Golden Rose, Nail Lacquer

Golden Rose, Nail Lacquer

Lakier do paznokci w buteleczce w kształcie walca. Duży wybór kolorów - 90 różnych odcieni.

bardzo trwaly

Mam odcien bezbarwny, z drobinkami brokatu. Jako jedyny sposrod wszystkich testowanych lakierow z GR ma bardzo intensywny, acetonowy zapach. Nie wiem, czy jest tak tylko w wersjach bezbarwnych z brokatem, czy we wszystkich, ale po otwarciu buteleczki mozna sie upic samymi oparami. Nakladam go ZAWSZE na lakier bazowy i trzyma sie swietnie. Spokojnie 4-5 dni. Zmywa sie troche topornie, pewnie przez te drobinki, ale tragedii nie ma. Mieni sie pieknie, ale nie nachalnie, nie jest to tandetny brokat (nr 1o1). Dosc szybko wysycha. Polecam.

Używam tego produktu od: kilka dni

fajny

mam w kolorze rozowym lekko wpadajacym w fiolet, kolorek idealny:) ja nakladam zawsze dwie warstwy ale mysle ze spokojnie wystarczy jedna, nie robi smug, szybko schnie, trzyma sie standartowo, super
polecam:)

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: jeszcze pierwsze

średni

Kupiłam ten lakier, przyznam skusiła mnie cena. Jednak niestety nie jestem nim zachwycona.
Prawda trzyma się długo - ale tylko taką zalete zauważyłam.
A to minusy: długo schnie, gęstnieje. źle się rozprowadza.
Nie polecam go.
Używam tego produktu od:ok. miesiąc

:DD

Wedlug mnie jeden z najlepszych lakierów jakie dotychczas kupowalam, nie drogi bo u mnie na miescie kosztuje tylko 2,5zł.
Trzyma sie nawet do 5 dni xD
Jestem z niego zadowolona, na dzien dzisiejszy posiadam 6 kolorow, 1 z nich tylko mi sie nie podoba, ale to nie wielki problem xD

Używam tego produktu od: ojoj, dluuugo xD
Ilość zużytych opakowań:bardzo wydajne

Całkiem dobre

Ciężko jest ocenić ten lakier (mam kilka kolorów)jedne dobrze się nakładają inne robią smugi i tak samo jest z trwałością,ale za to cena niska,dobrze się zmywają i jest duży wybór kolorów,buteleczka mi odpowiada.Najbardziej lubię perłowe odcienie a te są dobre i dobrze się nimi maluje i za to cztery gwiazdki.

Używam tego produktu od:nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań:1 cała i kilka buteleczek napoczętych

Fajnca cena,fajny lakier

Lakier naprawdę fajny, jak za takie pieniądze.
Maluje się bez problemu, nie robią się żadne smugi ani nic podobnego. Kolor jest wyrazisty, trzyma się ok. 3,4 dni.
A zapach - cóż, jak każdy inny lakier ;-)

Mam odcień zbliżony do kości słoniowej i muszę powiedzieć,
że naprawdę rewelacyjnie na paznokciach wygląda.
Kupiłam głownie dlatego, że był tani, a mnie się zachciało ekspertymentów z kolorami. Efekt jest taki, że sięgnęłam po kilka innych lakierów tej firmy ;)

Używam tego produktu od:1 miesiąc

dobrze się nim maluje

Posiadam ten lakier, dostałam go od koleżanki na urodziny.
Mam taki ciemny brąz ale na paznokciach jest subtelny.
Trochę się ściera po paru dniach ale cóż...Nie przepadam za tą marką, wolę Wibo.Nie wiem czy można go polecić, nie wiem co powidzieć na jego temat.

Używam tego produktu od:....nie wiem
Ilość zużytych opakowań:jeszcze mam, ale się podzielił, więc nie wiem na ile mi jeszcze go starczy, narazie jeszcze jest w moim posiadaniu

dobry lakierek

Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z tego lakieru.Szybko schnie,nie odpryskuje,fakt że po 2 dniach zaczyna się ścierać trochę na końcówkach paznokci,ale za taką cenę nie wymagajmy doskonałości.Ogólnie jest trwały,ma dużo wariantów kolorystycznych,osobiście mam 2 perłowe róże ( które pięknie wyglądają na pazurkach ) i ładną matową czerwień.Maluję zawsze 2 warstwy,rezultat jest bardzo dobry.Zapewne kupię jeszcze niejedno opakowanie.Polecam

Używam tego produktu od:2 lat

robi smugi!

Kupiłam, bo ładnie wyglądał, a kolor wybrałam sobie sliczny, taki mleczny róż do frencha. Niestety, lakier nakłada się fatalnie. Robi wyraźne smugi, nakłada się bardzo nierównomiernie i za długo schnie. Po miesiącu brzydko się zważył w opakowaniu i nabrał kluskowatej konsystencji. Nie wiem jak z trwałością, bo mam tipsy żelowe, a na nich każdy lakier się trzyma całymi tygodniami.
Ogólnie-nie polecam. Więcej nie zaryzukuję chociaż gama kolorów bardzo zachęca.

Używam tego produktu od:2 mcy (ze 3 aplikacje)

zależy który

Mam odcień 55 czyli dobrze kryjący, matowy lila-róż oraz 21 czyli krwista czerwień (i ten jest rzadszy).
Po nałożeniu pierwszej warstwy efekt jest brzydki, po dwóch paznokcie świetnie wyglądają. Całkiem dobrze się nakłada, ze schnięciem też ok, a trwałością jestem absolutnie zachwycona w przypadku lakieru liliowego. Gdy piszę na komputerze lakiery odpryskują - jedne szybciej, inne później. Ten lakier jednak jest bardzo trwały i jakieś drobne odpryski zdażają się po wielu dniach. Natomiast z trwałością czerwonego nie jest najlepiej - ok. 3 dni i dlatego zaniżma ocenę.
Buteleczka-walec podoba mi się. :) Niska cena i duża pojemność.
Zielonego pojęcia nie mam jaki jest skład tego lakieru - i to na minus.

3 plus

Jak na te cene (5 zl) to lakier bardzo udany. Mile dla oka kolory, trwalosc nienajgorsza. Podczas malowaniu pozostawia troszeczke smug i jedna warstwa zdecydowanie za malo ( 3 wygladaja juz ok). Schnie odpowiednio szybko - nie blyskawicznie ale nie trzeba czekac pol dnia i machac rekami. nie wiem jak z ciemniejszymy odcieniami bo sama wybieralam te jasne perlowe.

Ale ta butelka... walec okropny... grrr

niestety...

Mam dwie małe buteleczki, jedna z brokatem i gwiazdkami, druga z broktem i serduszkami. Dość dobrze się rozprowadza, szybko zasycha, choć jest trochę miękki. Ładnie błyszczy. Średnio trwały, wyrzymuje kilka dni, ale za tę cenę to i tak świetnie się trzyma. Niestety, to, na co liczyłam najbardziej, czyli gwiazdki i seruszka, wychodzi słabo. Najpiew nie chcą się wydostać z opakowania, potem brzydko się układają, w końcu błyskawicznie odpadają. Sam lakier jest niezły, ale po co produkują taki, a potem się okazuje, że z wymarzonych serduszek nici.