Dax Cosmetics, Face & Body, Cocoa Butter Cream (Krem pielęgnacyjny z masłem kakaowym do twarzy i ciała z witaminą E)

Krem z masłem kakaowym do całorocznej pielęgnacji twarzy i ciała, przeznaczony do każdego rodzaju skóry, a zwłaszcza do skóry wysuszonej.
Masło kakaowe tłoczone jest z ziaren kakaowca. Dodane do kremów zapobiega wysuszeniu skóry i poprawia jej kolor. Do tego bardzo apetycznie pachnie. Krem zawiera dodatkowo witaminę E, która nawilża i neutralizuje wolne rodniki.

Jest wspanialy!

Ten krem jest po prostu wspanialy!Zaczne moze od zapachu-pachnie oblednie,delikatnie kakaowo-waniliowo,nie tak meczaco jak Ziaja kakaowa.Nigdy wczesniej nie spotkalam sie z tak pieknym zapachem!Konsystencja kremu maselkowata,gesta,ale bez problemu sie rozsmarowuje.Ma fajny poslizg.Te maselko jest genialne dla suchej skory,ja uzywalam do calego ciala,rak i czasem twarzy.Fajnie nawilzal,delikatnie natluszczal dlatego sprawdzil sie w lecie stosowany po kapielach slonecznych.Swietny,wydajny kosmetyk,ktory stosowalam z najwieksza przyjemnoscia.Moj ulubieniec i chwale go sobie bardziej niz wszystkie testowane przeze mnie masla The Body Shop czy Ziaja.Polecam!

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: 2 cale opakowania

Zapach ^^

Zapach jest prześliczny i co najważniejsze nie gryzie się z perfumami.Konstysencja jest ok ,dobrze się rozprowadza i wchłania.Doskonale nawilża i w moim przypadku sprawdził się do skóry przesuszonej po opalaniu :D.Skóra po nim jest gładka i mięciutka.Jest wydajny ,mało tego można kupić go także w biedronce za niższą cene :)Zdecydowanie polecam.

Używam tego produktu od: od jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: dwa

Cudowny zapach

Krem/masełko ma bardzo fajną konsystencję, ale przede wszystkim jego zapach jest obłędny (chociaż miałam go parę lat temu to nadal pamiętam ten zapach). Nawilżenie jest przeciętne, tzn skóra jest nawilżona tak jak po większości produktów tego typu, ale nie wyróżnia się niczym szczególnym. Pamiętam, że zapach tego kremu tak mi się podobał, że smaroawłam się nim praktycznie co chwilę. Może jeszcze go kiedyś kupię dla zapachu i przyjemności stosowania :)

Używam tego produktu od: 3 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 1 (skończyłam je w tydzień ;))

Uwielbiam ten zapach!!

Jak dla mnie krem jest bardzo dobry, tylko niestety trudno dostępny.Do rzeczy:
+Wspaniały zapach
+fajna konsystencja
+ładne opakowanie
+dobrze się rozprowadza
+nie jest za tłusty
*cena w miarę ok:)
minusów nie zauważyłam:--)Polecam!!!Najbardziej zachwyca mnie ten zapach, identyczny zapach jest również w balsamie brązującym tej firmy perfecta Bronze:)Również polecam:)ogólna ocena to 4++

Używam tego produktu od:dawna

Jestem rozdarta.

Wlasciwie sama nie wiem, o co chodzi z tym kremem. Ma gesta, przyjemna, puszysta konsystencje, lekko sliska, latwo sie rozsmarowuje, ale troche kiepsko z wchlanianiem. Zapach jest kosmiczny, bardzo trwaly, nie zauwazylam zadnej chemicznej metamorfozy - nakladam go czasami przed snem i jeszcze rano czuje kakaowy aromat.
Opakowanie przecietne, cena tez, ale...
odejmuje gwiazdki za slabe nawilzenie i natluszczenie. Uzywam go tylko do ciala i jest dla mnie za slaby- gesta konsystencja obiecuje dobre natluszczenie, a tymczasem okazuje sie, ze rano mam sucha skore i luszczace sie platki! Zeby osiagnac wymagany efekt musialabym chyba wysmarowac sie polowa sloiczka i czekac pol dnia, az sie wchlonie, zeby nie miec suchej skory. Dlatego odejmuje gwiazdki. A przez producenta polecany jest do cery wysuszonej, wolne zarty.

