Soraya, Beauty Creator, Kuracja Witaminowo - Mineralna, Żel do mycia twarzy nawilżająco - oczyszczający

Bogata receptura żelu oparta jest na skutecznym połączeniu składników aktywnych stworzonych do pielęgnacji cery młodej. Oczyszcza skórę z zanieczyszczeń i makijażu, pozostawiając ja czystą i aksamitną w dotyku. Zawiera kompleks witaminowo - mineralny, który posiada działanie odżywcze, nawilżające i ujędrniające. Dodatkowo pobudza i wzmacnia skórę, dzięki czemu może się ona oprzeć szkodliwym wpływom czynników zewnętrznych. Witamina E odmładza skórę, zaś D - pantenol (prowitamina B5) skutecznie nawilża i łagodzi podrażnienia. Żel pozostawia skórę oczyszczoną, pełną blasku, energii i świeżości.

Duży plus za właściwości myjące!

Nie pamiętam skąd go mam. Leżał dosyc długo aż doczakął się swojej chwili... I naprawdę mnie zadziwił. Porządnie zmył cały makijaż, pozostawiając ładną cerę. Dopiero po chwili poczułam, że trochę mnie ściągnął, ale tonik i krem nawilżający dał radę. Minus to podrażenienie oczu... boli ale dałam radę:)

żel jak żel

Żel jak żel, ani nie zachwycił, ani nie wyrządził szkód.

+ dobrze się pieni,
+ dobrze myje,
+ ładnie pachnie,
+ wydajny,
+ tani,

- niestety trochę ściąga, a moja twarz obecnie potrafi mocno się przesuszać, lecz dla mieszanej i tłustej powinien być ok.

Używam tego produktu od: luty 2012
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

świetny

Idealny oczyszczacz do cery normalnej i mieszanej , do tłustej moim zdaniem też byłby dobry ze względu na skład.

Zalety:

-bardzo wydajny - wystarcza niewielka ilość i niesamowicie się pieni, żaden z żeli które miałam nie starczył mi na tak długo !!!

-zapewnia głębokie oczyszczenie skóry z makijażu oraz zanieczyszczeń

-cera po jego użyciu nie jest nieprzyjemnie ściągnięta, za co muszę mu przyznać duży plus

-uwielbiam jego idealną konsystencję a zapach jest ciekawy,jak myłam twarz mając zamknięte oczy to kojarzył mi się z zieloną roślinnością przy brzegu rzeki i nenufarami

-efekt czystej nawilżonej skóry

-nie miałam po nim zaczerwienionej skóry jak po innych

-skóra jest jakby bardziej rozpromieniona,nie wiem jak to opisać

-daje przyjemne uczucie świeżości,buzia przyjemna w dotyku

Jestem bardzo zadowolona z tego zakupu więc polecam .

Używam tego produktu od: listopad

świetny

świetny produkt
Pamiętam, że stałam przed półką w Rossmanie i zastanawiałam się jaki żel do mycia twarzy by tu kupić. Byłam prawie zdecydowana na Lirene, atu stoi sobie niepozornie ten żel w promocyjnej cenie 7,99. skład okazał się znośny, trochę dużo tych składników, ale opis zachęcający, więc go kupiłam. I bardzo dobrze, bo okazał się strzałem w 10.
Bardzo dobrze oczyszcza, nie mam już uczucia ściągnięcia twarzy, bardzo wydajny - niewielka kropelka oczyszcza całą twarz, duża tuba, aż 180 ml.
Bardzo polecam.

Ilość zużytych opakowań: jedno, pełnowymiarowe

Miły zwyklak :)

Na żel natknęłam się w Auchanie leniwie przeglądając działy kosmetyczne.
Cena była korzystna - ok 6 zł za tubkę 180 ml, więc wzięłam go ze sobą.

Trochę mnie raził tył opakowania. Drażniła mnie bowiem ta cała laurka jaką tam zastałam, te wszystkie obietnice. Odżywia, ujędrnia, pobudza, wzmacnia skórę, usuwa oznaki zmęczenia i stresu, przywraca blask, a ponad to nawilża i łagodzi. Uf jest tego trochę.
Nie wierzę absolutnie że żel do mycia twarzy cokolwiek może ujędrnić, odżywić itp.
Wolałabym by napisali zwykłe zdanie że oczyszcza i nie wysusza. No ale...

Produkt jest w opakowaniu wyglądającym zwyczajnie..., może inaczej: nie wyróżnia się na półce, nie krzyczy. Ja gustuję właśnie w takich więc paradoksalnie dzięki temu zwróciłam na niego uwagę.
Tubka stabilnie stoi w łazience, jest lekka, wygodna, plus za klapkę.

Żel jest przezroczysty, dość gęsty. Podczas mycia fajnie przylega do buzi (jakkolwiek głupio to zabrzmi) dzięki czemu wszystkie brudy i makijaż zostają "ściągnięte", tworzy dość obfitą pianę (jak na produkt do mycia twarzy)

Pachnie bardzo przyjemnie, świeżo.

Skóra po spłukaniu wodą jest faktycznie odświeżona, a makijaż prawie w całościo zmyty, ale tu juz pomogłam sobie płynem micelarnym.

