Vichy, Purete Thermale, Preparat do demakijażu 3 w 1

Vichy, Purete Thermale, Preparat do demakijażu 3 w 1

Świetny preparat, idealnie usuwa makijaż, nawilża. Jest bardzo delikatny i przyjemny w zapachu. Najlepszy jaki stosowałam.

rozczarowanie

Uwielbiam inne produkty z tej serii, dlatego sięgnęłam również po ten. Preparat jest fajny do oczyszczania twarzy, jednak z demakijażem nie radził sobie zbyt dobrze: tusz musiałam zmywać innym preparatem. Kosmetyk delikatny, nie podrażniał. Pozostawiał skórę odświeżoną z wrażeniem oczyszczenia. Zapach nieprzeszkadzający. Jednak uwzględniając cenę i to że nie radził sobie z demakijażem, dyskwalifikuje to dla mnie ten kosmetyk.

Używam tego produktu od: przez kilka miesięcy

Bardzo dobrze oczyszcza

Używam mleczka 3 w 1 od dawna i chętnie do niego powracam.
Mleczko dobrze zmywa makijaż, nawet ten z oczu (tusz wodoodporny, cienie) przy czym nie podrażnia oczu. Nie trzeba go dużo nakładać, jest bardzo wydajny.

Ilość zużytych opakowań: Pięć

Dla mnie niestety wyrzucone pieniądze.

Preparat sprawdza sie przy zmywaniu lekkiego makijazu, niestety ciezko usuwa naprawde dokladny i "ciezszy" makijaz. Dla mnie zdecydowanie sie nie sprawdzil, Pani w Aptece mnie zapewniala, ze jest swietny, ze usuwa nawet te dokladne mocne makijaze bez problemu a u mnie niestety wymagał pózniej jeszcze skorzystania z calej reszty preparatow do demakizaju czego nie lubie. Nadaje sie, ale nie do usuwania pelnego makijazu z twarzy. Odpowiedni dla osob stosujacych delikatne podklady badz jedynie pudry w kamieniu na twarz, ktorym taki kosmetyk zdecydowanie wystarczy. I wedlug mnie mimo tego, iz lubie Vichy- nie za taka cene, bynajmniej dla mnie.

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 napoczęte

może być

Kupiłam go w dużej promocji, ale nie do końca jestem nim zachwycona. Namówiła mnie siostra, dla której spisuje się on rewelacyjnie, jednak mnie nie do końca przekonał. Ładnie pachnie, jest bardzo wydajny, niby fajnie oczyszcza, ale zupełnie nie nadaje się do demakijażu oczu, chociaż za to punktów nie odejmę, bo mnie podrażnia każdy płyn/żel, który nie jest tylko do oczu. Nie do końca ufam temu, żeby nie zmywać tego produktu, dziwnie się z tym czuje, mam wrażenie, że zapycha pory, dlatego asekuracyjnie stosuję go nieregularne, na zmianę z innymi preparatami do demakijażu. Nie wiem czy kupię go ponownie.

Moja Perełka :)

Preperat ten wyróżnia sie na rynku pod względem swojej niezawodności i skuteczności :)

- jest delikatny
- nie powoduje żadnych podrażnień
- przyjemnie pachnie
- jest delikatny
- pozostawia uczucie lekkości i orzeźwienia
-znakomicie nawilża skóre
- extrelamne oczyszczenie
- jego gęsta i wydajna formuła sprawia, że prędzej się
przeterminuje niż go wykorzystam :)
- szybko radzi sobie ze zmyciem nawet makijażu
wodoodpornego
- nie szczypie w oczy

Jest poprostu neutralny, bardzo delikatny i przyjemny dla skóry.
Zachęcam do wypróbowania ! :]

Używam tego produktu od: 9miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Mój ulubieniec;)

To moje ulubione mleczko do demakijażu;)

-meega wydajny
-znakomicie oczyszcza skórę
-nie pozostawia "lepkiej" twarzy
-nie podrażnia skóry
-baardzo delikatny
-posiada przyjemny zapach
-pozostawia uczucie aksamitnej i gładkiej skóry;)

Minusem niestety jest WYSOKA CENA nic innego nie zauważyłam ;)

Używam tego produktu od: kilku dobrych lat
Ilość zużytych opakowań: ok. 6 opakowań

Nothing special.

Testowałam kiedyś próbkę tego "kremu" do demakijażu, chyba 30 ml.

W ogóle mi nie odpowiadał, bardzo słabo zmywał makijaż, twarz była brudna - niedomyta. Nie chciał w ogóle się pienić i dodatkowo wysuszał.

