Lacoste, Touch of Pink EDT

Lacoste, Touch of Pink EDT

Zapach dla kobiety dynamicznej, pełnej wigoru, spontanicznej. Intrygujący, świeży, owocowo - kwiatowy zapach o klasycznej strukturze. Świeży, natchniony figlarną kobiecą witalnością. Jest taki rodzaj kobiety, która promieniuje wczesnym rankiem w blasku wschodzącego słońca urzeczona możliwościami każdego nowego dnia.
Jest tyle do odkrycia. Każdego dnia tyle rzeczy może się wydarzyć. I ona jest przygotowana na nowe. Jej urok tkwi w bezwiednym uśmiechu, w dziewczęcym wzruszeniu ramion, w błyskotliwej myśli. Jeżeli uwodzi, to dlatego, że jest to kuszące dla niej samej. Ma dar neutralizowania złych emocji. Dzieli się nim - rozdaje pozytywne wibracje wszystkim wokół. Widzi świat na różowo i rozdaje różowe szkiełka innym. Touch of Pink jest właśnie dla niej - powabnej, urodzonej optymistki. Touch of Pink jest świeży, zabawny, kobiecy. Bezpretensjonalny. Dla tych, które są sobą, wybierają rzeczy, które sprawiają im radość, dają szczęście i dzielą się nim tak po prostu, naturalnie.
Zapach Touch of Pink to mieszanka pobudzającej świeżości kolendry, impulsu czerwonej pomarańczy i czystych nut zmysłowych jaśminu i fiołków przedłużonych polorem sandałowca i pociągłym pocałunkiem wanilii.
Typ: kwiatowo-owocowy
nuta głowy: czerwona pomarańcza, liść kolendry, kardamon
nuta serca: liść fiołka, jaśmin, nasiona marchwi
nuta bazowa: sandalowiec, piżma, dotyk wanilii

Cena: 239 zł / 50 ml

Rekomendacja
na wieczór, na dzień
kwiatowe, owocowe
wody toaletowe

13% jesień/zima 88% wiosna/lato

Wyśmienity zapach

Lacoste touch of pink, świetny kwiatowo-owocowy zapach przyciągający uwagę, dodaje kobiecie zapach świeżości, wręcz młodości.
Flakon o klasycznej budowie, z pięknie cieniowaną jasno różową, różową butelką.
Napis marki pięknie się wyróżnia na takie butelce. Bardzo ciekawa nakrętka.
Zapach jest trwały, utrzymuje się przez cały dzień.
Cena adekwatna do jakości, mimo upływu lat od wydania, nadal często gości u kobiet.

Słodki intensywny zapach

Ten zapach to wspomnienie moich lat młodości w Londynie, to tam poznałam ten zapach, dzięki mojej siostrze, Lubię ten zapach, ale moim zdaniem już z niego wyrosłam,polecam osobom młodym oraz tym które uwielbiają kwiatowe zapachy

ZALETY:
Kwiatowy, orzeźwiający zapach
Fajne opakowanie

WADY:
Cena nie jest adekwatna do trwałości perfum

Codziennie pachnieć na różowo

To dla mnie zapach codzienny, nie za słodki, nie wadzący nikomu, ubieram do pracy i leży komfortowo. Nie ma powalającej projekcji i trwałości, ale to dobry , przyzwoity ;)) zapach. Jak chcesz kusić i dusić otoczenie :)) nie bierz go z półki. Plus za ładny flakon.

średni

Dostałam zapach na gwiazkę i jak dla mnie jest to typowy zapach na lato. U mnie pachnie cytrusowo - kwiatowo z przewaga cytrusów. Jest to zapach płaski bez ogona średnio trwały. Można go dostac w fajnej cenie polecam na miesiące letnie dla niewymagajacych

Lacoste touch off pink

Lubię ten zapach, ale moim zdaniem już z niego wyrosłam... Polecałabym go raczej dla młodych dziewczyn, nastolatek.

