AA, Ciało Wrażliwe, Kakaowe masło do ciała

AA, Ciało Wrażliwe, Kakaowe masło do ciała

Balsam do ciała z masłem kakaowym, masłem shea oraz witaminą A. Dzięki systemowi substancji natłuszczających masło zmniejsza suchość skóry, zapewniając efekt samoistnego wygładzenia i ujędrnienia.

stara wersja super, nowa już nie tak bardzo

Uzywałam kiedys starej wersji i uważałam, że jest całkiem dobra.
Niedawno kupiłam w wersji nowej i to jakaś porażka.
Niby wszytsko po staremu - kolor, zapach konsystencja, ale dzialania już nie - balsam absolutnie nie nawilza ani nie odzywia. Mam wrażenie, ze efekt jest gorszy niż jakby nieczego nie stosowała - dlatego nie polecam.
Nie wiem, czy zmienila się receptura czy moja skóra, ale juz do siebie nie pasujemy...

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

przewspaniały ! :)

Najlepszy balsam do ciała jaki miałam w życiu. Idealnie nawilża, nadaje się do używania cały rok, w dodatku nadaje skórze delikatnie ciemniejszy kolor. Zauważyłam, że używając go w wakacje podczas opalania utrwala opalenizne i zapobiega wysuszeniu skóry i schodzeniu płatów. Nie wiem czy taki był zamysł producentów, ale ja widzę na sobie taki efekt. Dla mnie jest bezkonkurencyjny.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 6 całych

Cudowny

Pamiętam jak go kiedyś używałam, to był mój ulubiony zapach, bardzo długo się utrzymywał, świetne nawilżenie, gęsta przyjemna konsystencja.
Naprawdę rewelacja.

Używam tego produktu od: Pare lat temu
Ilość zużytych opakowań: Wiele

nawilżenie i ochrona

Wypróbowałam wiele balsamów i masełek do ciała - i tych droższych, i tych tańszych, ale ten niepozorny balsamik jest jednym z najlepszych jakie miałam.

Mam naprawdę suchą skórę, skłonną do podrażnień i rozległych alergii. Ten balsam nie podrażnia, dokładnie nawilża, bardzo dobrze się rozprowadza i wchłania, jest wydajny. Jest gęsty i ładnie pachnie. Co najważniejsze dla mnie: nawilżenie i ochronna warstwa utrzymują się nawet po następnym prysznicu! Myjąc się, czuję, że chroni on jeszcze skórę (wyczuwalny staje się taki charakterystyczny poślizg, który jest niewyczuwalny na sucho). Używam go codziennie. Polecam!

Używam tego produktu od: bardzo długo
Ilość zużytych opakowań: 4-5?

to był kiedyś KWC:)

Pamiętam to kakaowe masełko...to był hit wakacji normalnie:D miał tak intensywny zapach,że po prostu MUSIAŁAM ZJEŚĆ COŚ CZEKOLADOWEGO, tak drażnił moje nozdrza!bardzo dobrze natłuszczał, choć przypominam sobie teraz,że od połowy butelki zaczynały się problemy z wyciskaniem balsamu...ale to chyba był jedyny minus;)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:aż 2:D

zdecydowanie tak!

bardzo dobre masło do ciała
nadaje skórze fajny złocisty kolorek i blask
z nawilżaniem szału nie ma, ale większe efekty są po dłuższym stosowaniu
przyjemny zapach
delikatnie ujędrnia skórę
baaardzo przystępna cena ;)

ogólnie polecam, jedno z najlepszych masł kakaowych do ciała jakie używałam

Ilość zużytych opakowań: 5 ;D

bdb

Mogę z czystym sumieniem polecić to masło, konsystencja jest maślana- czyli gęsta i treściwa. Pomimo tego, daje się bardzo dobrze rozsmarować, dobrze nawilża, jest wydajny, zapach mnie urzekł, alergicy mogą spokojnie go stosować, nie podrażnia i na prawdę nawilża.
Podoba mi się ten produkt, skuszę się również na inne wersje masełka.

Fajniutki!!!

Uwielbiam wszystko co ma w opisie MASŁO KAKAOWE!!!,i tak tez stało się tym razem. Balsam bardzo dobrze się rozprowadza, ma lekką konsystencje i chyba leciutko nadaje koloryt skórze. Jedyny spory minus daje za beznadziejne NIEPRAKTYCZNE OPAKOWANIE, w postaci sztywnej plastikowej butelki!!! pod koniec użytkowania ciężko jest z niej cokolwiek wydostać!

Używam tego produktu od:kilku m-cy

standardowe na kryzys

Obecnie nie znalazłam lepszego niż to.
Dosyć dobrze sie wchłania, rozsmarowuje, ma przyjemny zapach. Aplikacje trzeba powtarzać co 3-4 dni.
Jak na produkt supermarketowy jest całkiem niezły, nie które sieciowe apteki też go rozprowadzają. W sumie ma skład podobny do marek typu Vichy, a jest za 1/5 ceny.

Jeśli ktoś nie ma obsesji anty "parabenowo - phenoxyetalenowej", to nie powinien raczej mieć nic przeciwko temu balsamowi. Może tylko to, ze jest niepotrzebnie barwione.

Polecany do cery alergicznej i skłonnej do alergii, posiada cenne masło shea, olej z soi, wit A i E, allantoinę i oczywiście masło kakaowe, ph neutralne przemawiają za. Dobry produkt za niską cenę. Dla mnie jest to jakość podstawowa.
Jest to produkt do którego można wracać.

Używam tego produktu od: 1 roku

Rewelacji nie ma.

Wg mnie lepszy od balsamu malinowego z tej serii. W miarę dobrze nawilża, dość szybko się wchłania.
Straszne opakowanie - bardzo trudno wycisnąć masło, mimo, że w środku jeszcze duuużo pozostało.
Zapach średnio mi odpowiada, taki mdły, ciężko mi go określić.
Jednym słowem szału nie ma, ale można spróbować.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Świetny

Dobry, godny polecenia balsam do skóry normalnej i suchej. Dobrze nawilża, szybko się wchłania, pięknie pachnie, w moim przypadku jest wydajny. I cena niska. A nawet troszkę ujędrnia. Jedyne na co chciałam zwrócić uwagę to to, że nie ma konsystencji masła, wręcz mleczka, lotionu - jest rzadki, ale to w niczym nie przeszkadza, a nawet poprawia rozprowadzanie balsamu. Nie wiem czy kupię go ponownie, ponieważ lubię testować coraz to nowsze balsamiki. Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1/2

POLECAM!!!

Bardzo dobrze nawilża, pomaga walczyć ze skórną alergią, a przede wszystkim wspaniale pachnie!
Jedyny minus to trudność z opróżnieniem dokładnie butelki.
Poza tym super!
Jak na takie efekty to niedrogi.

Używam tego produktu od: dawna