Sally Hansen, Natural Nail Growth Activator (Preparat pobudzający wzrost paznokci)

Pojemność 13,3 ml

Już po pierwszym zastosowaniu odnawia naturalną wilgotność paznokci i skórek, przyspiesza porost płytki paznokciowej. Paznokcie zostają nasycone morskimi minerałami, naturalnymi botanicznymi ekstraktami i witaminami.

Cena: 35 zł / 13,3 ml

zapowiada się ciekawie

Dopiero rozpoczelam stosowanie tego produktu:) Mam dylemat ponieważ wtym samym czasie nabyłam produkty do paznokci jeden to wyżęj wymieniony activator drugi zaś to rownie chwalony biovax L\\\'biotca gdybym mogla uzywalabym ich naraz ale obawiam się ze moze miec to odwrotny efekt:P . Moje paznokcie sa strasznie przy zmywaniu garów potrafiły się połamać na krawędzi środka paznokcia ... Szał był straszny bo ani spilować ani obciąć tragedia i bol... Aktualnie moje pazurki są odżywione skórki elstyczne i nawilżone.Jeśli chodzi o wzrost paznokcia to zapewne byłby bardziej widoczny ale jak tylko ruszyly musialam spilować zeby nadać kształt ale tak czy siak cos ruszylo:D daje cztery gwiażdki jak efekt bedzie taki na jaki licze dodam jeszcze jedna:)

Po 2 tygodniach
Pazury faktycznie są mocniejsze mniej łamliwe szybciej rosną:)

Cudotwórca!

Kupiłam zrozpaczona po tym jak po raz kolejny połamały się moje ledwo zapuszczone paznokcie-używanie go zgodnie z instrukcją jest czasochłonne ale jest to warte zachodu.
+wmasowywałam go 2 a nawet i 3-4 razy dziennie a paznokcie rosły jak oszalałe (co ciekawe zostało im to do dzisiaj chociaż nie stosowałam tej odżywki już dobry rok czasu)
+po tygodniu miałam faktycznie długie i mocne paznokcie
+nawilża i uelastycznia płytkę
+można stosować i na lakier
+wodnista konsystencja łatwo się rozprowadza, szybko wchłania w paznokieć i jest baaardzo wydajna
+mam ją już 3 lata a dalej została połowa buteleczki (mimo długiego stosowania w sporych ilościach)-co ciekawe wciąż jest zdatna do użytku i spełnia swoje zadanie

-Szkoda, że jest taka droga-ale na allegro da się kupić okazyjnie:)

Ilość zużytych opakowań: wciąż jedno i to samo...

superowa

Pierwszą kupiłam dawno temu, za namową koleżanki, ale jak zobaczyłam tą rzadziutką konsystęcję to byłam bardzo sceptyczna. Naszczęście okazało się, że nie miałam racji! Jest poprostu super, nawilża i wzmacnia, paznokcie rosną mocniejsze i szybciej. Być może gdy się ją wogóle przestaje stosować, to efekty znikają, ale ja się o tym nie przekonałam, ponieważ zawsze mam ją w kosmetyczce i stosuję co jakiś czas. Polecam!!!

niby dobra ale...

zakupiłam bo strasznie łamały mi się paznokcie i chciałam je odżywić... tak więc do rzeczy: największym plusem jest to, że po tej odżywce paznokcie naprawdę rosną i to jak na drożdżach!! na początku jak miałam trochę więcej czasu smarowałam paznokcie 2 a nawet 3 razy dziennie tak przez 2/3 tyg. no i strasznie zaczęły rosnąc płytka również się wzmocniła i nawet białe plamki poznikały i wszystko wydawałoby się super gdyby nie fakt...że wystarczy nie używać jej przez chociażby dwa tygodnie a problem znowu wraca tak więc znowu zaczęły się rozdwajać i najpierw złamał mi się jednen paznokieć a po kilku dniach już dwa a naprawde wychodowałam sobie fajne pazurki...tak więc będę szukała czegoś lepszego w końcu bardziej mi zależy na zdrowych nie rozdwojonych paznokciach niż na długich szponach...

