John Frieda, Frizz Ease, Daily Nourishment Leave-In Conditioning Spray [Tägliche Wunderkur Sprühkur] (Rewitalizująca odżywka bez spłukiwania)

Odżywka do włosów narażonych na działanie wysokich temperatur, suszonych suszarką i prostowanych prostownicą. Z witaminami A, C, E i ekstraktem z zielonej herbaty. Odżywia, regeneruje i wygładza włosy.
Po myciu spryskać wilgotne włosy, przeczesać i wysuszyć.

Bardzo dobra odzywka. To juz moje drugie opakowanie. Mam takie same wrazenia jak moja poprzedniczka, ale posiadam ta nowa wersje. Ma mniejsza pokrywke i jest bez ochronny przed temperaturami:

+ wlosy sa lsniace
+ nie obciaza
+ wlosy sa miekkie a zarazem grubsze
+ loki sie nie pusza
+ mozna uzywac zamiast jakis kremow do lokow, poprostu spryskac mokre loki i ugniatac

- jedyny minus to fakt, ze stan wlosow na dluzsza mete sie nie poprawia, tylko bezposrednio po nalozeniu odzywki.

Ilość zużytych opakowań: 1 cale i drugie w polowie

najlepsza odzywka bez spłukiwania jaką uzywałam!

rewelacyjny produkt.
az jestem zdziwiona ze moja recenzja bedzie pierwsza.
ma same plusy:
- ogromnie wydajna
- termochronna
- poprawia stan włosów
- nie obciąża wlosów
- ułatwia rozczesywanie
- z witaminami
- wygładza
- włosy po niej pięknie błyszcza

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: tylko narazie dwa, ale napewno bedzie ich wiecej!