Ziaja, Plantica, Odżywka `Pszenica`

Ziaja, Plantica, Odżywka `Pszenica`

Doskonała odżywka o wielokierunkowym działaniu dostosowanym do włosów suchych i normalnych.
Posiada delikatną formułę o wysokiej skuteczności działania, ma świeży, przyjemny zapach i jest wydajna w użyciu.
Zapewnia długotrwałą ochronę przed nadmierną utratą wilgoci, skutecznie regeneruje i wzmacnia włókna włosów,
wyraźnie wygładza ich naruszoną powierzchnię, chroni końcówki włosów przed rozdwajaniem się. Efekty:
- włosy są odpowiednio nawilżone i odporne na uszkodzenia,
- odzyskują połysk i elastyczność, nie elektryzują się.
Substancje aktywne:
- olej z kiełków pszenicy,
- wyciąg z aloesu,
- witaminy A i E,
- prowitamina B5 (D-panthenol)

Wcale nie pomaga

Producent obiecuje nawilżenie suchych i normalnych włosów. Według mnie działanie odżywki jest minimalne. Sprawia, że jakoś mogę rozczesać włosy bez wyrywania ich. Dalej mam problem z puszeniem się i sianem na końcach. Ma zbyt wodnistą konsystencję.
2 gwiazdki za zapach, cenę, łatwą dostępność i wydajność.

Używam tego produktu od: nie pamiętam

Dobra i tania.

Używałam kiedyś i pamiętam, że:

- odżywka jest tania
- nawilża włosy
- pomaga w rozczesywaniu
- nie obciąża nadmiernie
- ładnie pachnie (ja czuję banany:D)
- wydajna
- ma wygodne opakowanie

To jedna z lepszych od Ziai, ale czasem trudno ją zdobyć :(

Używam tego produktu od: kiedyś przez parę miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno całe, jest trudnodostępna!! :(

Świetna:)

Moje włosy są łamliwe i szybko się przetłuszczają. Kupiłam sobie tą odżywkę po Waszych recenzjach i muszę powiedzieć że jestem bardzo zadowolona. Kupiłam sobie z tej serii szampon z czarną rzepą i o dziwo ładnie pachnie. Zużyłam już pół opakowania zarówno szamponu jak i odżywki i mam wrażenie że moje włosy są bardziej błyszczące i grubsze:) Ale najbardziej fascynuje mnie to że za wszystko zapłaciłam 10PLN:)))) efekt przerósł moje oczekiwania:) POLECAM

Liczyłam na wiecej.

Liczyłam na więcej po przeczytaniu dobrych recenzji na wizażu. Jeżeli jej nie spłuczę to obciąża mi włosy, stają się matowe i szorstkie. Jeśli potrzymam dłuższą chwilę na włosach to efekt jest znikomy. Włosy są tylko odrobinę gładsze i trochę bardziej miękkie. Próbowałam stosować ją bez spłukiwania na same, suche końcówki. Też kiepsko się sprawdziła. Wymieszam ją z inną odżywką, żeby ją zużyć, nie zachwyciła mnie. Plusami są cena i opakowanie.

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: W połowie pierwszego

Dobra

Moje loczki się nie puszą i nie mam takiego siana na głowie jak to często bywało. Choć na bardzo zniszczone włosy nie załatwi sprawy, ale czego się spodziewać za 5 zł.:)

Bardzo dobry kosmetyk

Odżywkę tę stosowałam niegdyś krótko jako ratunek dla moich kręconych włosów, które swego czasu były koszmarnie suche i wypadały.

Odżywka ma CUDOWNY ZAPACH.
Odżywka ta pozwoliła mi przetrwac ciężki okres moich włosów - tylko ona nadała im błysk i ujarzmiła je.

Z czystym sercem mogę polecic dla włosów suchych i zniszczonych - naprawdę zmienia kondycję włosa i jego wygląd.

