Biosilk, Silk Strate (Mleczko do prostowania włosów)

Biosilk, Silk Strate (Mleczko do prostowania włosów)

Preparat służący do wygładzania, prostowania włosów sztywnych, naturalnie kręconych lub po trwałej. Aktywowany ciepłem. Dodaje wlosom blasku oraz objętości. Zawiera włókna jedwabiu i wyciągi roślinne. Chroni wlosy przed skutkami termicznej stylizacji i wysokiej wilgotności powietrza. Włosy mają zdrowy wygląd, są miękkie i lśniące.

idealny

Używam Silk Strate od ok pół roku, moje włsoy są średniej grubości, farbowane, bardzo się puszą, nie są ani kręcone ani proste, nie mogę po prostu wysuszyć ich i wyjść na ulicę, często prostuje włosy ale kiedy wychodziłam na dwór to lekki wiatr wystarczył wysarczył żeby zaczęły się puszyć, o wilgoci już nie wspominając bo wtedy to już wyglądałam jak pudel.
Silk Strate ma lekką konsystencję, wylewam na dłonie małą ilość (wielkośc monety 5złotowej) i rozprowadzam na jednej stronie włosów i to samo na drugiej. Włosy nie sklejają się i są wygładzone i miękkie i co najważniejsze sypkie. Prostownica bardzo łatwo tak jaby ześlizguje się z włosów co ułatwia prostowani i je przyspiesza. Po wyprostowaniu włosy pozostają proste nawej jeśli włożę je zaraz za uszy. Nawet jeśli nie wyprostuję ich, tylko wysuszę to sa owiele bardziej proste i wygładzone.

Plusy:
+ łatwe rozczesywanie
+ prostownica łatwiej ześlizguje się z włosów
+ włosy są sypkie, wygładzone, miękkie
+ efekt jest trwały mimo włożenia włosów za uszy, wiatru lub wiloci pzrze cały dzień
+ ładny zapach
+ cena - ja zapłaciłam22 zł za 350ml
+ wydajny
+ nie skleja włosów nawet jeśli użyłam trochę więcej

Minusów naprawdę nie zauwałzyłam, zapach nie pozostaje na włsosach, co dla mnie jest ok ale dla innych moze być minusem.

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka, i jeszce mi zostało

super <3

kosmetyk ma teraz troszke inne opakowanie.
balsam nakaldam na mokre wlosy ,nie susze suszarka i potem nie uzywam prostownicy,a mimo to wlosy sa gladkie,prostsze,delikatne i odzywione,takze jest to produkt nie tylko do stylizacji,ja go uzywam jako odzywki bez splukiwania i swietnie sie sprawdza,nie wiem jakie efekty daje z urzadeniami,po naturalnym wyschnieciu wlosy mam super.moje wlosy sa rozjasniene od 10lat,cienkie,delikatne,kosmetyk ich nie obciaza,nadaje blask,kosztowal mnie 36zl,ale przy tej pojemnosci to nie jest wysoka cena,jest wydajny,wiec na dlugo mi wystarczy

Używam tego produktu od:miesiac

wszechstronny

Plusy:
- włosy są błyszczące
- nieobciążone
- miękkie
- mniej się puszą gdy jest wilgotno
- można ten balsam również stosować do kręcenia włosów (nałożyć na mokre włosy i pozwolić im wyschnąć). loczki (fale) nie są po wyschnięciu posklejane, ładnie się błyszczą i są miękkie. No i się tak mocno nie puszą na wilgoci,
- przyjemny zapach
- dobra konsystencja

Minusów właściwie nie widze, no może poza tym że balsam mógłby bardziej chronić włosy przed wilgocią.

Opis moich włosów ;) miejscami kręcone, miejscami falowane, grube, puszące się.

Ogólnie polecam ten balsam. Jak dotąd używałam hot lissa loreala i balsamu nivea do prostowania no i got2be sprayu do prostowania. ten balsam jest o niebo lepszy od tamtych. No i jeszcze co do kręcenia włosów: używałam pianek i balsamu nivea do kręcenia-balsam biosilk jest bez porównania lepszy, gdyż po tych kosmetykach włosy były matowe i spuszone, a po biosilku są gładkie i błyszczące.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęte

Jestem na tak :)

Dzis uzylam pierwszy raz... :P Jako,ze pozyczylam kolezance prostownice mialam pod reka tylko suszarke. Nalozylam dwa "groszki" na wlosy, rozczesalam. Suszylam suszarka i przeczesywalam wlosy palcami a pozniej czesalam normalnym grzebieniem. I... jestem bardzo zadowolona, wlosy sa miekkie, proste ( u mnie sie skrety robia). Polecam! :)

Używam tego produktu od:1 raz
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

jeden z lepszych

Kosmetyk oceniam bardzo dobrze. Przede wszystkim plusem jest ze nie skleja wlosow (jak inne tego typu) i dodaje im objetosci. Nawet jak sie przesadzi z iloscia nie zrobi krzywdy. Wygladza calkiem dobrze, do spolki z suszarka i szczotka pomaga tworzyc ladne fale. Ogranicza puszenie wlosow. Jest dosc wydajny. Cena rownomierna do jakosci.
Jesli chodzi o ochrone przed wysoka temperatura trudno mi sie wypowiadac, bo staram sie nie uzywac prostownicy, ale nie zauwazylam spustoszenia przy codziennym uzywaniu suszarki, wiec chyba chroni.
Warty wyprobowania.

Ilość zużytych opakowań: kilka

dobry, ale..