Sprawdza się latem,
Na jesień i zimę wile ciężkie zapachy mimo wszystko czesto wracam do Niego

Wykorzystała: kilka próbek

• Flakon: 4

I tak niewyrafinowane perfumy są potrzebne, a ponieważ w swojej klasie są bardzo dobre – mocne 4 gwiazdki

Gdyby to były perfumy o w zamyśle nieco większej głębi, byłabym zniesmaczona ich banalnością, i choć ładne – w odbiorze "różowe" – zasłużyłyby w mojej subiektywnej opinii co najwyżej na 3 gwiazdki.

Ale Ekipa Lacoste to Ludzie nie tylko utalentowani, ale i inteligentni, więc doskonale rozumiejący, że istnieje także zapotrzebowanie na kompozycje takie, jak "Dotknięcie Różu" (nazwa skądinąd idealnie oddająca ducha tych intensywnych perfum o akordach cytrusowych, pudrowych, słodkich, owocowych, waniliowych i piżmowych), finalnie skierowane do bardzo młodych, dynamicznych, radosnych Dziewczyn.

To perfumy idealne na imprezę na plaży, lub choćby w ogródku, w gronie Przyjaciół, a nie na sale nowojorskiej giełdy, gdzie tak soczysta, owocowa woń po prostu mogłaby rozpraszać, a i nie jest za bardzo kompatybilna z szykownym kostiumikiem lub damskim garniturem. Chyba, że różowym, ale to wciąż nie na giełdę.
Z drugiej strony to różowa soczystość pomarańczy – klasycznej i czerwonej oraz brzoskwini, doprawionych m.in. jaśminem i wanilią intensywna, ale nie mdląca, dzięki stuningowaniu ziołowo-korzenną goryczką kolendry i kardamonu.

Powstały w ten sposób perfumy idealnie takie, jakie miały powstać – nie całkiem wyrafinowane, i nie zmuszające do zadumy, jaką to też za chwilę enigmatyczną nutę zapachową się poczuje, ale i z tych samych względów nie męczące, oraz o naprawdę świetnych parametrach – doskonałe w swojej klasie codziennych, wakacyjnych kompozycji. W tej grupie perfum w pełni zasługują nawet na 5-gwiazdkową ocenę, której nie wystawiam tylko po to, żeby odróżnić je jednak od wyjątkowych "evergreenów".

"Dotknięcie Różu"... Perfumy niewyrafinowane, natomiast poczucie humoru oraz poziom brawury i dystansu do Siebie Kreatorów z Lacoste – już tak :-).

Zupełnie serio, szczerze i gorąco perfumy polecam – na plażową imprezę dla Młodziaków.

Bardzo piękny zapach

Zapach nadaje się idealnie na lato. Jest kwiatowy intensywny. Na ciele utrzymuje się długi czas tak samo na odzieży. Można za jednym psiknieciem obejść cały dzień bez potrzeby poprawiania. Dla mnie bardzo przyjemny

• Flakon: 2

Wspomnień czar ;)

Ten zapach zdecydowanie przypomina mi czasy liceum. Jest słodkawy, ale przy tym dosyć lekki. Nie przytłacza. Nadaje się w sumie bardziej na dzień niż na wieczór. Będzie pasował idealnie do młodych dziewczyn, energicznych nastolatek. Trwałość przeciętna - utrzymuje się kilka godzin. Flakon raczej niezbyt rzucający się w oczy. Obrazuje z jakim zapachem mamy do czynienia. ;)
Korzystałam z niego przed laty, teraz na pewno bym się na niego nie zdecydowała, bo jest dla mnie zbyt niedojrzały i nijaki.

Raczej polecam, ale...

Większość twierdzi, że już niemodny, ale ja uważam, że u każdego będzie pachnieć inaczej i zawsze jest czas na przetestowanie na sobie.

Zapach ogólnie bardzo świeży, a zarazem słodki. Na początku pachnie pomarańczą i brzoskwinią, a później wanilią i kardamonem. Idealny na lato, ewentualnie wiosnę. Ma przeciętną projekcję i pasuje na dzień niżeli na wieczór.

