Eveline Cosmetics, Beauty Line, Kredka do oczu z temperówką

Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 3.68/5

Średnia ocena: 4.61/5

zobacz więcej ofertzwiń

Kredka jest komfortowa w aplikacji, gładko się rozprowadza i nie rozmazuje na powiekach, ponieważ posiada idealną konsystencję. W zamknięciu kredki wbudowana jest niezawodna temperówka. Precyzyjnie temperuje, co pozwala utrzymać końcówkę sztyftu w optymalnej ostrości, dzięki czemu aplikacja jest łatwa, a linia kreski perfekcyjna.

Bardzo średnia

Niestety jakość tej kredki pozostawia wiele do życzenia, na plus na pewno zaliczam cenę oraz rozmiar kredki. Gdy w drogerii zobaczyłam kredkę z temperówką, pomyślałam że super. Natomiast temperówka jest beznadziejna, po prostu badziewna, kredka jest mega miękka i jak dla mnie to graniczy z cudem aby tą kredkę naostrzyć. Zużyje tą kredkę do końca, albo komuś wydam, a z pewnością nie kupię kolejnej.
+cena
+kolor na początku jest fajny, intensywny
-rozmazuje się
-temperówka

od dawna w kosmetyczce!

kredkę używam akurat do wykończenia brwi. kupiłam ją w Rossmannie.

PLUSY :
- miękka i delikatna,
- cena,
- dostępność,
- naturalne kolory,
- trwałość (testowałam tylko na brwiach),

MINUSY :
- temperówka (troszkę tandetny i łamiący się plastik)

Ilość zużytych opakowań: 2 sztuki

Nie powala

Przyznam, ze kupiłam ją ze względu na cenę, kredka do odczu to w moim makijazu produkt trzeciorzędny.
Wygląd standardowy, ładny.
Cena zdecydowanie na tak.
Kredka jest miękka, nie powoduje to żadnych trudności i nieprzyjemności w aplikacji, ale jest nietrwała i niestety..rozmazuje się .
Może być jak dla mnie, ale jeśli dla kogoś kredka tpo podsatwa makijazu oczu to może się zawieść.

Jest ok

Używam tej kredki od ponad roku. Nie stosuję jej jednak do oczu, ale do brwi. Posiadam odcień brązowy. Aktualnie krdeka jest na wykończeniu, starczy na kilka razy. Lubię ją za kolor, bo jest dokładnie taki jak moje włosy. Kredka jest miękka, dobrze współpracuje, łatwo nią wypełnić brwi. Trzyma się cały dzień, brwi dzięki niej nabierają wyrazu. Dodatkowo podczas temperowania nie łamie się, a dołączona temperówka ułatwia sprawę. Ogólnie polecam, ale do brwi-nie stosowałam jej na oczach. Kredka jest bardzo wydajna, używam od ponad roku.
Dodatkowym plusem jest niska cena i dostępność.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

zdecydowanie nie polecam

Chyba najgorsza kredka jaką dotychczas miałam.
Jest nietrwała, po godzinie "nicnierobienia" już jej nie ma, a co najgorsze - spływa a więc wszystko się rozmazuje i pod okiem są czarne ślady. Dodatkowo bardzo często trzeba ją temperować, niestety nie jest wydajna.

Jedyny plus to to, że ma dobry pigment i TUŻ po nałożeniu wygląda na oku naprawdę fajnie.

Podsumowując , nie polecam.

Taka sobie ...

Kupuję ją już chyba tylko z przyzwyczajenia...

Z checią zmieniłabym ją na jakiś lepszy model ale szczerze nie wiem na jaki ;/

+ cen
+ temperówka
+długość
+ miękka (łatwo się nakłada)

- wytrzymałość (a raczej jej brak - nigdy nie wytrwałam w makijażu do końca dnia)

- tak jak pisałam w plusach jest miękka przez co dobrze się nakłada ale chyba przez to także kreska nigdy nie jest idealnie \\\'prosta\\\' - od samego nałożenia ma jakby rozmazane brzegi (później jest już tylko gorzej ... )

Używam tego produktu od: ok. 2008
Ilość zużytych opakowań: około 4

Całkiem, całkiem...

Używam jej z przerwami kilka lat. Plusem jest wydajność (jest długa), posiada temperówkę. Jest dobrze napigmentowana. Łatwo się rozprowadza. Nie rozmazuje się. Utrzymuje się ok.5-6h .Łatwa do demakijażu. Nie nadaje się raczej na górną powiekę, ani do rozcierania. Jak na razie nie znalazłam lepszej kredki.Warta przetestowania.

Używam tego produktu od: trzech lat
Ilość zużytych opakowań: dwa

Dobra ale są lepsze

Jest to jedna z pierwszych kredek jakie zaczęłam uzywać.

Jest niesamowicie wydajna przez jej długość, posiada temperówkę co jest kolejnym plusem, bez problemu się nia maluje.

Nie nadaje się wg mnie do malowania kresek na górnej powiece od tego są eyelinery.

Niestety z dostępnością jest u mnie trudno, bodajże w jednym sklepie jest ta kredka.

A ja ją bardzo polubiłam!

Kredkę kupiłam podczas zeszłorocznej promocji na kolorówkę w Rossmannie - kosztowała grosze a naprawdę jest świetna! Używam od 3 miesięcy i z pewnością szybko z niej nie zrezygnuję!

