AA, Ciało Wrażliwe, Odżywczy balsam do ciała z masłem malinowym i wit.A (stara wersja)

Masło malinowe i shea dzięki zawartości niezbędnych dla skóry dermolipidów zapewniają komfort i odżywiają ją. Witamina A zapobiega skutkom starzenia się skóry. Witamina E działa regenerująco i chroni przed szkodliwymi czynnikami środowiska. Alantoina działa łagodząco. Balsam doskonale sie wchłania, wygładzając i uelastyczniając skórę. Łagodny, malinowy zapach dodatkowo relaksuje ciało.

ukochany, ulubiony produkt

Balsam ten jest spełnieniem wszystkich moich oczekiwań co do tego rodzaju produktów:

+świetnie nawilża skórę
+odżywia i regeneruje naskórek
+pięknie pachnie maliną
+jest bardzo wydajny
+ma gęstą konsystencję, przypomina masło do ciała
+niska cena
+dostępność
+do wrażliwej cery – działa łagodząco, pielęgnuje, uspokaja ciało

Mam do niego sentyment, bo dostałam kiedyś na gwiazdkę go w zestawie z AA – z żelem, pomadką i …już nie pamiętam czym. W każdym razie ten zapach maliny urzekł mnie, tak, że od 5 lat używam go regularnie!

Ilość zużytych opakowań: 3 lub 4

Tęsknię za nim

Nie mogę przeboleć, że już nie widuję na półkach tego balsamu, był moim ulubionym ever. Nowa wersja w białej butelce to już niestety nie to samo. Dlaczego tak dobre kosmetyki ulepszają/zmieniają/wycofują? Nie potrafię tego zrozumieć.

miałam raz i nigdy wiięcej

dostałam kiedyś w gratisie do zakupów, jednak produkt okazał się dla mnie totalnym niewypałem

po pierwsze zapach nibyy przyjemny, ale jak się smarowałam miałam wrażenie że wsmarowuje w ciało lepki jogurt owocowy, zapach nie chciał sie ulotnic i był zbyt sztuczny

nawilżało doraźnie, bez efektu WOW! do kolejnego prysznica

konsytencja średnio miła, taka lepka budyniowato glutowata.. przepraszam za okreslenie ale tylko tak mi sie to kojazyło

dla mnie słaby produkt, bo nie robił nic szczególnego a do tego jego używanie było nieprzyjemne dla mnie

Używam tego produktu od: przez miesiac męczone
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Byłam zadowolona.

Kiedyś, dawno temu...
Ale trafiłam na niego. Miałam. Używałam.

plusy:
- śliczny, malinowy zapach;
- dobrze się wchłaniał;

minusy:
- nie pamiętam żadnych jego minusów :)

Używam tego produktu od: używałam dwa lata temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Malinowe niebo:)

Jak ten balsam ślicznie pachnie. Uwielbiam zapach malin! Ale dodatkowo balsam świetnie nawilża, szybko się wchłania, a skóra pozostaje długo nawilżona. Jest też wydajny. Jedynie opakowanie nie było wygodne w użyciu przy wyciskaniu balsamu. Czasem się hamował.

Tylko ładny zapach

Jedyne z czego byłam zadowolona w tym balsami to zapach - piękny, kocham maliny. Tylko że na zapachu mój zachwyt się skończył.

Plus:
+ zapach
+ nie uczula

Minusy:
- balsam bardzo słabo nawilża, naprawdę efekt żaden.
- ciężko go wycisnąć z butelki.

Używałam tego produktu przez: pół roku

Malina :)

Kupiłam skuszona zapachem, który mnie powalił :). Nawilża według mnie bardzo dobrze, szybko się wchłania, no a zapach, który zostawia na skórze...Rewelacja. Niestety minusem jest przede wszystkim fatalne opakowanie, z którego owe cudo po prostu nie "wychodzi". Nieźle muszę za każdym razem potrząsnąć butelką, by cokolwiek z niej się wydostało. Nie pomoże nawet stawianie jej do góry dnem, balsam jest dość gęsty i nie spływa. Kończę butelkę i mimo, iż wydaje mi się, że nie jest jeszcze pusta, muszę ją wyrzucić, gdyż nie mam siły dzień w dzień się z nią szarpać :)

Cudowny zapch :-)

Balsam zakupiłam , jak większość wizażanek ze względu na zapach. CUDOWNA MALINOWA MAMBA :) Jednak zapach to nie wszystko.

+ zapach :)
+ dobrze się rozprowadza, mimo że jest dość gęsty
+ w miarę szybko wchłania
+ delikatny, stosowałam go na opaloną skórę, nie podrażniał, a wręcz przeciwnie łagodził delikatne pieczenie
+ cena

- ciężko go wydostać z opakowania - po zużyciu 1/4 buteleczki pojawił się problem z wydostaniem zawartości
- balsam nie jest wydajny

Jeśli chodzi o odżywienie i nawilżenie, to przyznam, ze nie zauważyłam efektów, po prostu się na nich nie skupiałam. Stosowałam go głównie dla zapachu, który dość długo się utrzymuje.

Średniak.

Kupiłam, bo zachęciła mnie ta malina, która niestety po pewnym czasie staje się uciążliwa, męcząca.
Balsam średnio nawilża, nie zauważyłam jakiejś wyjątkowej pielęgnacji.
Strasznie toporne opakowanie - mniej więcej od połowy ciężko coś wycisnąć, mimo że balsam stoi na nakrętce.
Podsumowując - jakoś te mazidło wymęczyłam, ale ze średnią przyjemnością.

Używałam tego produktu jakiś czas temu

Malinka:)

Lubię go- pachnie malinową mambą, czyli obłędnie :)
Czemu 3 gwiazdki? Zapach to nie wszystko ;) Nie dorównuje mleczku z Nivei, mojemu ulubionemu. Ale to przyjemny balsam na lato, smakowicie pachnie i generalnie sama radość go używać :D Przyjemny, nawilża, ale nie do regenerowania skóry. Jak nie ma się problemów z suchą skórą, to jest super.

Używam tego produktu od: 2 lata temu

MAMBA!!

kupiłam ten balsam tylko i wyłącznie ze względu na jego zapach-malinowej mamby:)
ogólnie balsam jest fajny- szybko się wchłania, nie zostawia tłustej warstwy, jest dość wydajny. i tani :)
jednak z tym odżywianiem troszku gorzej- mam wrażenie, że jego działanie to takie placebo ;)
kończę jedną butelkę, możliwe, że do niego wróce- ale TYLKO ze względu na piękny zapach :D

taki sobie

Dla mnie ten balsam jest bardzo przeciętny, kupiłam go po dobrych recenzjach jakie przeczytałam na wizazu.
plusy:
-nie źle się wchłania
-ładnie pachnie
-dobrze nawilża i regeneruje skórę
minusy:
-przy dłuższym stosowaniu już tak dobrze się nie wchłaniał
-największą jego wadą jest opakowanie, zawsze muszę się porządnie namęczyć aby wydostać na zewnątrz kosmetyk. Przez co zniechęca mnie to do korzystania z innego balsamu a ten pozostaje ciągle na półce.
tak ogólnie dałabym mu 3+