Ziaja, Różana, Różany krem przeciw zmarszczkom na noc

Ziaja, Różana, Różany krem przeciw zmarszczkom na noc

Emulsja nawilżająca o bogatej konsystencji do codziennej pielęgnacji skóry po 30 roku życia. Idealna dla skóry dojrzałej, z tendencją do utraty jędrności i elastyczności. Zawiera wielonienasycone kwasy tłuszczowe, głównie linolowy i linolenowy. Posiada wysoką wartość odżywczą oraz naturalne zdolności regenerujące, które zapewniają skórze idealną kondycję. Masło różane reguluje funkcje bariery skórnej, poprawia elastyczność, wyraźnie wygładza, doskonale nawilża oraz rozjaśnia naskórek, w efekcie działa przeciwstarzeniowo.
Uwaga: seria różana dostępna tylko w sieci Rossmann.

Był moim hitem

Dostałam ten krem w prezencie i użyłam tylko po to by się przekonać, że nada się do mojej twarzy (nie było miło dostać krem na zmarszczki, chociaż nie miałam jeszcze widocznych). Użyłam kilka razy i nie znalazłam żadnych wad, w końcu przekonałam się i pokochałam ten krem, zamierzałam nawet kupić zapas, martwiąc się, że przestaną produkować i zostanę na lodzie (niestety nie zdążyłam!).
Nawilżał, odżywiał, wygładzał, nie zostawiał tłustego filmu (obawiałam się tego w kremie na noc) z wyjątkiem okresu letnich upałów (tylko jeden krem sobie wtedy radzi ale i tak tylko na chwilę)
Z każdym kolejnym opakowaniem niestety powodował coraz większy rumień i wywoływał - jak mi się zdaje - skłonność do pękających naczynek. To niejedyny kosmetyk na który tak reagowała moja skóra (z czasem).
Nie polecam, bo go już nie ma niestety.

Zawiodłam się

Byłam zachwycona nawilżającym działaniem maseczki, dlatego spróbowałam kremu na noc.

- liczyłam na nawilżenie, a to krem oferuje bardzo powierzchowne
- wątpię w jego działanie przeciw powstawaniu zmarszczek
- nie spłyca już obecnych
- czasem po aplikacji łzawiły mi oczy
- cena nieadekwatna do efektów
- ładny kartonik a w środku brzydki plastikowy słoik

Te pół gwiazdki dam mu za różany zapach.

Używam tego produktu od: dawna

najlepszy krem - nie tylko na noc!

Uzywalam mnostwo roznych kremow i zaden jeszcze nie spodobal mi sie na tyle, abym go chciala kupic ponownie lub nawet wykorzystac produkt do konca.

Ten krem jest rewelacyjny i ma same plusy:
- niska cena
- bardzo ladne i wygodne opakowanie
- przyjemny zapach i kolor
- swietna lekka konsystencja, nie jest lejacy
- wydajny, stosowany prawie codziennie starczal na kilka miesiecy
- bardzo latwo sie rozprowadza i wchlania
- i najwazniejsze: robi to co powinien. Nakladam go na noc, a rano moja skora jest miekka i po prostu nawilzona. Nie wazne ile naloze kosmetyko, skora nigdy nie jest tlusta, jest po prostu przyjemna w dotyku. A do tego mam wrazenie, ze wszystkie pryszcze, ktore wyciskalam wieczorem, przebarwienia i inne niedoskonalosci rano po prostu znikaja lub sa bardzo malo widoczne.

Kocham ten krem i stosuje go rowniez na dzien, pod makijaz. Pierwszy krem, ktory kupilam ponownie i jedno zastrzezenie - za drugim razem bylo go naprawde ciezko znalezc. Musialam go zamawiac.

