AA, Ciało Wrażliwe, Odżywczy żel do mycia ciała z ekstraktem z malin i termalnymi oligoelementami

Ekstrakt z owoców malin nadaje skórze gładkość i elastyczność. Termalne oligoelementy ( mangan, miedź, cynk, wapń ,żelazo, magnez) stanowią bogactwo odżywczych składników zapewniających prawidłowe funkcjonowanie skóry. Witamina A zapobiega skutkom starzenia się skóry. Alantoina i d-panthenol działają łagodząco. Żel jest wyjątkowo łagodny i delikatny, zapewnia uczucie świeżości i czystości, działa relaksująco dzięki subtelnej malinowej kompozycji zapachowej.

yummy!!!

Mniaaaam, uwielbiam takie apetyczne kosmetyki! Żel jest naprawdę fajny, pachnie prześlicznie i intensywnie malinami (zwłaszcza w opakowaniu, gdyż po zetknięciu się z mokrą skórą nieco traci na swojej mocy ;)) Pachnie nim również skóra po prysznicu. Bardzo dobrze się pieni, jest gęsty, co mi odpowiada. Ma duże opakowanie i wydaje mi się dosyć wydajny. Nie mam zastrzeżeń co do mycia, czuję się czyściutka :D Chyba na stałe ten różowy kosmetyk zagości w mojej łazience :)

Na razie używam krótko (nie mogłam się powstrzymać od recenzji :D), więc tylko ****, ale nie wykluczam piątej ;)Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: rozpoczęłam pierwsze

to był kiedyś KWC:)

Dla mnie to jest kolejny żel/balsam z serii AA pod tytułem: "czy można gdzieś go jeszcze dostać"?:D i znowu kojarzy mi się z jakimiś wakacjami, a było to naprawdę dawno;)Co do żeli pod prysznic, to one rzadko robią aż takie wrażenie, żebym zapamiętała je na długo, ale ten malinowy tak! w drogerii skusił mnie jego kolor i zapach, a po otwarciu okazało się, że naprawdę zawiera jakieś te oligoelementy, gdyż żel miał taką "bąbelkową" konsystencję! czułam się, jakbym kąpała się w różowym winie musującym:D

Używam tego produktu od:nie pamiętam:D
Ilość zużytych opakowań:tylko jedno...

fajny

Nie wysusza skóry, nie powoduje podrażnień i uczuleń.

Bardzo fajny malinkowy zapach! :) mmm..
Utrzymuje się na skórze nawet po spłukaniu.

Mam suchą, wrażliwą i skłonną do uczuleń skórę a ten żel bardzo mi pasuje :)

Jeden z moich ulubionych :)

Bardzo dobry żel pod prysznic! Jeden z moich ulubionych. Bardzo fajny zapach - poprawia nastrój i koi zmysły. Prysznic z tym żelem to sama przyjemność. Gęsta żelowa konsystencja sprawia, że żel jest bardziej wydajny. Dobrze się pieni. Właściwości pielęgnacyjne ok, chociaż ja zawsze muszę użyć jakiego smarowidła. Razem z masłem z tej samej seri tworzą super duet. Polecam!

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: nie licze

Przyjemny.

Przyznam się szczerze, że kupiłam go tylko ze względu na zapach :D

* Smakowity zapach malin w butelce, niestety na ciele po kąpieli nie wyczuwalny, a szkoda :rolleyes:
* Nie podrażnia i nie wysusza, ale nie oczekiwałam nawilżenia, od tego są balsamy
* Opakowanie typowe dla AA - przezroczysta butelka, którą można postawić do góry dnem aby zużyć kosmetyk do końca
* Cena również nie wygórowana :)

Zaznaczyłam, że nie wiem czy kupię ponownie, ponieważ jest tyle różnych żeli do wypróbowania... :rolleyes:

Używam tego produktu od: 2 m-ce

jestem na tak

Pierwszy zel z dotychczasowych, który mnie nie uczulił ( a to trudne przy moim atopowym zapaleniu skóry). Bardzo spodobał mi się zapach. Poleciła mi go kolezanka, a ze cena była bardz zachęcająca to kupiłam i nie załuje:) dobrze się pieni, nie wysusza skóry.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

gdyby nie ten zapach

Wybrałam go ze względu na zapach. Fantastyczny, malinowy, jak mamba. Jednak zapach po chwili staje się bardzo chemiczny, z cudnych malin nie pozostaje nic :( Skóry nie wysuszał, nie podrażniał. Gdyby zapach malin utrzymywał się cały czas byłby to mój KWC, a tak to żel, do którego już nie wrócę.

Nie jest źle

Kupiłam, ponieważ miałam balsam z tej serii i bardzo mi się spodobał. Pomyślałam, że i żel nie będzie zły.