Używam tego produktu od:sierpnia
Ilość zużytych opakowań: koncze pierwsze

lubię

Bardzo przyzwoity gęsty krem o delikatnym zapachu kakao. Dobrze się smaruje, wchłania błyskawicznie zostawiając delikatną warstewkę na powierzchni skóry. Nawilża i pielęgnuje, ale bez żadnych spektakularnych efektów.
Wygodne pudełko i pojemność starczająca na około 10 dni gwarantują, że kosmetyk nie znudzi się przed końcem opakowania.
Mnie się nie znudził, a nawet było mi trochę smutno, że już go nie ma.

Używam tego produktu od:2 tyg
Ilość zużytych opakowań:1 całe

W porządku, choć żaden rarytas

Masełko ma gęstą, treściwą konsystencję oraz apetyczny, budyniowy zapach, który jest bardzo trwały, a jednocześnie delikatny. Niestety po ok. 2 h od nałożenia przechodzi jakąś dziwną metamorfozę na mojej skórze i nie pachnie już tak ładnie... :-/ Chemiczny smrodek jest wprawdzie słaby, ale jednak jest.... Poza tym masło wolno się wchłania i pozostawia po sobie tłusty film. Nie lubię czuć, że mam coś na skórze, dlatego odejmuję gwiazdkę.
Druga w dól za słabą wydajność... :-/ W przypadku smarowidła do ciała 150 ml to niewiele. Słoiczek plastikowy, średniej "urody", ale poręczny i leciutki.
Producent zaleca masło do całorocznej pielęgnacji, według mnie dużo lepsze będzie na zimę. Do twarzy nie polecam, chyba że dla bardzo suchej cery.
Ogólnie ok, ale znam lepsze.

taki seee

plusyy: ładny zapach utrzymujcy się długo na skórze, nawilża i łagodzi opażenia.

minuyy: tak jak napisałam >utrzymujcy się długo na skórze< nie wchłania się wogóle :[ .

Używam tego produktu od:pół roku

fajny, slicznie pachnie

dla mnie to maslo a nie krem. Dobrze nawilza, szczegolnie skore nog. Super na lato. Ladne opakowanie, fajna konsystencja. Do twarzy sie moim zdaniem nie nadaje, ale do ciala jak najbardziej. Wydajny i tani (kupuje wersje dla Biedronki). Wole ten od czekoladowego.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: kilka

genialny

Jest swietny zwłaszcza jak ogole nogi to potem nie mam dzięki niemu suchej skury :)
Do tego ma bardzo ładny zapach
Naprawde godny polecenia zwłaszcza dla pielegnacji młodej skury z skłonnościami do wysychania.

Używam tego produktu od:kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: otwarte 1

doskonały :)

Wspaniale się wchłania, wspaniale pachnie, cudnie się rozprowadza. Opakowanie duże, wygodne; wystarcza na długo, jest wydajny. Bardzo tani. Doskonale nawilża sucha skórę, nie podrażnia nawet wrażliwej skóry twarzy.Używam tego produktu od: roku

Bardzo dobry!

Świetne masełko fajna konsystencja,leciutkie, bardzo przyjemne w zastosowaniu przepięknie pachnie waniliowymi lodami :-) nie zapycha, doskonale nawilża i daje efekt aksamitnie gładkiej skóry.... a zapach w nieco delikatniejszej formie cały dzień utrzymuje się na skórze hmm...jedyny minus to mała wydajność jak dla mnie

Używam tego produktu od:2 lat