Używam tego produktu od:maja
Ilość zużytych opakowań:...

przydatny

lubię ten preparat - przy regularnym stosowaniu widocznie wzmacnia paznokcie i odżywia skórki. Wymaga jednak systematyczności, ja smaruję nim paznokcie i skórki nawet kilka razy dziennie. W zasadzie nie sprawia to żadnego problemu, bo nie pozostawia tłustej warstwy i szybciutko się wchłania. Paznokcie zdecydowanie lepiej wyglądają. Nie jestem w stanie ocenić, czy pobudza wzrost paznokci, a to przede wszystkim obiecuje producent, dlatego tylko 3*, no 3+ ;) plus za wydajność. Można wypróbować, ale sugeruje kupować na allegro, bo tam sally hansen jest o polowę tańsza;) normalna, sklepowa cena za ten preparat jest nie do przyjęcia, aż takich cudów nie robi;)

Używam tego produktu od: pół roku z małymi przerwami
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

odżywia paznokietki :)

cudowny !
nie zawsze stosuję go rano i wieczorem i to jeszcze dzień w dzień. ale jak już się zmobilizuję, to naprawdę widać, że paznokietki są twardsze, nie rozdwajają się, nie łamią, szybciej rosną no i skórki także czerpią z niego korzyści :)
w miarę szybko wsiąka i jest wydajny.
te pieniądze można na niego wydaćć, naprawdę !

Używam tego produktu od: pół roku ?
Ilość zużytych opakowań: jeszcze troszkę pierwszego mam :)

działa, ale czasochłonny

-naprawde dziala-tego nie zaprzeczam, ale trzeba miec czas aby codziennie - rano i wieczorem- wmasowywac po dwie partie kosmetyku w skorki kazdego palca

-efekty uzyskalam po jakims tygodniu, aczkolwiek niedlugo po tym jak odstawilam odzywke- wszystkie paznokcie polamaly sie.

Używałam tego produktu przez jakis miesiac

Nie działa

Niestety pomimo tego że z użyłam cała buteleczke nie zauważyłam żeby spełniła swoje obietnice, wogóle nie pobudziła wzorstu moich paznokci.

Faktycznie szybko się wchałania i nie zostawia tłustej warstwy.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: jedna cała buteleczka

dobra, ale sa lepsze

Największa wada tej odżywki jest to, ze jako tako nie wzmacnia paznokci. Może troszeczkę. Za to naprawdę przyspiesza wzrost paznokcia. Widać to już po 5 dniach stosowania, tak jak obiecuje producent. Odżywka jest w postaci bezbarwnego płynu, który wchłania się w płytkę paznokcia dość szybko. Jest wydajna, w internecie tania :)

Używam tego produktu od:długo

Świetna

Zaczęlo się przypadkowo (jak wiele moich ulubionych kosmetyków :D) - mialam pierwsze tipsy i jeden mi odpadl (lamiąc paznokieć pod nim). Końcówka byla cienka i wrażliwa.
Bylam wtedy w USA - nie mialam pojęcia do kogo warto iść, więc pobieglam do sklepu szukając jakieś dobrej odżywki. Ta byla na promocji, a równocześnie polecila mi ją ekspedientka.

Tydzień później końcówka byla wyraźnie twardsza, a moje paznokcie (smarowalam nią wszystkie) zaczęly wyraźnie szybciej rosnąć. Gdy tipsy zrosly calkowicie, moje paznokcie byly twarde i mocne (lączylam ją z Teflon Tuff). Bylam zachwycona.

Ostatnio znów przekonalam się o jej wlaściwościach - zlamal mi się paznokieć kciuka. Nie boleśnie, ale rozdwajając się częściowo, więc część byla bardzo miękka. Minęlo 8 dni - końcówka jest znacznie twardsza, mogę normalnie poslugiwać się palcem, nie zwracając uwagi, czy przypadkiem za chwilę nie zlamie mi się dalej.

Mam nadzieję, że nigdy nie przestaną jej produkować.Używam tego produktu od:4 lat
Ilość zużytych opakowań:4 albo 5

Nie dziala

Nie stwierdzam żadnych pozytywów :(
No może tylko to,że odżywka szybko się wchłania.
Zaczęłam ją intensywnie stosować,kiedy 1 z paznokci mi się złamał.Nakładałam ją na wszystkie ok.2 razy dziennie,na ten 1-kilka (5-6 razy).Poniewaz ten paznokieć złamał się praktycznie do zera,mogłam zupełni spokojnie sprawdzać działanie odżywki.Niestety takowego nie stwierdziłam :( Po 3 tygodniech używania paznokieć urósł mi niewiele,pozostałe zresztą też rosną swoim tempem.Faktycznie brzydko pachnie,ale to nie jest kosmetyk do wąchania :p: Paznokcie jak mi się rozdwajały,tak mi się rozdwają (a ten mi się złamał,jak już zaczęłam kurację).Zero efektu.Nie polecam.Są tańsze i lepsze (na szczęście ja dostałam w prezencie).

Używam tego produktu od:miesiąca

Super!

Preparat genialny! Paznokcie po 5 dniach sa naprawde dłuzsze! I to sporo! Poza tym nie łamia sie, sa mocniejsze i lepiej wygladaja! Jestem zdecydowanie na tak! Wart swojej ceny!Używam tego produktu od:6miesiacy
Ilość zużytych opakowań:1/2