AA, Ciało Wrażliwe, Żel do mycia ciała z kompleksem Anti Cellulite, witaminą A i ekstraktem z cytryny

W nowoczesnej formule żelu zastosowano wielozadaniowy kompleks Anti Cellulite bogaty w składniki aktywne (karnityna, ekstrakt z nasion guarany, ekstrakt ze skrzypu i Centella asiatica). Kofeina zawarta w ekstrakcie z guarany, wnikając w skórę, przyczynia się do poprawy mikrokrążenia, usprawnia metabolizm i zmniejsza tworzenie cellulitu. Ekstrakt z cytryny posiada właściwości złuszczające, wspomagające redukcję cellulitu. Witamina A zapobiega skutkom starzenia się skóry. Alantoina i d-pantenol działają łagodząco.
Wyjątkowo łagodny i delikatny żel zapewnia uczucie świeżości i czystości. Dzięki zawartości składników aktywnych pobudza i stymuluje skórę. Działa także relaksująco dzięki świeżej kompozycji zapachowej.

Działa!

Kupiony jakiś rok temu, latem, kiedy szukałam czegoś taniego i odświeżającego. Wybór padł na AA, bo cena do pojemności miała się świetnie. Kupiłam 2 opakowania, potem - niestety - nigdy już nie znalazłam w sklepach okolicznych tego produktu. Nie spodziewając się niczego szczególnego, myłam się nim z użyciem tej samej co zwykle myjki. To, co stało się niespodziewanie po paru dniachbardzo mnie zdziwiło. Zauważyłam bowiem, że żel... działa antycellulitowo. Widzę, że recenzje poniżej są sceptycznie nastawione do niego, ale mogę szczerze powiedzieć, że na mnie działa. Skóra była napięta, skórka pomarańczowa zaczęła się zmniejszać. Do końca tych dwóch opakowań efekt utrzymywał się, potem, niestety, wszystko wróciło do normy. Efekt nie był może spektakularny, ale cellulit widocznie się zmniejszył. Ale produkt ma też swoje wady. Po prysznicu skóra jest dość sucha, trzeba ją nawilżyć. Nie jest wydajny- może i sie pieni, ale trzeba go trochę zużyć. Zapach też średni- niby odświeżający, ale bardzo syntetyczny. W skrócie- polecam gorąco za delikatny efekt antycellulitowy. :)

+ cena

- wysusza
- niewydajny

Ilość zużytych opakowań: dwa

płyn do mycia naczyń

Oj, jak ja nie cierpię tego żelu! Tak jak napisałam w podsumowaniu dla mnie ten kosmetyk pachnie jak jakiś Pur albo Ludwik w wersji cytrus.
Ta wada przysłania wszystkie ewentualne zalety tego żelu. Niestety to że jest wydajny i całkiem fajnie się pieni nie zmienia mojej oceny.
Jak na złość nie mogę go wykończyć tak go dużo w butelce (aż 300 ml.). Nie polecam!

bubel

Żel dostałam w prezencie. Zapach jest tragiczny, jak cytrynowy płyn do mycia naczyń. Na pewno istnieja o wiele lepsze zapachowe wariacje cytrusowe.

Działania antycellulitowego nie widzę w ogóle,co gorsza produkt okropnie wysusza skórę! aż mi sie łuszczyła. Wiem, że żel nie jest od tego by nawilżać (choć jest takich parę) ale nie ma takiej opcji, by czynił szkody mojemu ciału.

Do tego chemiczny,zielony kolor.

Wszystko jest na nie!

