Yellow, Curl & Mold Activator (krem do modelowania loków)

Yellow, Curl & Mold Activator (krem do modelowania loków)

Rzeźbi i określa faliste i kręcone włosy, dodaje miękkości, naturalnego wyglądu bez uczucia ciężkości czy sztywności. Aloe Vera i Kiełki Pszenicy odżywiają włosy nadając zdrowy, błyszczący wygląd. Antystatyczny. Zalecany do włosów farbowanych i po zabiegach chemicznych. Zawiera filtry UV. Dostępny w salonach i hurtowniach fryzjerskich.

Cena: 30 - 35 zł / 250 ml

Jeden z lepszych

Dalej szukam jednak ideału...Wolę kremy od żeli zdecydowanie, ale jakoś nie mogę trafić na idealny dla moich włosów;/ Ten kupiłam na allegro czytając dość dobre opinie. Ceną nie odbiegał jak na kosmetyk profesjonalny. Użyłam kilkanaście razy, zawsze suszę włosy po nim dyfuzorem. I tak...

Plusy:

-włosy wygładzone
-przyjemne w dotyku
-utrwalone
-nie skleja
-ogranicza puszenie
-wydajny

Minusy:

-okropny zapach
- trochę jak by tłuścił, obciażał;/

Ilość zużytych opakowań: pół jednego

bajka :)

Kupilam po przeczytaniu recenzji na wizazu. Kupilam na allegro bo komus do gustu nie przypadlo a ja jestem zachwycona. Przedewszytskim krem jest bardzo wydajny, na moje poldlugie wlosy wystraczy odrobinka. Za duzo nalozone na wlosy obciaza je, ale jak utrafi sie juz z iloscia to wlosy pieknie sie kręcą, nie pusza i sa miekkie. Jestem zachwycona, bo moje wlosy mialy ostatnio problem z kręceniem sie i dzieki temu kosmetykowi udalo sie przywrocic do normy :) Jedynym mankamentem jest zapach, specyficzny i ciezki, choc zaraz po wysuszeniu znika, ale wlasciwosci tego kremu niweluja ta przykrosc.Nie usztywnia wlosow, nie placze ich, wlosy mimo ze miekkie i gladkie w dotyku ladnie sie kreca.
Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: koncze pierwsze i koniecznie chce nastepne ale nie wiem gdzie to kupic :(

gdzie kupic juz wiem, ale po 2 miesiacach regularnego stosowania doszlam do wniosku ze nie jestaz tak super, przy dluzszych wlosach sie nie sprawdza.. :( więc zabieram jedna gwiazdke - za duzo minusow
odejmuje 1 gwiazdke za to

Nie dla mnie

Uważam,że produkt ten doskonale sprawdzi się przy mocno pokręconych, gęstych , cieżkich włosach, skłonnych do kołtunienia i puszenia. Dodaje niesamowitej miękkości oraz nadaje połysk, włoski się po nim nie elektryzują.
Jednak w przypadku delikatnych włosów może jest zbyt obciążyć. Mialam problemy z określeniem poszczególnych loczków, musiałam nanieść spororą ilość kremu by je ładnie zdefiniować, a wówczas stały się przyklapnięte.Wadą jest, że nie dodaje nic a nic objętości.
Krem nie skleja włosów, jak również nie przesusza, co jest jego zaletą.
3 gwiazdki, gdyż sądze, że doskonale sprawdzi sie przy grubych, mocno skręconych włosach.

Piękne loki od zaraz :)

To naprawde świetny produkt, jest w formie kremu, który rozcieram w dłoniach i nakładam na wilgotne włosy. Nie ma mowy o puszeniu, obciążeniu czy usztywnieniu włosków! Loki sa sprężyste i ładnie rozdzielone a włoski nadal mięciutkie, nie wyczywa się obecnośći preparatu do stylingu :) Polecam gorąco wszystkim "kręciołkom" :) Jedyna jego wada to niewygodne opakowanie, trzeba mocno potrząsnąć aby wydobyć ten krem z butelki :( Ale ja mu to daruję i z wielką przyjemnością używam :)