Aquolina, Żel pod prysznic (stara wersja)

Aquolina, Żel pod prysznic (stara wersja)

Jest on połączeniem delikatnych komponentów, które oczyszczając skórę nie naruszają jej naturalnego pH. Zawarta w żelu gliceryna utrzymuje właściwy poziom nawilżenia.

Zapachy: Mandarynka; Marcepan; Mrożona herbata; Czekolada orzechowa; Czekolada Miętowa; Cukier puder; Krem karmel; Wafel; Krem ryżowy, Piżmo-Jeżyna; Gruszka; Pomarańcza-Wanilia; Mango; Różowy grejpfrut

Syntetyczny zapach i zero mycia

Skusilam sie na zapach czekoladowy i widocznie mialam dobry dzien, bo po otwarciu butelki jakos mi sie on spodobal. Pod prysznicem - syntetyczny koszmar.
Zel nie myje, maze sie za to potwornie. Mecze sie z jego zuzyciem, angazuje meza, ktoremu wszystko zwisa (zel aby zel, oby nie mydlo w kostce). Skory mi nie podraznia i nie wysusza, ale jakos nie mam ochoty sie uszczesliwiac kolejnymi smaczkami tej serii.

Wole mojego starego Agenta Prowokatora ;) czy bezzapachowe emulsje apteczne.

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w obrocie

Uwielbiam

Jestem zakochana w tym żelu.Dostałam go na urodziny i od tamtej pory jest moim faworytem.

Plusy:
-idealnie się pieni
-nawilża
-przepięknie pachnie(mój ulubiony zapach to wanilia-pomarańcza)

cena nie jest jakaś odstraszająca -regularna to około 23 zł ale można zakupić taniej w promocji.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Mniam!!!

+zapach (za każdym razem gdy go używałam zastanawiałam się czy, aby na pewno nie jest jadalny)
+zapach (długo się utrzymywał)
+zapach (posiadałam karmelowy)
-trochę za wysoka cena, ale nie, aż tak żeby nie można było mu tego wybaczyć
wysuszania skóry nie stwierdziłam, jako żel pod prysznic działa jak należy, czegoż chcieć więcej?

Używam tego produktu od: maja 2007

Fenomenalny zapach czekolady z orzechami!

Uwielbiam kosmetyki, które przepięknie i realistycznie pachną. Ten żel do nich należy. Swietnie odzwierciedla zapach czekolady z orzechami, tak bardzo, że mam ochotę wgryźć się w skórę po kąpieli. Używam go w szczególnych momentach realaksu i odpoczynku, na przykład podczas weekendowego wyjazdu z moim mężczyzną. Żel pobudza zmysły, pozostawia skórę pachnącą przez długi czas cudownym aromatem orzechowej czekolady. Zarówno mnie i mojemu mężczyźnie przypadł on idealnie do gustu. Żelik nie wysusza skóry, jest gęsty i wydajny. Niekonieczne jest nawet użycie po nim balsamu, jeżeli w danej chwili niespecjalnie się ma na to ochotę. Zapach stanowi celebrację momentu, zachowanie w pamięci pięknych chwil, dlatego też wart jest wydanych na niego pieniędzy. Będę go regularnie kupować, bo potrafi sprostać mojemu wyobrażeniu o idealnym zapachu pod prysznic dla dwojga.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Marcepanowe marzenie :*

Parę lat temu dostałam ten żel o zapachu marcepanowym. Nie pamiętam już dokładnie jego zapachu :( pamiętam jednak, że zapach był śliczny.
Słodki, bardzo dobrze odzwierciedlający woń marcepana :D
Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będę miała przyjemność poznać także inne zapachy :D

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: jak na razie TYLKO 1 ;)

to byl moj typ

kiedys mialam faze na slodycze w kosmetykach , a to jest jak plynny angel muglera
mialam czekolade orzechowa ktora pachnie jak budyn , z pomarancza ,karmel i marcepan , zapach utrzymywal sie na skorze ale zawsze uzywalam dodatkowo balsamu kawowego ,bardzo poprawia humor i rozgrzewa w zime wiecej nie kupie ale milo wspominam ,nie jest tani niestety ,pieni sie srednio nie nawilza ,gliceryna w skladzie ma to do siebie ze skora po niej jest jeszcze bardziej wysuszona ,ale jako prezent dla czekoladozercow na pewno sie sprawdzi
Używam tego produktu od: dawno
Ilość zużytych opakowań: <5

Piżmo&Jeżyna

To nie jest najlepszy żel pod prysznic na świecie. Jeśli chodzi o właściwości myjace, nawilżające - jest po prostu ok. Nie wysusza skóry, dobrze myje. Ale w przypadku Aquoliny kluczowy jest ZAPACH:)

Piżmo&Jeżyna to mój ukochany żel pod prysznic właśnie ze względu na zapach - apetyczny, ciepły, otulający, po prostu świetny i niepowtarzalny!
I własnie ze względu na niego pewnie jeszcze nie raz skuszę się na Aquolinę. :)

Używam tego produktu od: ok.2 lat
Ilość zużytych opakowań: co najmniej 5

Cudowny

Śliczny, nieziemski zapach owoców manadarynki i pomarańcza. Zapach po kąpieli utrzymuje się dość długo jak na żel. Ma przyjemną konsystencje. Kąpiel z nim to niesamowita przyjemność. Nie wysusza skóry. Wydajny.

Miałam:

- zielona herbatę - orzeźwiający, wymarzony na upalne dni
- karmel - cudownie słodki, jakbym się myła krówkami
- papaja - słodko-orzeźwiająca
- czekolada - nie dla mnie, za bardzo mleczna
- marcepan - morski, wcale nie słodki
- melon - slodki, owocowy, niczym zapach prawdziwego miąszu z melona
- cola - apetyczny, bardzo apetyczny

Ilość zużytych opakowań: 10-15

przecietny

Mam czeolade orzechowa i pachnie on tak sobie. Po szumie, jaki jest wokol tej marki spodziewalam sie czegos lepszego, ale musz przyznac, ze kolezanka ma mandarynke i duzo wiecej ma on wspolnego z mandarynka, niz moj zel z czekolada orzechowa... Pieni sie srednio, wlasciwosci nawilzajacych nie sprawdzilam, bo i tak po kazdym prysznicu uzywam balsamu albo kremu do ciala. Mozna wyprobowac, jezeli komus odpowiada zapach.

Używam tego produktu od: 2 miesiace

Przyjemność

Jesli chodzi o Aquolinę to raczej zazwyczaj jestem zawiedziona. A do tego żelu raczej się nie przyczepie. Spełnia swoją funkcję i pięknie pachnie. Kupię ponownie, bo chcę poznać kilka innych zapachów. W domu korzystam z wanny, ale poza nim Aquolina umila mi czas pod prysznicem. Narazie zetknęłam się z marcepanem- jest OK, zapach jest ładny, choć jako fanka marcepanu, nie stwierdzam, że jest to stuprocentowe odzwierciedlenie zapachu. Będę testować inne...

Używam tego produktu od:pół roku

MÓJ ULUBIONY!

Uwielbiam zapachy żelów Aqualina-mam ich chyba z 4-5szt. oczywiście nie każdy przypad mi do gustu,ale razem z moich chlopakiem uwielbiamy Czekolade Orzechową! Zapach super,tylko troszkę chemiczny,super się pieni i dodaje przyjemności kąpieli.

PS.Czekolada miętowa wspaniale nadaje się na lato bowiem nieziemsko chłodzi.Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:2x czekolada,1xkonfitura malinowa, 1xczekolada miętowa,1xpomarańczowy