opakowaniu pisali, ze efekty widac po miesiacu, niestety ja nie zauwazylam. Nie polecam.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 butelka szamponu 420ml, 1 butelka odzywki 400ml

Wspaniałe szampony

Plusy
- świetne, świeże zapachy
- usuwają łupież
- zapach się utrzymuje nawet 2 dni
- odżywia trochę włosy
- delikatnie myją ale dokładnie
- wygodne opakowania
- tanie w porównaniu do innych szamponów przeciwłupieżowych

Minusy
- moje loki po nim się jakby "wyprostowują"

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Najlepszy

Nie ma co w sumie dużo mówić na temat tych szamponów :) KAŻDY JEST NAJLEPSZY! Nie wyobrażam sobie stosować innego szamponu, żaden nie jest tak skuteczny. Stosuję go od 10 roku życia i wiem, że jest niezawodny. Zawsze po Head&houlders moje włosy pięknie pachną, są dobrze umyte i świerze :)

Ilość zużytych opakowań: ponad 50

Ma swoje zalety

plusy:
+ rzeczywiście eliminuje łupież
+ włosy są puszyste
+ dobrze oczyszcza
+ dobrze się pieni

minusy:
- za gęsty
- zbyt agresywny dla skóry głowy

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- bardzo trudne do otwarcia opakowanie (można połamać paznokcie!)
- za wysoka cena
+ szeroka dostępność

Nie polecam.

Witam, jestem posiadaczką włosów naturalnych, nigdy nie farbowanych. Testowałam już naprawdę wiele różnych szamponów jednak nigdy po żadnym nie miałam na głowie takiego "siana" jak po użyciu szamponu head & shoulders. Jeżeli chcecie uniknąć przesuszonych włosów radziłabym wybrać inny produkt. Jedyny plus jaki zauważyłam to fakt, że szampon dobrze się pieni i świetnie radzi sobie ze zmywaniem różnych olejów.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: zero

Najlepszy od lat

Choć często kupuję inne szampony, to zawsze wracam do tego. Używałam wiele jego wariantów, wszystkie spisały się na medal.

Plusy:
-jak obiecuje producent usuwa łupież
-nie podrażnia skóry głowy, nie uczula
-włosy po nim ładnie pachną, są puszyste, lśniące, łatwo się rozczesują
-jest wydajny

Minus:
-cena, z roku na rok jest coraz droższy

Używam tego produktu od: od lat
Ilość zużytych opakowań: nie liczę już;-)