Bielenda, Dieta Orientalna Marokańskie Złoto, Arganowy krem na dzień SPF 10 `Mistyczny poranek`

Dieta orientalna oparta na mistycznej równowadze ciała i duszy. To ekskluzywne menu Anti-age, którego ideą jest odmłodzenie ciała oraz ukojenie zmysłów.
Zachwyć promiennym blaskiem i rozpocznij dzień Mistycznym Porankiem. Ekskluzywny krem o zaawansowanej technologii przeciwstarzeniowej zaspokaja dzienną dawkę witamin i energii do walki o młody wygląd. Intensywnie nawilża spragnioną skórę, aktywnie wygładza zmarszczki i linie, poprawia jędrność i napięcie skóry, przywraca jej aksamitną miękkość. Tworzy niewidzialną tarczę, która chroni przed fotostarzeniem.
Efekt : mistycznie piękna, młoda i promienna cera.

bdb

Krem dostałam w prezencie razem z innymi kosmetykami Bielendy i prawdę mówiąc, planowałam oddać go mamie.
Jakoś jednak tak wyszło, że postanowiłam go najpierw wypróbować no i przekonałam się, że nie jest taki zły;)
Dobrze nawilża, sprawdził się u mnie zimą. Szybko się wchłania, nadaje się pod makijaż. Nie zapycha. Słoiczek ma bardzo zgrzebny, ale nie o to w końcu chodzi. Uwielbiam jego zapach, jest przepiękny.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Krem ma specyficzny zapach, taki kadzidełkowy, orientalny - tak mi się kojarzy. Nie każdemu może ten zapach odpowiadać, ale ja go lubię. Konsystencja dosyć treściwa, ale nietłusta, przyjemna. Mam cerę mieszaną i muszę chwilę poczekać, aż krem się wchłonie, ale nie trwa to długo, krem nie pozostawia połysku ani mocnego filmu. Cera jest po nim gładka, odżywiona, przyjemna w dotyku i "dobrze się czuje". U mnie się sprawdził i każdemu mogę polecić.

Używam tego produktu od: kilku tygodni