Używam tego produktu od: kiedyś używałam
Ilość zużytych opakowań: niecałą butlę

Nie

Po średnio udanym żelu malinowym postanowiłam dać AA jeszcze jedną szansę i kupiłam ten. Niestety jest jeszcze gorszy od poprzedniego. Wiadomo, nie liczyłam na cuda antycellulitowe, bo to tylko żel pod prysznic i jedno opakowanie nic nie zmieni. W opakowaniu ładnie pachnie, ale podczas mycia robi się dziwny. Jak zapach płynu do naczyń. Opakowanie nie przeszkadza póki nie dojdzie się do końcówki. Na gąbce nieźle się pieni. Niezbyt wydajny. Gęsta konsystencja. Po myciu czułam się odświeżona, ale na krótko. Podsumowując żel nie przypadł mi do gustu i nie dam mu więcej szans.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

Fajny i miły

Antycellulitowy to on faktycznie jest tylko umownie. Poza tym uwielbiam go za zapach i to uczucie świeżości po umyciu. Pieni się świetnie, bo używam gąbki. Fajnie się nim masuje całe ciało. To pod wpływem takich efektów myślę o lecie i bieganiu nago po łące ;) Wracam do niego raz na jakiś czas, bo jestem uzależniona od nowych żeli pod prysznic.

Używam tego produktu od: wielu miesięcy
Ilość zużytych opakowań:chyba z 4

średni

kupiłam ten żel ponieważ zachwycił mnie piękny zapach cytryny, kolor, duża pojemność i cena...

jenak mimo dos duzej objetości zel słabo się pienił...na jedno mycie musiałam użyć znaczną ilość żelu gdy robiłam masaż szorstka gąbką wystarczała ilość żelu wielkości orzecha włoskiego dlatego starczył mi na miesiąc..( uzywałam go 2 razy dziennie) jednak po umyciu ciało było gładkie:-)
nie żauważyłam działania antycelulitowego..

Używam tego produktu od:1 miesiąca

Mój faworyt

Często zmieniam żele pod prysznic, ale do tego wracam najczęściej. Nie wysusza skóry, no i czuć, że jest ona dokładnie umyta :) Bardzo wydajny i niedrogi. Dostałby 5 gwiazdek, gdyby efekt antycellulitowy byłby widoczny.

przyjemny

Znużona typowo zimowymi aromatami, którymi rozpieszczałam zmysły całą zimę (migdały, kokosy, czekolady, kakao itp.), naszła mnie ochota na coś bardziej odswiezajacego o typowo żelowej, a nie kremowej konsystencji i chyba trafiłam w samo sedno. Konsystencja zelu jak najbardziej żelowa, a sam żelik fajnie rozprowadza sie na ciałku, porzadnie pieni, dobrze spłukuje i przede wszystkim nie wysusza skóry. No i zapach; cytrynka w doskonałym wydaniu odswieza wyjatkowo fajnie. W antycellulitowe działanie zelu pod prysznic nie wierzę, wiec pod tym kątem nawet nie oceniam, bo nie ma sensu. Ogólnie zelik zaliczam do kategorii bardzo przyjemnych w stosowaniu :)

"antycellulitowy"

Ujmuję jego główny atut w cudzysłów, bo działanie antycellulitowe należy zaliczyć do pobożnych życzeń. A tak poza tym żel bardzo odświeżająco i przyjemnie pachnie, świetnie się pieni, świetnie myje i jest bardzo wydajny. Stosunek cena-objętość też wypada bardzo zachęcająco. Kupię pewnie nie raz, ale raczej nie będę się nastawiać na to, że zlikwiduje mi to, co nielikwidowalne :)

ilość zużytych opakowań: ... jedno całe

dobry

Żel mam od niedawna i jeśli chodzi o jakieś działanie przeciwko cellulitowi to narazie nic nei zauważyłam :). Kupiłam go dlatego, że ma naprawde cudowny zapach !!! Uwielbiam zapach cytrynki !!! Żel daje mi naprawdę wielką przyjemność podczas mycia ;). Ogólnie dobry :)

fajniutki

Generalnie wolę bardziej kremowe żele pod prysznic, ale dla odmiany skusiłam się na ten oto żelik - ma on konsystencję raczej galaretkowatą, intensywny zielony kolorek i cytrynowy zapach. W sumie nic takiego nie robi ze skóra (ani cellulitem), ale odświeża i pobudza - fajny na wakacje czy poranną gonitwę. Co zasluguje na uwagę - bardzo dobrze się pieni, to zdecydowany + , ma dużą pojemność i przystępną cenę. Jest ok i nie ma się do czego przyczepić.