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: 2 cale

Dobry, ale bez rewelacji:)

Krem ten używałam w zestawie z jego odpowiednikiem na dzień ( kremem regenerująco- łagodzącym), ale oceniam go znacznie lepiej :) Produkt ma bardzo przyjemną, maślaną, nie za lekką nie za ciężką jasnoróżową konsystencję i ładny, choć delikatny różany zapach. W przeciwienstwie do kremu na dzień nie jest tępy, rozsmarowuje się bez problemu, wystarcza 2-3 ruchy ręką i już buzia jest nasmarowana. Nie wchłania się całkowicie, zostawia film na twarzy, ale jako, że jest to krem na noc- mnie to nie przeszkadza, nawet lubię mieć tak " otuloną buzię". Rano twarz wygląda dobrze, jest dobrze nawilżona, wypoczęta, ale na tym koniec działania kremu. Spodziewałam się choćby wygładzenia drobnych zmarszczek ( producent zapewnia o tym), może regeneracji, ale nic z tego. Reasumując- krem jest niezły, ale bez rewelacji.

Używam tego produktu od: Używałam przez 3 miesiące

Dobry,ale wolę inne

Krem ładnie pachnie,skóra po nim rano jest miękka i gładka w dotyku,jednak mam wrażenie,że nie jest dostatecznie nawilżona.Wydaje mi się,że nie wchłania się on dobrze,ponieważ rano na twarzy pozostaje tłusty film.Strasznie tego nie lubię i to jest chyba jedyny minus
kremu.Gdyby nie to wszystko byłoby w porządku.

Używam tego produktu od: trzech tygodni
Ilość zużytych opakowań: 3/4 opakowania

Dobry na początku

Tak jak w tytule - dobry na początku, kiedy skóra jest jeszcze nawilżona poprzednio używanym kremem. Pod koniec opakowania mialam wrazenie, ze moja skora jest tlusta na zewnatrz a sucha od srodka. Uzywam calej serii rozanej - tonik, krem na dzien i noc oraz maseczke rozana wg potrzeby. Skora rano maksymalnie napieta. Ma sie wrazenie,ze zaraz popeka.
Na plus cena i zapach a minusy powyzej.

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 sloiczek

dobry produkt

Niesamowicie wydajny, przyjemny zapach, fajnie nawilża. Redukcji zmarszczek nie zaobserwowałam, rozjaśnienia też nie ale nie zapycha porów, nie prowokuje inwazji niespodzianek więc dla mnie bomba. Przyjemny w aplikacji, moim zdaniem za swą cenę to na prawdę wart uwagi produkt ale raczej dla poszukujących nawilżenia niż widocznego spłycenia zmarszczek:)

bardzo dobry w rewelacyjnej cenie

Jest to mój pierwszy krem przeciwzmarszczkowy kupiony pod wpływem rewolucyjnej myśli, że lepiej zapobiegać niż leczyć:)

Potrzebowałam czegoś nawilżająco-odżywczego na noc, jednak przede wszystkim muszę podkreślić, że najbardziej obawiałam się zapychania. Dopiero kilka m-cy temu uporałam się z bardzo przykrym trądzikiem, po którym pozostało mi sporo blizn i przebarwień.

Krem po pierwszym użyciu nie zrobił na mnie super wrażenia, ponieważ zabrakło mi efektu "ukojenia". Zapach, owszem, na bardzo duży plus (delikatny i autentycznie różany), ale efekt nie powalił.
Rano stwierdziłam jednak, że twarz jest w bardzo dobrym stanie, skóra przyjemnie napięta, brak filmu... jak na początek może być.

Dalej było już lepiej.
Od kilku dni widzę, że nieco wyrównał mi się koloryt - po m-cu używania - czerwone przebarwienia są mniej widoczne. Nie jest to może efekt piorunujący, ale to w końcu nie mikrodermabrazja a zwykły krem;)
Ponadto skóra jest wygładzona i przyjemniejsza w dotyku. Nie twierdzę, że krem spłycił mi blizny potrądzikowe, ale bez wątpienia wygładził to, co było do wygładzenia.