Krótko, szczerze - Nie polecam.

Używam tego produktu od: rok temu
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Delikatny i skuteczny

Zdecydowanie moj faworyt, po krotkiej przerwie spowodowanej poszukiwaniami tanszego zamiennika wracam do tego produktu i obiecuje byc wierna :)

+mleczna konsystencja
+delikatny
+nie powoduje podraznien (ani gdy dostanie sie do oka, ani skory)
+naprawde wydajny
+ladny zapach

- cena, ale biorac pod uwage wydajnosc i to, ze nie udalo mi sie znalezc podobnego produktu w konsurencyjnej cenie to nie jest to az taki wielki problem

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanascie

Najlepszy jaki stosowałam.

Według mnie jest to najlepszy kosmetyk do demakijażu.

+ piękny zapach
+ bardzo wydajny
+ nie podrażnia
+ dokładnie zmywa cały makijaż (ale moje kosmetyki nie są zbyt wymagające w ich usuwaniu - stosuję krem bb, róż i niewodoodporny tusz do rzęs)
+ nawet jak dostał mi się do oczu to ich nie podrażniał tylko powodował delikatne, bezbolesne \'zamglenie\'

- jedynym minusem jest wysoka cena regularna.

bubel

Nigdy więcej.
Po prostu bubel i omijać szerokim łukiem.
To to nawet nie leżało koło kosmetyków.

Już dawno kosmetyk mnie tak nie zdenerwował jak to to.
Początkowo byłam nawet zadowolona.
Konsystencja była fajna, mleczna, gęsta, nawet nieźle rozprowadzała się po skórze. Fakt jest dosyć tłusta, ale miałam przesuszoną skórę więc mi to nie przeszkadzało.
Trochę trudno się zmywał, bo trzeba było używać sporej ilości wody, co powodowało, że troszkę mnie przesuszało.
Kompletnie nie radził sobie z demakijażem twarzy i oczu, a przecież do tego został stworzony. Początkowo w ogóle tego nie zauważyłam, bo stosowałam krem BB od Garniera, którego raczej już nie było przy wieczornym demakijażu. Później jednak zaczęłam stosować o ironio podkład z Vichy i tu okazało się o zgrozo, że ten kosmetyk po prostu rozmazywał podkład co było widać na ręczniku. Nie radził sobie również z kredką do oczu marki Lovely, no która nie była jakoś super trwała.
Najbardziej jednak wkurzyłam się na niego, gdy się okazało, że spowodował powstanie na mojej twarzy krostek a\'la pryszcz. Wtedy wręcz dostałam histerii, bo przez ostatni rok dość poważnie walczyłam z niedoskonałościami i w końcu po wielu latach mojej udręki mam piękną twarz bez żadnych niespodzianek. A ten oto "genialny" kosmetyk miesiąc po odstawieniu retinoidów spowodował powstanie kilku krostek.
Więc jak tu nie dostać histerii.

Stanowczo odradzam, bo za taką cenę, to kompletny niewypał Vichy. Kolejny zresztą.

Używam tego produktu od: używałam przez 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 2 x 30 ml

Uczulacz!

Moja mama dostała go w prezencie, a że nie maluje się na co dzień - postanowiła oddać mi. Wieczorem zmyłam makijaż, a następnego dnia rano obudziłam się z piekącą twarzą pokrytą ognistoczerwoną kaszką! Nie pomagało nic - ani kremy nawilżające, ani maseczka z zielonej glinki. Pobiegłam do lekarza, który przepisał tabletki i specjalny krem. Mija 4 dzień, a ja nadal mam twarz pokrytą chropowatą powłoką.
Jestem rozczarowana, bo podobno Vichy to taka super firma. Dlatego, JEŻELI MASZ WRAŻLIWĄ CERĘ, POPROŚ W APTECE O PRÓBKĘ ZANIM ZDECYDUJESZ SIĘ NA ZAKUP!!!!!

Używam tego produktu od: 4 dni
Ilość zużytych opakowań: użyłam raz (co mnie podkusiło!)

zbyt tłusty

nie tego spodziewałam sie po vichy. lubi ich dermokosmetyki i bardzo je sobie cenie i gdy kupilam to mleczko wiazalam z nim nadzieje. lecz po demakijazu stwierdzilam, ze mam zbyt tlusta cer, czulam sie jakbym polala sie olejem. fakt faktem, ze jest delikatne i dobrze oczyszcza skore nawet z wodoodpornego make-upu ale zostawia bardzo tlusty film.

Ilość zużytych opakowań: 2 buteleczki 200ml i kilka probek 30ml