Ziaja, Blubel, Owocowy błyszczyk do ust `Na pomarańczowo - brzoskwinia, gruszka`

Błyszczyk doskonale nawilża usta oraz zapobiega nadmiernemu wysuszaniu. Zmniejsza skłonność do pękania, szczególnie w kącikach ust. Nabłyszcza, delikatnie natłuszcza oraz skutecznie zapobiega pierzchnięciu. Ekstrakt brzoskwinia - gruszka jest bogaty w cukry proste: fruktozę, glukozę i sorbitol oraz witaminy (prowitamina A, C i z grupy B), kwasy organiczne (jabłkowy, cytrynowy), polifenole o działaniu antyrodnikowym i minerały. Intensywnie nawilża oraz działa osłaniająco na naskórek. Olej Canola jest naturalnym olejem pochodzącym z nasion rośliny Brassica napus lub Brassica campestris. Bogaty w fitosterole i tokoferole, odżywia i zmiękcza naskórek, posiada naturalny system autooksydacji, neutralizuje wolne rodniki, chroni przed szkodliwym wpływem UV oraz skutecznie łagodzi podrażnienia. Lanolina natłuszcza oraz wyraźnie zmiękcza skórę, hamuje utratę wody oraz zmniejsza szorstkość naskórka. Witaminy A i E chronią przed uszkodzeniami lipidy naskórka. Doskonale regenerują i odżywiają skórę. Aromat gruszka - brzoskwinia inspirowany letnią gorączką, zapewnia przyjemne uczucie świeżości i podnosi komfort stosowania.

ma to coś..

Ma to coś co sprawia, że chce się smarować, smarować, smarować..

Ładnie pachnie i smakuje haha

Bardzo wydajny.
Łatwo dostępny. Przystępna cena.
Nawilża !
Wygładza!
Jest doskonały na popękane, po sieknięte usta.
Poręczne opakowanie.
Sprawdza się w każdej porze roku.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Przyjemny blyszczyk

Dostałam jako gratis w sklepie Ziaji.
Pachnie bardzo ładnie, nie można się oprzeć żeby jeszcze raz posmarować usta. Nawilża dość przeciętnie, na błyszczyk nie wygląda. Raczej trochę na specyfik ochronny :) Pozostawia na ustach przyjemną warstwę - ja cały czas mam wrażenie \'aksamitnych ust\'. Nadaje się na codzień do stosowania, ale do jako błyszczyk czy produkt do regeneracji ust wybiorę co innego :)

Zapach OK, nawilżenia brak

Zapach przyjemny.
Nawilżenia nie dostrzegam.

Wydajny, aż za bardzo - męczę go od roku i ciągle jest.

Używam z niechęcią, mam dziwne wrażenie dyskomfortu gdy jest ma moich ustach. Taką lepką powłoczkę.

Używam tego produktu od: miałam przez długi czas, męczę od roku
Ilość zużytych opakowań: jedno na wykończeniu (nareszcie!)

Fajny, ale bez szału

Błyszczy bardziej jak balsam do ust niż jak błyszczyk, chyba że ktoś daje na usta, nie wiem jaką ilość. Nawilża przeciętnie. Ale zapach ma cudowny! Milo się go używało, ale na zimę chyba byłby za słaby.

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 (10ml)

polubiliśmy się

Miła alternatywa dla błyszczyka. Nadaje ustom przyjemną miękkość, do tego delikatnie podkreśla kolor, nawilżą i nabłyszcza. Jest bardzo aromatyczny i o ile nie zostanie z ust zjedzony;) długo się utrzymuje dając bardzo ładny efekt w makijażu "nude". Polubiliśmy się.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Bardzo dobry dla osób, które nie lubią błyszczyków, a jednocześnie dbają o swoje usta.

Jak dla mnie bardzo dobry. Nie przepadam za błyszczykami, więc konsystencja tego balsamu bardzo mi odpowiada. Dobrze się nakłada, zarówno palcami jak i prosto z tubki, nie zmienia konsystencji po nagrzaniu się. Jest wydajny, ma ładny zapach. Co najważniejsze, nie ma typowego błyszczenia się jakie mają błyszczyki. Jest widoczny, ale dyskretnie, to dla mnie duży plus tego produktu.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Bardzo dobry.

•Doskonale nawilża skórę oraz zapobiega nadmiernemu wysuszaniu.
•Zmniejsza skłonność do pękania, szczególnie w kącikach ust.
•Nabłyszcza, delikatnie natłuszcza oraz skutecznie zapobiega pierzchnięciu.

Bardzo dobra cena :)

Dobry, ale ma wady.

Produkt przypadł mi do gustu. Zakupiłam go w małej (dziś niestety już nieistniejącej) drogeryjce ok. 2 lata temu. Do plusów zaliczają się: opakowanie, cena, zapach, nawilżanie, regeneracja delikatnego naskórka warg. Wszystko byłoby pięknie ale:

-bardzo trudno go dostać, naprawdę się naszukałam
-w wysokiej temperaturze staje się rzadki, dosłownie o konsystencji wody
-nazwa nie jest trafiona, to balsam, nie błyszczyk (połysk ma taki wazelinowaty)
-nawet gdy jest chłodniej, wycieka poza kontur ust

Generalnie raczej kupiłabym ponownie, ale dla urozmaicenia o innym zapachu :)

Ilość zużytych opakowań: Jedno

nawilża,pielęgnuje

to najlepszy błyszczyk jaki ostatnio uzywałam,

bo to bardziej pomadka nawilżająca, balsam ochronny,

ale za to lekki wdzięczny i pachnący- naturalnie a nie chemią

brawo Ziaja!pomarańczowy właśnie mi sie kończy- jest wydajny i lubi go mój ukochany:)
oczywiście kupuję najczęściej jak jest promocja:)

kupiłam jeszcze fioletowy- czeka w zapasach- spróbowałam tez jest super
- blasku to po nim nie ma,chyba że sie dużo nałoży
ale polecam serdecznie- cudo taki jakby żelowy błyszczyk pomadka

Używam tego produktu od: rok

Super ;)

Bardzo dobry produkt. Super pachnie, dobrze odżywia usta i nie świeci się jak standardowy błyszczyk (co dla mnie jest ważne). Ziaja po raz kolejny mnie nie zawiodła. Niepełne 5 gwiazdek ponieważ jedyne co mi nie przypadło do gustu to plastikowy dozownik. Poza tym, polecam :)

Dobry :)

Kolejny całkiem dobry produkt Ziaji za niską cenę. :)
+ ładnie pachnie
+ nabłyszcza
+ jest tani
- średnio nawilża, raczej nie uratuje podczas problemów z ustami

Używam tego produktu od: kilku dni

Ten produkt jest po prostu beznadziejny...

Ziaja to moja ulubiona firma kosmetyczna,ale ten błyszczyk to kompletny niewypał !

plusy:
-nawilża,ale na chwilkę
-nabłyszcza

minusy:
-ma nie wysuszać a wysusza
-po 15-30 min nie ma go na ustach
-nie widać go prawie
-ma taką galaretowatą substancję

Używam tego produktu od: jakieś 3-4 miesiące