Buteleczka taka sobie, ale odzwierciedla zapach - prosty, dziewczęcy, uroczy.

Not my style

Bardzo lubię zapach Pour Femme od Lacoste oraz siostrzaną wersję Touch of Pink - Joy of Pink. Joy zabrałam kiedyś ze sobą na wakacje i takie właśnie wspomnienia niesie ze sobą ten zapach, więc gdy potrzebowałam perfum na wiosnę bez wahania stwierdziłam, że wypróbuję ten "dotyk różu". Sama się dziwię sobie, że ten zapach ma już tyle lat, a ja dopiero teraz po niego sięgam. Faktycznie, powstało wiele podróbek Touch of Pink - sama chyba nawet miałam jedną z nich, gdy byłam w szkole średniej. Gdy przyszła do mnie przesyłka z flakonikiem, trochę się rozczarowałam...

• Flakon: 2

Dotyk różu

Ten zapach poznałam już bardzo dawno temu. Bardzo pasuje do młodych osób. Jest świeży i taki "radosny". Opakowanie raczej bez szału. Trwałość ok, czuję go przez cały dzień. Często do niego wracam, zwłaszcza gdy jest piękna pogoda.
Cena bardzo przystępna.

• Flakon: 3

Zlot gimnazjalistek na papierosie przed matematyką

Ten zapach był szalenie modny kilkanaście lat temu - reklamowany na potęgę bodajże przez Natashę Thomas (?) w reklamach na Vivie, MTV i w gazetach Cosmopolitan, Glamour czy Joy. Zgodzę się z moimi poprzedniczkami, że każda młoda dziewczyna chciała go wtedy mieć ;) Nie było mnie stać w tamtych czasach na tak drogi zapach, o dostępie do testera oryginału też mogłam pomarzyć. Touch of pink był masowo kopiowany przez wszelkiego rodzaju tańsze marki typu Bi-es - nie ukrywam, skusiłam się na podróbkę. Nie ja jedna. Cała szkoła, całe osiedle, całe miasto pachniało wtedy tym zapachem... Każda z koleżanek miała w gotowości flaszkę tego podrabianego specyfiku w torebce i co jakiś czas dokładała kolejną porcję i kolejną... Sam zapach nie podobał mi się - był dla mnie za słodki, zbyt duszący, sztuczny - no cóż, taki urok tanich podrób za 15 zł, ale używałam ich dalej, twardo, bo przecież każda kumpela też ich używała ;)
Minęło "trochę" lat, zapach ten poszedł w zapomnienie, aż któregoś dnia trafiłam na mega promocję w mojej ulubionej perfumerii internetowej i nabyłam je za jakieś 60 zł za 90 ml - chciałam w końcu, po latach mieć oryginał, może troszkę z sentymentu i zamówiłam :)
Przyszła paczka i - o zgrozo :D ! - on się niczym nie różni od tych koszmarnych, tanich podróbek z chińskiego sklepu "Wszystko po 4,50"!
Psiknęłam nadgarstek i powróciły wszystkie koszmary tamtych lat - te dżinsy biodrówki, przekłute pępki, krótkie bluzeczki wiązane na szyi i blond pasemka prosto spod folii aluminiowej i rozjaśniacza. Touch of pink to kwintesencja tamtych czasów obfitujących w Dodę i Mandarynę, taka wisienka na torcie. Zapach jest koszmarnie słodki, duszący, kwiatowo-owocowy, ale w najgorszym wydaniu, przełamany goryczą grejfruta. Wszystkiego jest za dużo, on aż krzyczy. Na skórze robi się wręcz stęchły. Dla mnie to nie jest zapach młodych dziewczyn, beztroski, wolności - to zapach wkurzonych życiem 16latek, które chowają się po kątach z papierosami, których zapach zamaskują zaraz pokaźną ilością Touch of Pink.
Flakon wizualnie jest ładny, ale korek jest koszmarnie niewygodny - trzeba dużo siły, żeby go wyciągnąć.
Niestety - są trwale. Niestety - są wydajne. Nie wiem jak ja to zużyję ;)