Wąchając go w Naturze byłam zauroczona słodkim zapachem. Akurat kończył mi się żel pod prysznic więc pognałam po ten do drogerii.
Po wylaniu na myjkę rzeczywiście zapach chemiczny, lecz jeszcze gorzej było to wyczuwalne po wylaniu bezpośrednio na rękę. Zapach do dziś z czymś mi się kojarzy, ale za nic nie mogę sobie przypomnieć z czym :rolleyes:. Po pewnym czasie przyzwyczaiłam się do niego. Gęsta konsystencja bardzo mi pasuje. Myślałam, że jeśli żel gęsty to na dłużej starczy. Niestety się myliłam. Starczył na niecały miesiąc. Razem z balsamem z tej samej serii tworzy świetny duet regenerujący. Dobrze się pieni. Skóra jest odświeżona i nawilżona. Opakowanie bardzo jaskrawe, ale to właściwie cecha żeli AA.

Odjęłam gwiazdkę za zapach, bo ogólnie do żelu przyczepić się nie mogę. Nie wiem czy kupię ponownie. Teraz używam zielonego (antycellulitowego) żelu z AA. Można wypróbować.

Używam tego produktu od: 3 stycznia
Ilość zużytych opakowań: Wczoraj skończyłam pierwsze

Malinek niet :(

Skusiłam się na ten żelik tylko dlatego, że kiedyś miałam balsam o malinowym zapachu z tej serii i byłam przekonana, że żel pachnie równie ślicznie. Niestety zawiodłam się :(
Zapach może i przypomina maliny, ale niezwykle sztuczne i plastikowe, nie ma tej słodyczy jaka była w balsamie(on pachniał jak malinowa Mamba). Na dodatek aromat jest bardzo słaby i ledo wyczuwalny a to jak dla mnie duży minus, bo ja kocham mocno pachnące żele :ehem:
Konsystencja jest ok - trochę galaretowata i gęsta, dlatego kosmetyk jest bardzo wydajny.
Butelka jest poręczna, łatwo wydobyć zawartość do ostatniej kropelki. Optymistyczny różowy kolor też mi się podoba i niska cena.
Żel nie wysusza jakoś bardzo, mam skórę normalną i mi nie szkodzi.

Podsumowując - daję 3, bo generalnie żel nie jest zły, niestety zapach mi nie podszedł i dlatego nie daję wyższej noty.

Zanudzona na śmierć...

Nie wiem co mnie podkusiło żeby kupić ten specyfik?? Przypuszczam, że ładny i optymistyczny kolor żelu i chyba to, że są to (podobno) kosmetyki dla skóry wrażliwej. Zapach w butelce także wydawał się całkiem przyjemny. Niestety już po pierwszym zastosowaniu wiedziałam, że to najnudniejszy żel pod prysznic jaki dany mi był do wypróbowania w ciągu mojego 24 letniego życia... Koszmar i tyle. Zapach w połączeniu z wodą jest mdły i nijaki. Nie ma nic wspólnego z malinami :( Pieni się w miarę dobrze choć ma na noc z żelem Palmolive. Nie czuję żadnego odprężenia po kąpieli z dodatkiem tego żelu. W sumie niczego nie czuję prócz totalnego znudzenia. Trochę wysusza skórę, nie czuję też pielęgnacji, zaraz muszę wklepać balsam do ciała. Brrrr....

Ostatnio poddałam się (nie będę nadal się tak męczyć) i nie dość, że kupiłam inny żel to tego używam do ręcznych przepierek. O świetnie sprawdza się jako płyn do płukania.

Ilość zużytych opakowań: staram się skończyć pierwsze opakowanie

Przyzwoita nuta owocowa

Bardzo przyjemny w stosowaniu żel o zapachu iście malinowym ;). Tworzy lekko kremową pianę i dobrze oczyszcza ciało. Jego zapach na ciele szybko się ulatnia. Nie wysusza, nie podrażnia. Różowy kolor pozytywnie, wręcz energizująco działa na moje zmysły.

Stosunek jakości do ceny: ok :)

Używam tego produktu od: około 3 tygodni
Ilość zużytych opakowań: 3/4 pierwszego

przyjemny w użyciu

Delikatny i łagodny. Przyjemny, bardzo słodki zapach soku malinowego (nie każdemu bedzie odpowiadac) i intensywny kolor żelu uprzyjemniają kąpiel pod prysznicem. Dobrze się pieni i ma odpowiednią konsystencję. Zachęcająca cena.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:kilka

Gdyby nie ten zapach...

Lepszy, niż jego kakaowy brat. Cóż z tego, skoro:
- po nałożeniu na gąbkę ma wstrętny, chemiczny zapach
- nieźle sie pieni
- dość dokładnie myje