Nie nadaje się do stosowania jako odżywka do spłukiwania, powoduje podrażnienie skóry :/
Jeezeli już chcecie ją spłukiwac , nie nakładajcie jej blisko skóry głowy, jedynie na same włosy (chociaż właściwie nie ma sensu moim zdaniem spłukiwac jej bo wtedy w ogóle nie działa, ale jezeli ktoś ma cienkie, opadajace włosy - może sprobowac.)

Używam tego produktu od: używałam dawniej, ok. pól roku
Ilość zużytych opakowań: parę sztuk

b.dobra odżywka dla suchych włosów

moje suche i sianowate włosy dawno nie były tak ładne.
plusy to:
+ lekkość odżywki
+ ładny zapach
+ włosy są wygładzone i nawilżone
+ przystępna cena

jako minus mogłabym wypisać to, że czasem musiałam nakładać jej naprawdę dużo, a moje włosy nadal jeszcze z tyłu były suche. ale to wina jedynie moich włosów, które są w opłakanym stanie.

polecam!

Używam tego produktu od: hohoho
Ilość zużytych opakowań: jedno duże

Rewelacja

Kolejny produkt Ziai, którym jestem zachwycona :)

Odżywka jest rewelacyjna.
+świetnie nawilża
+wygładza
+włosy są miękkie, elastyczne
+dobrze się układają
+śliczny zapach
+cena
+miłe dla oka opakowanie

Nakładam ją na 20 minut, po czym spłukuję. Bez spłukiwania także dobrze się sprawdza.

Polecam wszystkim! Zarówno odżywkę jak i szampon z tej samej serii.

lepsza od niejednej profesjonalnej

uzywam tej odzywki od niedawna kupiłam z czystej ciekawości nie wierzac że cos za niecałe 4 zł zadziała .nie mam zniszczonych włosów ale wiecznie sie elektryzuja a po tej odzywce ku mojemu zdziwieniu nie są gładkie i błyszczace uzywam jej na zmiane z różnymi odzywkami miedzy innymi tymi profesjonalnymi kórych produenci tyle obiecuja ziajka jest duzo lepsza od niejednej z nich bardzo polecam i jeszcze ta śmieszna cena nprawde warto

Używam tego produktu od: od miesiaca

lubię ją na moich włosach -)

Tak jak w tytule - po prostu lubie ją stosować; najlepsza jest na lato - po umyciu włosów szamponem stosuję właśnie pszenicę, czasem używam jej mniej i zostawiam do następnego mycia, czasem więcej i spłukuje ją porządnie, też jest OK. Ma przyjemny zapach, włosy po niej nie elektryzuja się, są zadbane i ładnie się układają.
Ogólnie rzecz biorąc nie jest to jakieś super-cudo, odżywka ma prosty skład i tak też działa. I wolę ją od jakiś super chemicznych odżywek za 2 lub 3 razy tyle po których mam chemię przez czas na włosach a po zmyciu siano.
Nie mam też pojęcia czy działa budująco na strukturę włosa, bo używam jej na zmianę z innymi produktami natomiast wiem, że warto ją mieć w szafce bo jest wydajna i niewiele kosztuje;-)

Porządna i dobrej jakości

Bardzo dobra odżywka i to jeszcze za tak niską cenę. Wydałam w życiu sporo kasy na Wellę, Schwarzkopfa i inne cuda i powiem tylko tyle, że przepłaciłam jak diabli. Ziaja dorównuje jakością profesjonalnym kosmetykom, a przy tym mało kosztuje.

Plusy:
+ doskonale nawilża nie obciążając włosów
+ nie powoduje przetłuszczania
+ wspaniale ułatwia rozczesywanie nawet długich i plączących się włosów
+ bardzo wydajna

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

średnio

Zmienili skład tej odżywki jakiś czas temu. Silikon jest wyżej w składzie, wcześniej były nawilżacze.
Szkoda, bo wersja wcześniejsza działała lepiej, ta ani nieco nawilża, trochę wygładza i zmiękcza włoski, ale to nie ten efekt, na który liczyłam.
Tania, więc można spróbować.