Bobbi Brown, Pędzle do makijażu

Bobbi Brown, Pędzle do makijażu

Zestaw 8 pędzel do makijażu z naturalnego włosia, wykonane z najwyższej jakości włosia. Niestety chyba niedostępne w Polsce.

Luxus - torpeda :-) ... jak rozpoznać podróbę

Oceniam zestaw czterech mini pędzelków - Mini Brush Set w skład którego wchodzą : pędzelek do pudru/różu, do całej powieki, do eyelinera i skośny koci języczek.Pędzelki były w pięknym lakierowanym etui z piękna czerwoną podszewką. Mmmmm zachwyt!Co do jakości... pomimo, iż są to małe wersje, to jestem zachwycona. Są to pędzelki o wspaniałej jakości włosia, które przyjemnie pachnie. Złote skówki są super zamocowane do drewnianego trzonka.Nic nie odpryskuje i się nie rysuje.Zapach włosia przypomina mi zapach włosia pędzli MAC, może dlatego jakość jest tak samo rewelacyjna. Po wielu, wielu myciach włosie jest w idealnym stanie.... no może w jednym pędzlu trochę rusza się trzonek. Ale ileż to już użyć !
\\n
\\nUWAGA! polecam zakupić orginalne pędzelki. Jak je rozpoznać? Między nazwą bobbi brown a nazwą pędzla z boku trzonka, jest wytłoczony numer seryjny składający się z czterech cyfr.
\\nJak go nie ma to na bank podróba.
\\n No i cena też wam wskaże podróbę. Te pędzle są drogie, bo są luksusowe i nie ma co się oszukiwać , że kupi się zestaw 24 pedzli bobbi borwn za 20 złotych.
\\n
\\nPolecam zainwestować w oryginały bo to przyjemnie mieć takie fajne "narzędzia codziennej pracy" :-)
p.s etui używam jako kosmetyczkę, można do niej włość błyszczyk, maskarę i w torebce wyglada super luksusowo.

Porządny produkt

Jestem dumną posiadaczką dwóch pędzli BB. Jeden do nakadania cienia bazowego, drugi lekko ścięty stosuję do konturowania oka ciemniejszymi cieniami (kącik oka, załamnie powieki; wykonanie banana).
Mam porównanie do pędzli MAC, MUFE, Inglot, Sephora, TBS i te od Bobbi są bardzo wysoko w mojej hierarchii. Cenię ich precyzyjność, trwałość, odporność na wilgoć. Ważne jest dla mnie w jaki sposób pozyskuje się włosie do produkcji tychże pędzli.

Używam tego produktu od: grudzień 2010
Ilość zużytych opakowań: dwa pędzle w ciągłej eksploatacji ;)

Najlepsze!!!

Co prawda nie mam tych prezentowanych wyżej, kupiłam pędzelki osobno i mam ich aż 18 :)
Po prostu z całego serca polecam wszystkim, którzy używają pędzli do makijażu bo po prostu nie ma lepszych!!!
Pędzle super rozprowadzają podkłady, pudry, róże, cienie, pomadki.
W dotyku są bardzo przyjemne, aż chce się siedzieć i je głaskać. :)

Używam tego produktu od: ok pół roku
Ilość zużytych opakowań: *********

ekstra

super super super.milusie,ze az chce sie nimi malowac.dobrze rozprowadzaja pudry,róże, cienie i pomadki.łatwo je pielegnowac,czyścic.nie no po prostu bomba:)!!!

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...pierwsze opakowanie i nie zamierzam kupowac kolejnego(bo i po co:)?
Recenzja: ...