Podsumowując - plusy i minusy:
+ całkiem niezły skład (olej rzepakowy na 2-gim m-cu w składzie - na mnie dobrze działa, olej makadamia na 4-tym, skwalan, masło różane, kwas hialuronowy itd.)
+ niewygórowana cena, a co za tym idzie świetny stosunek ceny do jakości
+ pozytywne efekty działania już po miesiącu używania
+ bardzo miły zapach
+ wydajność (w ciągu miesiąca zużyłam może łyżkę)
+ nie zapchał mnie
+ nie podrażnił (stosowałam też pod oczy)

- brak tego silnego uczucia nawilżenia/ukojenia

Polecam kolejny świetny produkt Ziaji!

Używam tego produktu od: ponad m-ca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go

najlepszy ze wszystkich, które używałam na noc

Uwielbiam stosować ten krem. Jest wprost stworzony dla mojej skóry, świetnie na nią działa, regeneruje, nawilża, kondycjonuje. O poranku cera wypoczęta, świeża, nawilżona w super kondycji. Szybko poradził sobie z przesuszeniami, które podczas jego stosowania już nie występują. Nie zapycha, dobrze się wchłania, ładnie pachnie-nie nachalnie, konsystencja odpowiednia- ani gęsta ani lejąca.
W zasadzie mam tylko 1 uwagę- krem nie jest zbyt wydajny, dość szybko się zużywa, ale przy tej cenie (ok16zł) i efektach jego stosowania jestem w stanie tego nie przyuważyc.
Krem różany jest znacznie lepszy od serii SOPOT+30 przeciwzmarszczkowy, którym także byłam zachwycona. Natomiast jeśli skończę to opakowanie, pozostane wierna serii różanej.

Używam tego produktu od: 1 roku

Ilość zużytych opakowań: 3 w trakcie

bardzo dobry

Krem doskonale nadaje się do cery wrażliwej i suchej. Zupełnie jej nie podrażnia i nie powoduje alergii. Poleciłabym ten krem szczególnie osobom spędzającym dość dużo czasu w pomieszczeniach klimatyzowanych.
W moim przypadku sprawdził się doskonale, a po dotychczasowych problemach z przesuszeniem skóry nie ma już śladu...
Zmarszczek bardzo widocznych nie mam oprócz tych pod oczami więc nie wiem czy by je usunął.
Moja skóra stała się gładsza i bardziej nawilżona,wyraźnie się wygładziła i nabrała zdrowej świeżości.
Poza tym ten piękny zapach...

Używam tego produktu od: jakies dwa miesiące temu

Super krem na noc

Jestem dobrze po 25 roku życia :)
Uważam, że jest to super krem na noc, bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, kupiłam go na próbę a w tej chwili kupiłam już 4 słoiczek :)

+ jest lekki, fajnie się wchłania
+ ładnie pachnie
+ rano cera jest mięciutka jak u niemowlaka
+ dobrze nawilża moją normalną cerę,
+ po miesiącu stosowania skóra wygląda ogólnie zdrowiej i na młodszą, po prostu świeższą
+ nie zapycha
+ cena jest ok

Używałam z tej serii też krem nawilżający na dzień ale to już nie to

Ilość zużytych opakowań: 3 całe, jestem w trakcie 4

Świetny krem za psie pieniądze

Jakoś tak mnie naszło, żeby wypróbować produkty rodzimych producentów. Padło na Dermikę i na Ziaję.

Wybrałam serię różaną, bo ma w linii i kremy i peeling i maseczkę, a zależało mi na kompletnym zestawie. Nie zawiodłam się!!!

Krem jest treściwy i dobrze nawilża skórę. Rano jest gładsza i wypoczęta. Zmarszczek mimicznych nie usunął, bo żaden krem tego nie zrobi. Od tego jest botoks, niestety... Ale za to zaskórników mi nie robił :-)

Świetny, delikatny zapach, miła konsystencja - używanie go to przyjemność. A używałam całą ciążę i skóra się nie skarżyła ;-)

Za tak śmieszną cenę naprawdę porządny krem.
BRAWO Ziaja :-)

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 3 regularne