Zalety:
- dostępność
- cena
- dołączona temperówka
- dużo produktu - kredka jest długa
- wydajna
- świetnie napigmentowana
- szybko, sprawnie i precyzyjnie się maluje
- na linii wodnej wytrzymuje spokojnie 6 godzin
- miękki grafit
- nie podrażnia oczu ani nie powoduje jego łzawienia
- łatwo ją zmyć

Wady:
- brak!

Kredka jest warta uwagi. Kosztuje mało a jest świetna! Polecam każdemu

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Dla cierpliwych - wydajna kredka, którą cechuje nietrwałość

Kilka faktów o kredce Eveline:

Można ją otrzymać w drogeriach Hebe
Cena oscyluje w granicach 7-8 zł
Kredka jest długa i posiada temperówkę
Jej rysik jest dość miękki
Nie jest wodoodporna
Data ważności wynosi 24 miesiące
Testowana dermatologicznie

A teraz kilka moich subiektywnych odczuć - najpierw zalety:

Kredką maluję przeważnie górną powiekę tworząc linię z efektem jaskółki. Wolę kredki niż eyelinery, ponieważ przyzwyczaiłam się do operowania nimi i szybko mi to wychodzi. Jak to jest z tą kredką?
Z początku kiedy jest nowa i bardzo długa, może nie jest to najprostsze, ale z pewnością to jej nie dyskwalifikuje. Przynajmniej starczy nam na dłużej.
Zatem o wydajności może kilka słów: robię makijaż oka praktycznie codziennie, i temperuję ją co kilka dni, także naprawdę można pochwalić ją za dużą wydajność i za to, że służy nam długi czas.
Podoba mi się, że jest dobrze napigmentowana.
Nie jest szara czy grafitowa tylko czarna.
Jest całkiem miękka, dzięki czemu dobrze sunie po powiece nie podrażniając jej. Wystarczy raz, żeby namalować kreskę (na powiekach bez cieni).
Jest to niezły plus, kiedy spieszymy się i chcemy szybko narysować kreskę.
Dobrze, że ma temperówkę, która odpowiednio struga i nie łamie rysika.

na moje oko są również wady, które mniej więcej odpowiadają ilości zalet:

Tak jak wspomniałam, kredka ma temperówkę, jednakże temperując ją, zawsze zostają w niej resztki, których bynajmniej ja nie mogę się do końca pozbyć, więc zawsze wygląda na ufajdaną i do tego może pobrudzić kosmetyczkę.
Trwałość kredki jest... bardzo krótka, wynosi około 3 godzin. To jest największy jej minus. To lekko irytujące, kiedy malujesz perfekcyjna kreskę i idziesz na uczelnię na której po prostu siedzisz i słuchasz, bez żadnych zmian pogody, temperatury i innych czynników działających na zmazywanie kredki, i po jednym wykładzie patrzysz w lusterko, a tam resztki Twojego makijażu... Konkretnie jaskółkowa kreska z górnej powieki przemieściła się na powiekę dolną i pod oko i wygląda to tak, jakbyś albo nieźle tarła oczy, albo płakała, albo nie zmyła makijażu z całego dnia. Co za tym idzie, trzeba nosić ze sobą kredkę do korygowania makijażu i wacik czy patyczki w celu zmazania rozmazanego + pokłady cierpliwości do ciągłego poprawiania... ;)
Co do rysowania kreski na powiece umalowanej cieniami, trzeba powtórzyć ten krok kilka razy.
Na szczęście rzadko używam cieni...
Trzeba ją również dość często temperować, bo szybko z cienkiego rysika robi się gruby i bardzo niedokładny.

Myślę, że nie grzechem jest jej wypróbowanie i w zasadzie nie miałabym większych zastrzeżeń, gdyby była ona trwała, choć kilka godzin więcej.
A tak to... kto poleci twalszą kredkę? :D

Używam tego produktu od: +-3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Jedno w połowie

TAK!

Super kredka, która się nie leci, nie łamie i nie jest przesadnie miękka. Długo szukałam takiego ciemnego odcienia brązu.

PLUSY:
+ spoko twardość
+ fajny, głęboki odcień (używam ciemnego brązu)
+ wielofunkcyjność (do oczu, do brwi)
+ nie lepi się!
+ nie tworzy tzw. "efektu ksero"

MINUSY:
- średnio długo utrzymuje się na powiece, ale jak za taką cenę warto i tak. Od dobrej trwałości są eyelinery :D

W sumie moja ulubiona :)

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: 3 kredki

Rozmazuje się, za miękka, nieprecyzyjna

Mnie nie przypadła do gustu. Dla mnie jest za miękka i nieprecyzyjna, ciężko cokolwiek nią zrobić, kreski czy cieniowanie powieki wychodzi niedokładnie.

Najbardziej jestem niezadowolona z trwałości - wystarczy jeden nieumyślny ruch ręką w okolicy oka i już po makijażu. A po kilku godzinach się rozmazuje, oczy wyglądają tak, jakby co dopiero skończyły płakać.

Plusem na pewno jest cena, była tania jak na tak długą kredkę.

A, minus jeszcze za temperówkę, niemiłosiernie zapycha się wkładem i na koniec ciężko temperować, bo kredka ciągle się łamie.

Ja nie polecam.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: połowa