Oriflame, Giordani Gold, Radiance Luminiser (podkład rozświetlający)

Oriflame, Giordani Gold, Radiance Luminiser (podkład rozświetlający)

Podkład rozświetlający cerę z mieniącymi się drobinkami. Można go stosować bezpośrednio na twarz lub na zwykły podkład jako dodatkowy efekt rozświetlający.

Nie za bardzo

Podkład do stosowania wyłacznie pod puder.
Po nalozeniu na twarz samego podkladu tworzy się efekt brązowej świecącej maski.
Jest dobry na mocno opaloną twarz, bo wtedy podkreśla i poglebia opalenizne, dodatkowo dodajac efektu mieniacych sie zlotych drobinek.
Nie nadaje sie zupelnie do jasnej karnacji ani do skory tlustej i mieszanej, poniewaz cera swieci sie wtedy okropnie.
Do ciemnej karnacji jest ok, ale i tak bez lekkiego musniecia pudrem, twarz sie swieci jak choinka.

kontrowersyjny

Jest to zdecydowanie podkład rozświetlający, ale moim zdaniem nie do używania na co dzień. Baaardzo się błyszczy i w słonecznym dniu skóra wygląda wręcz jak spocona. Polecałabym go na pewno na wieczorne wyjścia; do dyskoteki przykładowo :-). Ewentualnie można nim rozświetlać policzki , skronie i dekolt :-) ale nie całą twarz. Ma ciemny odcień, dlatego szczególnie się sprawdza latem na opalonej skórze :-) Można nim wyszczuplać twarz cieniując go z jasnym, codziennym podkładem.
Próbowałam też kłaść go na całą twarz i na to położyć zwykły sypki puder, efekt jest zadowalający :-)
Do wypróbowania, polecam.

Używam tego produktu od: 1,5roku

Piękny,ale nie na codzień

Podkład ten miałam na sobie podczas studniówki i byłam ogromnie zadowolona-pięknie rozświetlal buźkę,dodawał jej blasku.Dodam,że nie mam problemów z cerą, więc nie wiem jak zachowałby się w przypadku cery trądzikowej. Wydaje mi się jednak,że nie nadaje się do codziennego użytku-lepszy na wieczorne wyjścia:)

Używam tego produktu od:1 rok

że niby fluid??!!

Hahaha, chce zobaczyc kobitke, ktora ma cala twarz wysmarowana tym fluidem! Istna bombka choinkowa. Zachecona opiniami na wizazu kupilam ten rozswietlacz i lezy w szufladce od roku bo ani razu go nie uzylam oprocz przetestowania. Fluid jest bardzo ciemny i nie rozswietla lekko, tylko straasznie mocno, czegos takiego jeszcze nie widzialam. Jak dla mnie nada sie moze jedynie jako cien do powiek, badz w celu rozswietlenia policzkow, ale to tez po uprzednim wymieszaniu z normalnym pudrem.....

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: ledwie napoczete

Nie jest zly

Podklad bardzo dobrze wspolgra z innymi kosmetykami upiekszajacymi, fluidem czy pudrem. niestety nalozony na twarz sam, jest za ciemny do jasnej karnacji. Ma fajne, zlote drobinki rozswietlajace, nadajace cerze zdrowy wyglad i odcien opalenizny, jaki daje slonce zlocistym piaskom sahary. Tak mi sie kojarzy. Przyjemnie sie naklada, lekka, kremowo- piankowa konsystencja. Nie pozostawia smug, nie wysusza. Nie jest drogi, jest go sporo i jest bardzo wydajny. Ma jednak jeden minus, zapycha pory, powoduje wypryski. I w moim przypadku to go dyskwalifikuje. Owszem, zamierzam go zużyc do konca, bo go lubie, ale nie moge go stosowac codziennie, nie nadążam z oczyszczaniem porow po tym specyfiku, ale uzyty raz czy dwa razy w tygodniu nie szkodzi im. Jednak nie kupie go juz, gdyz potrzebuje czegos lzejszego na codzien, jak narazie moim faworytem jest podklad rozswietlajacy revlonu, nie zapycha, jest rowniez bardzo wydajny, jasniejszy i swietnie nawilza. Tylko drozszy. Jednak bede teraz szukac czegos innego, lubie nowosci i eksperymenty.