Jeśli chodzi o żele to mam z nimi jednen problem: bardzo wysuszają mi skórę. Rzadko natknę się na produkt który nie dewastuje mi twarzy pod tym kątem.
Produkt Sorajki dość miło mnie zaskoczył. Owszem - skóra jest przesuszona ale lekko, w granicach tolerancji. Obyło się bez bolesnego ściągnięcia, łuszczenia czy zaczerwienienia.
Krem załagodził delikatny dyskomfort.

Moja cera (co powinnam napisać na początku) jest dość kapryśna: ma dużą tendencję to wyprysków (delikatnie mówiąc), źle dobrane kosmetyki bardzo ją przetłuszczają choć coraz częściej jest miejscami przesuszona.
Recenzowany żel poradził sobie z moją buzią dość dobrze. Nie odnotowałam wysypu syfków, znacznego przesuszenia czy - odwrotnie - przetłuszczenia skóry.

W mojej opini jest to żel na który warto zerknąć, spróbować, choć ideałem czy KWC napewno nie jest i nim nie zostanie. Na pewno jest lepszy niż niektóre przeze mnie stosowane.
Mimo że nie jest to produkt bez którego nie mogę życ i nie polecę zaraz do sklepu po niego, jednak jak znajdę go kiedyś w dobrej cenie jestem w stanie skusić się na niego raz jeszcze - bez eufori ale jednak :)

Używam tego produktu od: ok miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 całe - 180 ml

Nie lubimy się

Coz moge powiedziec, chwycilam ten zel kiedy weszlam do RoSSmana,, tak obietnice producenta super ! Z jednej strony oczyszczający, z drugiej bomba witaminowa i odrazu nawilzenie.
Zadowolna weszlam do lazienki.. nie wiem co sie stalo, zel pienil sie jak mydlo, po splukaniu skora byla spieta, musialm natychmiast uzyc kremu, dawalam mu szanse wiele razy, ale miejscowo wysuszal mi nawet skore. Wiec stwierdzam, ze NIGDY wiecej !

Ilość zużytych opakowań: trakcie pierwszego

Delikatny, zbyt delikatny?

Ten żel zdecydowanie jest zbyt łagodny dla mojej tłustej, kapryśnej cery, dlatego stosuję go zamiennie z bardziej \'aktywnym\' żelem - tamten na noc, ten z rana, masując przy okazji twarz szczoteczką do zębów. Ma swoje plusy:

+ ładnie nawilża cerę
+ wygładza
+ jest delikatny
+ przyjemny, odświeżający zapach
+ nie podrażnia
+ tani i wydajny

Minusem jest to, że nie pomaga w walce z niedoskonałościami i nie daje jakichś piorunujących efektów. Ale tak zwyczajnie, na co dzień - może być.

Fajny,ale spodziewałam się czegoś więcej

Żel nie jest zły,chociaż miałam nadzieję że będzie robił coś więcej jako że jest witaminowo-mineralny.Minusów jako takich nie zauważyłam.Na plus napewno jet to że dobrze zmywa makijaż(również oczu),nie przesuszył mojej cery,zostawia na twarzy powłokę(skóra jest gładka),przystępna cena,wydajny(wystarczy ilość wielkości małego paznokcia).Taki sobie średniaczek-zwyklaczek.Może kiedyś do niego wrócę,ale póki co będę testować inne.Może znajdę mój KWC

Używam tego produktu od: około pół roku
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

ot zwyklaczek

Kupiłam bo potrzebowałam żela na gwałt a ten akurat był w Rossie w promocji.Jest wydajny zapach akurat mi się nie podoba.Mojej skóry nie doprażnił ani nie uczulił.Uczucie nawilżenia czuje chodż krótkotrwale.No i niezbyt dobrze zmywa resztki makijażu

Używam tego produktu od: ponad 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: kończe 1 duże

Nigdy więcej!

Okropny!

- strasznie piecze w oczy, jak się choć trochę do nich dostanie, to aż się słabo robi,
- okropnie wysusza skórę,
- niemiłosiernie ją ściąga,
- do zakrętki wciąż jakimś cudem nalewa się woda, gdziekolwiek by nie stał.

Jedynym plusem dla niektórych może być to, że jest baaardzo wydajny, nad czym bardzo ubolewam. Z moją skórą nie robi nic dobrego.

Ilość zużytych opakowań: nadal męczę pierwsze

Średni.

Skusiła mnie nazwa, kuracja witaminowo-mineralna. Spodziewałam się cudów, a wyszło jak zwykle.
Plusy:
-wydajny
-dobrze się pieni
-zapach nie jest drażniący

minusy:
-nie oczyszcza zbyt dobrze
-nie zwęża porów
-nie nawilża
-nie radzi sobie z wypryskami
-ściąga skórę

Podsumowując, bardzo średni produkt

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Nie dobry

Bardzo ściąga skórę, strasznie piecze w oczy (gorzej niż mydło). Dla skóry też nie jest zbyt dobry, bo odkąd go używam, jest bardziej czerwona i podrażniona. Bardzo wysusza, zamiast nawilżać, jak to jest wspomniane na opakowaniu. Niska cena świadczy o jakości. Najgorszy żel do twarzy jaki kiedykolwiek miałam, a używałam bardzo wielu.