Produkt rzeczywiscie dobrze wspolgra z prostownica.jest dosc wydajny, ale troszke usztywnia wlosy i nie sa takie gladkie, Mimo tego i tak polecam, poniewaz proste wlosy zostaja nienaruszone o wiele dluzej niz po innych produktach, nawet jezeli jest wilgotne powietrze.

Używam tego produktu od:3 miesiace

DO PROSTOWANIA OK

Butelka mojego Silk Strate ma wciecia z obydwoch stron ale po nazwie wnioskuje, ze to to samo.

Preparat rzeczywiscie wspomaga prostowanie, ale co do niezwyklych wlasciwosci chroniacych wlosy przed wysoka temperatura mam watpliwosci. Przede wszystkim preparatu nie mozna dokladnie rozprowadzic po calych wlosach gdyz za bardzo by sie posklejaly. Wiec tak naprawde przeciagam odrobina preparatu po grubych pasmach bo inaczej sklejenie gwarantowane.

Efekt wyprosotwanych wlosow jest bardzo fajny. Ale co do ochrony przed temperatura to chyba reklama.

Poza tym, minusem jest konsystencja preparatu, ktory lekko skleja wlosy gdy nalozy sie go choc odrobinke za duzo.

W zwiazku z tym, ze nakladam go malo, plusem jest wydajnosc.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Nie sprawdził się.

Zacznę od tego, że absolutnie nie jest to preparat do włosów naturalnie kręconych albo z tendencją do kręcenia, falowania itp. Jak wiadomo takie włosy z natury są trochę "sianowate", suche i generalnie nieposłuszne. Ja właśnie takie posiadam a Biosilk tylko to podkreślił. Straszliwie przesusza włosy. Stają się jak siano. W ogóle nie zauważyłam żeby je dyscyplinował przy prostowaniu. Trzeba się nieźle namachać prostownicą żeby osiągnąć jako taki efekt gładkich, prostych włosów. Dodatkowo jeżeli nałoży się go nieco więcej, potrafi okropnie posklejać włosy. Szczerze powiedziawszy nawet nie miałam odczucia że potraktowałam swoje włosy jakimś specyfikiem- gdzie nabłyszczenie, gdzie zdyscyplinowanie? Nie ma!
Daję 2 gwiazdki żeby go zupełnie nie przekreślać, bo może na bardziej posłusznych włosach się sprawdzi, ale podkreślam- zupełnie nie nadaję się dla właścicielek włosów kręconych i suchych.
Plus za wydajność, chociaż ja z utęsknieniem wypatruje końca butleki.

Może być

Kupiłam jako "wspomagacz" prostowania i szczerze mowiąc oczekiwałam bardziej spektakularnych efektów.Krem trochę wygładza i zmiękcza włosy ale jest na nich praktycznie niewyczuwalny(nawet po nałożeniu dużej ilości).Ułatwia przesuwanie żelazka po włosach.Niestety nie zauważyłam żeby włosy stały się choć trochę bardziej odporne na skręcanie pod wpływem wilgoci.Liczę na ochronę termiczną,czego niestety nie jestem w stanie bezpośrednio doświadczyć,mam jednak nadzieję że trochę chroni włosy przed wysuszeniam.Pachnie przyjemnie,jest niezwykle wydajny i niezbyt drogi.Zasługuje na 3*.Może lepiej sprawdzi się na włosach mniej gęstych i puszących się niz moje.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:

jeden z ulubionych

preparat ma lekka konsystencje, nie obciaza wlosow, dodaje im lekkosci oraz mega polysku. faktycznie wlosy zyskuja objetosc, sa "miesiste", pelne zycia, sypkie. nie powoduje szybszego przetluszczania sie wlosow (mam wlosy przetluszczajace sie!!!). sprawdzila sie takze obietnica dluzszego zachowania ksztaltu fryzury- nastepnego dnia wystarczy lekko wyprasowac lekko wygiete koncowki. wydaje mi sie, ze jego odpornosc na wilgotnosc powietrza to nie obietnica bez pokrycia. moje wlosy maja tendencje do puszenia i falowania a dzieki niemu sa zdyscyplinowanie. co do ochrony przed cieplem prostownicy- nie moge sie wypowiedziec, poniewaz uzywam dopiero od 2 tyg. nie dostaje max. ilosci gwiazdek poniewaz brakuje mi "poslizgu " na wlosach przy prostowaniu. jest bardzo wydajny. polecam

Używam tego produktu od:2 tyg
Ilość zużytych opakowań:

Sprawdza się przy prostowaniu

Używam go od paru miesięcy i faktycznie jest bardzo wydajny, używam go na zmianę ze zwykłym jedwabiem Farouka, stosuję na wilgotne włosy i faktycznie dzięki temu włosy lepiej się prostują, są gładkie, miękkie, czuję, że dzięki stosowaniu preparatów Farouka moje włosy są lepiej chronione / a myję, suszę i prostuję włosy codziennie / i naprawdę nawet mój fryzjer był zdziwiony, że pomimo takiego
" męczenia" moje włosy są w całkiem niezłym stanie :)

Używam tego produktu od: paru miesięcy

Faktycznie godny polecenia

Bardzo lubię ten preparat, pasuje moim włosom:) Świetnie współgra z prostownicą, nie wyobrażam sobie prostowania moich włosów bez użycia Silk Strata. Ma fajną gęstą konsystencję i przyjemnie pachnie, jest bardzo wydajny - używam go od roku i wciąż mam tę sama butelkę! Włosy po użyciu są miękkie i przyjemne w dotyku nie tak jak np. preparacie Sunsilka (włosy po nim miałam takie sztywne bleee) i ładnie pachną. Pozostanę mu wierna :-)Używam tego produktu od: 1 roku