Używam tego produktu od: 3 miesiace
Ilość zużytych opakowań: jedno napoczete

MmmM Cudo :)

Kupiłam ten podkład właściwie przez przypadek ,ale jestem nim oczarowana :) Ma niesamowicie przyjemny zapach co wśród podkładów zdarza sie nie zbty czesto. Wspaniale sie rozprowadza i nie tworzy smutek . Nadeje buzi promiennego blasku,lekko przyciemnia ,a skora sprawia wrazenie jakby była z satyny. Można stosowac zarówno bezpośrdenio na twarz jak i na innych zwykły delikatny podkład. Mozna go rowznie używac do samych policzkow aby je delikatnie przybrazowic i nadac im blasku. Gorąco zachęcam do zakupu tego produktu zwłaszcza ,że jest on sprzedawany na niewygórowaną cenę ,a jest bardzo wydajny :)

Niecodzienny efekt

Podkład ma delikatną konsystencję, niezbyt rzadką, ale i nie gęstą, śliczne drobinki i delikatny zapach. Używam niewielkiej ilości na twarz, a zwracając uwagę, że cera jest mieszana, muszę bardzo uważać z nabłyszczającymi kosmetykami.

Czasem nakładam go na podkład, na kości policzkowe, by je delikatnie podkreślić. Podkład ten wklepany w policzki w większej ilości, lekko je brązuje, bardzo delikatnie, ale czasem właśnie o taki efekt mi chodzi.

Używam także na całe ciało, podkład trzyma się bardzo dobrze, jest trwały, w razie przybrudzenia ubrania nie ma problemu ze spraniem plamy (sprawdziłam ;)). Aha, jeszcze jeden plus- BARDZO wydajny.

Ilość zużytych opakowań: 1/2

Dobry

Na ten specyfik miałąm ochotę przez długi czas. W końcu jaki konsultantka kupiłam go za niewiele ponad 20zł. Podkład ma ładne, poręczne opakowanie. Pachnie cudnie, nutą Giordani Gold, a zapach na długo pozostaje na twarzy. Nałożony w minimalnej ilości pięknie rozświetla twarz, rozpromienia i delikatnie przyciemnia. Jednak użyty jak podkład robi z twarzy maskę, efekt jest rzeczywiście woskowy i sztuczny. Wygląda rewelacyjnie nałożony na dekolt i ramiona. Jest trwały, nie tworzy smug. Kolor niestety jest zdecydowanie zbyt ciemny, żebym mogła go swobodnie używać. Często mieszam z podkładem i tak sprawdza się dobrze. Lubię ten kosmetyk, ale nie jest tak do końca podkład, nie jest to rozświetlacz, to raczej brązer z połyskiem. Jest niesamowicie wydajny.

Ilość zużytych opakowań: odrobina z pierwszego

Nie dla tłustej skóry

A konsultantka tak mi doradzała i przekonywała, że jest to kosmetyk do każdego rodzaju skóry...
No cóż, faktycznie efekt nabłyszczanej woskowej twarzy faktycznie jest bardzo łatwy do osiągnięcia przy uzyciu tego kremu. I w zasadzie nie wiadomo jak to używać. Do twarzy nie bardzo, zapycha pory niemiłosiernia nawet jeżeli kropelkę dodamy do ulubionego podkładu. Na policzki jako rozświetlacz też mi średnio pasował, moze pod oko aby rozjaśnić cienie. Tak kombinując zużyłam cały.
Jednak stanowczo odradzam. Na pewno nie wrócę do niego.
Używam tego produktu od:lata

porazka

Cale szczescie, ze w Oriflame nie ma problemow ze zwrotem kosmeykow. Probowalam uzywac kilka razy i za kazdym razem efekt byl zalosny. Podklad jest ciemny, mocno brazuje i mocno nablyszcza, co razem daje sztuczny efekt figury woskowej. Nie wspomne juz o tym, ze nie rozprowadza sie latwo, lecz tworzy smugi. Polecam przed zakupem przetestowac na twarzy, ja testowalam na rece i efekt wydawal mi sie piekny. Wysoka cena jak na takie cos.

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: jedno napoczee

Jak na swoja cene jest ok

Duza zaleta jest wydajnosc i konsystencja. Kolor jak dla mnie ciut zbyt ciemny. Uzywam go sporadycznie. Latem gdy bylam opalona nakladalam go delikatnie na cala twarz. Teraz tylko na policzki a jezeli na calosc twarzy to tylko po wymieszaniu go z innym jasnym podkladem, bo inaczej nie wyglada naturalnie gdy ma sie jasna skore.

Jest godny polecenia ale raczej jako dodatek niz jako podklad na codzien sam w sobie.

Używam tego produktu od:1.5 roku

Świetny

To cudo uratowało mi życie:) Mam taką jakąś bladawą cerę, odporną na słońce i solarium. Myślałam, że nic nie sprawi, żeby wyglądała lepiej a tu proszę:)
Podkład bardzo ładnie rozświetla twarz, nadaje jej delikatnego, brązowego kolorku, chociaż nie za mocnego. Wygląda naturalnie, nie tworzy maski na twarzy. Nadaje się do całego ciała. Ja używam go czasem do dekoltu i też się świetnie sprawuje.