Soraya, Beauty Therapy, Kuracja Matująca, Nawilżająco-normalizujący tonik z Aquaphyline

Nawilżająco-normalizujący tonik z Aquaphyline przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji cery mieszanej, tłustej i łojotokowej. Dzięki delikatnej, bezalkoholowej formule i odpowiednio dobranym składnikom aktywnym doskonale oczyszcza, odświeża i przywraca naturalne pH skóry. Zawiera witaminę B3 (Niacinamide), która reguluje pracę gruczołów łojowych, zmniejsza widoczność porów, hamuje powstawanie wyprysków. Aquaphyline - ekstrakt z Viola Tricolor stymuluje syntezę akwaporyn, czyli kanalików, przez które woda transportowana jest ze skóry właściwej do naskórka, zapewniając tym samym intensywne nawilżenie skóry od wewnątrz. Tonik usuwa oznaki stresu i zmęczenia, likwiduje świecenie się skóry, przywraca świeżość.

Bardzo dobry produkt

Tonik jest naprawdę świetny. Ze sporą podejrzliwością podeszłam do wszystkich obietnic producenta, tymczasem one naprawdę się sprawdziły. Tonik genialne oczyszcza, czuję jak skóra jest świeża i czysta. Pory są zwężone, a cera zmatowiona. Do tego pozostaje odpowiednio nawilżona i miękka. Jedynym minusem dla jest zapach, niezbyt przyjemny i za mocny.Naprawdę wart polecenia.

Używam tego produktu od: parę miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Jestem z niego bardzo zadowolona. Doskonale spełnia swoje zadanie i radzi sobie z moją cerą.
+ oczyszcza
+matuje
+zmniejsza tendencję do powstawania wyprysków
+ ma przyjemny zapach

Minusów nie zauważyłam.

Sama nie wiem - niby dobry

Chyba źle utrafiłam z całą serią - jak dla mnie za delikatne, więc i tonik mi nie przypasował. A ogólnie jest dobry - w miarę oczyszcza, z mniejszymi wypryskami sobie radzi, tak samo jak "starał" się normalizować moją cerę.

No, ogólnie polecam ;)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

super

Jak dla mnie ma same plusy. Długo szukałam toniku matującego i ten naprawdę spelnil moje oczekiwania. Matuje moją skore i zapach mi odpowiada. Polecilam go kolezankom i sa zadowolone

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: duuuuużoo

Dobry:)

Lubię toniki Sorai i zawsze chętnie do nich wracam. Ten tonik też nie zawiódł moich oczekiwań. Ma ładny zapach ( jakby cytrynowy), nie klei się i nie lepi. Nie podrażnia mojej dość wrażliwej skóry. Delikatnie matuje ( zwolenniczki absolutnego matu będą zawiedzione), zwęża pory- buzia wygląda gładko i świezo. Polecam:)

Używam tego produktu od:miesiąca

świetny!

Mój najlepszy tonik! Świetnie oczyszcza cerę, przy regularnym stosowaniu zmniejsza wągry. Zapobiega powstawaniu wyprysków. Nie podrażnia.
Co nawjażniejsze naprawdę usuwa oznaki zmęczenia i stresu. Cera po kilku użyciach jest bardziej promienna :ehem: a z tego jestem najbardziej zadowolona:) Lekko nawilża.
Tonik ma cytrynowy zapach, trochę intensywniejszy od kremu z tej serii. Jest wydajny i niedrogi.

Pozwolę sobie na jedną uwagę: mianowicie nie rozumiem producenta, dlaczego podaje nazwę ekstraktu po łacinie (Viola Tricolor -> Fiołek trójbarwny) Niektóre osoby są uczulone na różne ekstrakty roślinne, więc muszą się ich wystrzegc, żeby nie podrażniac skóry, a nazwa w innym języku nie ułatwia zakupów, chyba, że ktoś zna wszystkie nazwy roślin po łacinie...

Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego