Soraya, Beauty Therapy, Kuracja Dotleniająca, Mleczko odświeżająco - dotleniające

Przeznaczone jest do codziennej pielęgnacji skóry niedotlenionej, narażonej na szkodliwy wpływ promieniowania UV, stresu oraz czynników cywilizacyjnych. Mleczko delikatnie i skutecznie oczyszcza skórę z zanieczyszczeń i makijażu.
Zawiera:
bioaktywne składniki pochodzące z nieskażonego otoczenia Wielkiej Rafy Koralowej
- przyspieszają usuwanie toksyn
- zapewniają prawidłowe nawilżenie i dotlenienie
- opóźniają procesy starzenia się skóry
Corralina Officinalis:
- poprzez zawartość cennych dla skóry mikroelementów dostarcza energii niezbędnej do odnowy komórkowej
- usuwa widoczne na twarzy oznaki zmęczenia i stresu
- pozostawia skórę wygładzoną i aksamitną w dotyku

Cena: 10zł / 200ml
/s/

nie przepadam

Kolejny z serii dotleniającej, który zawsze jest u mamy i który czasem podkradam :)
Mleczko niestety nie podoba mi się tak jak tonik. Wg mnie nie nadaje się do demakijażu oczu. Bardzo, ale to bardzo szczypie w oczy.
No i ta konsystencja. Tak bardzo rzadka, że po prostu spływa z wacika i marze się po twarzy zamiast zmywać.
Nie przepadam za nim i sama na pewno się na to mleczko nie zdecyduję.

Używam tego produktu od: od kilku lat
Ilość zużytych opakowań: może dwa łącznie

Szczypie w oczy

Zdecydowanie odradzam, strasznie podrażnia oczy, na twarzy pozostawia tłustą warstwę. Kupiłam przypadkowo i zakupu nie powtórzę napewno
+ cena
+dostępność
+/- zmywa makijaż, ale kosztem szczypania w oczy i nieprzyjemnego filmu
- zapach
-skład

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Czemu nie?

Zakupiłam to mleczko na chybił-trafił, bo skończyło się poprzednie,a ja chciałam "nowości". Markę Soraya lubię średnio, lecz tu- w obliczu konieczności przyoszczędzenia- przeważyła cena i właściwości, które obiecuje producent (tak, tak, o naiwności ludzka...:P).
Mleczko moim zdaniem dobrze oczyszcza TWARZ z makijażu. NIe podrażnia skóry, nie "atakuje" moich kilku naczynek, nie zapycha. Po jego zastosowaniu cera nie błyszczy się, czuć świeżość. Konsystencja mleczka jak dla mnie lekka, trochę "żelowa", pozbawiona tłustości. Zapach- zdecydowanie za mocny, powiedziałabym że nawet drażniący. Cena niewygórowana- dałam coś ok. 8 zł, wydajność standardowa. I wreszcie...tak. To nie jest produkt do OCZU. Zaaplikowany tamże (celowo czy przypadkiem) niesamowicie je podrażnia, załzawia. Niemniej za to gwiazdek nie odejmę, bo to produkt do twarzy ( i dlatego dziwi mnie torche "zbiorowa histeria" w komentarzach poprzedniczek:P). Generalnie uważam, że specyfik nienajgorszy, jednak w sumie przeciętny. Na deficyty budżetowe w sam raz, dla wymagających już średnio.

to nie jest do oczu tylko do twarzy!

ludzie jak można sobie tak silnym produktem zmywać oczy?
To jest mleczko do demakijażu twarzy, wszystkiego nie wpycha się do oczu! Nie dziwię się, że piecze.
Jak mleczko DO TWARZY sprawdza się moim zdaniem bardzo dobrze, ale niestety to zdaje się jest jakaś stara wersja, teraz już takich nie ma, jak mi się skończy to na pewno wypróbuję coś też z soraya.
produkt jest wydajny z tego względu,że nie trzeba go dużo używać żeby wyczyścić całą twarz.
Poza tym udało mi się zakupić to mleczko w bardzo fajnej promocji i dałam tylko 6 zł.

jest starszny

Podukt mnie zwiódł, pomimo wielkiego zamiłowania do Soraya\'i.
Plusy:
- delikatny zapach
- fajna konsystencja
Minusy:
- zapycha skórę
- przeokropnie szczypie w oczy!
- nie czyści za dobrze, trzeba dużo sie natrzeć by zmyć makijaż
- natłuszcza co powoduje u mnie więcej sebum
Zważając na poważne wady nie kupię go już na pewno! Zwłasza z powodu drugiej. Tego nie idzie znieść!

Używam tego produktu od: użyłam 2 razy
Ilość zużytych opakowań: napoczęte opakowanie

Coś okropnego...

Kupiłam, bo akurat skończyło mi się mleczko do demakijażu, a w rossmanie była promocja na to ;)

Plusy:

+ delikatny zapach
+ wydajne

Minusy:

- okropnie, ale to przeokropnie szczypie w oczy
- niedokładnie zmywa makijaż - muszę na prawdę mocno się nagimnastykować, żeby buzia była czysta (choć później i tak myję ją jeszcze żelem oczyszczającym)
- jak dla mnie trochę za rzadkie

Nie kupię już nigdy!

Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

Tragedia o ładnym zapachu

Tragiczne mleczko!

Minusy:
- nie trzeba nim nawet przecierać oczu żeby piekły , same opary powodują ich łzawienie i mega dyskomfort

- fatalnie zmywa makijaż

- piecze nie tylko w oczy ale także w całą twarz ,
to ma być mleczko? To jest chyba kwas

Plusy :
- ładnie pachnie i tylko i wyłącznie taką ma zaletę

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Zwyczajny

PLUSY:
-dobrze rozpuszcza kosmetyki, w szczególności tusz do rzęs (nie wiem jak sobie radzi z wodoodpornym)

- nie szczypie w oczy i nie powoduje alergii- mimo że mam cerę dość wrażliwą i do tego nosze szkła kontaktowe

-odświeża cerę, jest miła w dotyku i gładka- jednak mam wrażenie, że mleczko ja wysusza

-ma ładny zapach

-cena

MINUSY:

-po użyciu koniecznie trzeba użyć po nim kremu nawilżającego. Moja skóra jest ściągnięta i jakby wysuszona.

-nie jest wydajne, trzeba nałożyć go sporo na płatek do oczyszczenia twarzy

-nie zauważyłam zbytniej poprawy stanu skóry, ale też nie zapycha mnie jakoś specjalnie- pomimo kremowej konsystencji

-lubi spływać z płatka

Ilość zużytych opakowań: 1 w połowie

Szczypie w oczka

Zalety:

*delikatny zapach,

*dobrze usuwa makijaż,

*po użyciu ma się wrażenie nawilżonej skóry,

*jest dosyć wydajne,

*cena jest przyzwoita jak za mleczko,

*estetyczne opakowanie,

Wady:

*podrażnia oczy, okropnie szczypią,

*zbyt dużo kosmetyku wypływa na wacik,

*żeby porządnie zmyć makijaż trzeba kilku wacików

Największy minus to to szczypanie, gdyby nie to może sięgnęłabym znów.

Bardzo fajne

Ludzie, to nie jest mleczko do demakijażu oczu!!!!! Także nie dziwię się, że piecze. Do oczu się nie nadaje, zresztą producent tego wcale nie zapewnia za to do twarzy jest na 5. Delikatnie zmywa makijaż przy tym nawilżając i dotleniając skórę twarzy. Wykonywałam na nim również kilkakrotnie masaż twarzy z rewelacyjnymi efektami. Skóra jest po nim gładka i dobrze nawilżona. Bardzo go lubię.

Używam tego produktu od: 2 lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: kilka

it\'s not for me !

Delikatne ... aha...
Podstawowy i główny zarzut: podrażnia, bardzo ale to bardzo szczypie oczy ! Czyli nie nadaje się kompletnie do zmywania makijażu oka... Wymęczyłam się z nim bardzo.
Poza tym mleczko jak mleczko: konsystencja ok, wydajność ok, zmywalność średnio, cena przystępna...
Więc jeżeli kogoś by nie podrażniło to może może... ale nie polecam mimo wszystko!!

Używam tego produktu od: starałam się wykończyć przez ok 2-m-ce
Ilość zużytych opakowań: jedno ( to i tak za dużo)

Nie polecam

Całe szczęście, że mleczko dostałam, a nie kupiłam, przynajmniej nie zmarnowałam pieniędzy.
Plusy:
+całkiem dobrze zmywa tusz i cienie
+wydajne

Minusy:
-straszliwie podrażnia oczy, pieką niemiłosiernie
-nie radzi sobie z kredką i eyelinerem
-pozostawia tłustą wartswę
-nieporęczne opakowanie, żeby mleczko wyleciało trzeba je mocno ścisnąć, przez co często wylatuje go za dużo

Używam tego produktu od: około 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe