AA, AQUAice, Maseczka błyskawicznie nawilżająca

AA, AQUAice, Maseczka błyskawicznie nawilżająca

Błyskawicznie i długotrwale nawilża skórę (aktywny kompleks nawilżający), rewitalizuje i odżywia (alga Laminaria hyperborea), łagodzi podrażnienia (alantolina i d-pantenol), przywraca równowagę zakłóconą stresem (alga z wód Antarktyki durvillea antartica)

nic rewelacyjnego

mam sucha cere i myslałam ze mnie poratuje ta cud maseczka- jednak rozczarowałam sie. po jej nałozeniu miałam uczucie wciaz sciagniętej skory i utrzymywało sie zaczerwienienie. dodatkowo wyskoczyła mi ropna wysypka (coś o srednicy ok 3 cm)

Używam tego produktu od: 1 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1saszetka

dobrze nawilza, alee

Dobzre nawilza, jednak niekoniecznie radxzi sobie z suchymi skórkami, to ja skresla z mojej listy kosmetyków. Najgorsze jest to ze po jej uzyciu wyskoczyly mi okropne, bolace, ropne pryszcze i to nie jeden ani nie dwa !

Używam tego produktu od:saszetka starczyla na 3 razy

Idealnie nawilżająca

Polecam maseczkę intensywnie nawilżającą.
Sama posiadam skórę mieszaną- zaraz po umyciu jest bardzo przesuszona, a po kilku godzinach staje się tłusta.
Po użyciu maseczki zauważyłam poprawę, uczucie ściągnięcia na twarzy zdecydowanie się zmniejszyło, a także przestały być widoczne odstające "skórki". Mam wrażenie, że moja skóra się wygładziła i jest delikatniejsza.
Na opakowaniu jest napisane, że wystarczy usunąć nadmiar maseczki przy użyciu płatka kosmetycznego, ale uważam, że to nie jest wystarczające, ponieważ na skórze pozostaje tłusta, "ciężka" warstwa.
Ogólna ocena: bardzo dobra, zgadzam się z opinią producenta, że nawilża błyskawicznie i długotrwale.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: kilka saszetek

Pali, szczypie, piecze !

Trudno opisac wlasciwosci tego cuda - musialam zmyc niemal natychmiast. Mam cere mieszana, naczynkowa, tego typu reakcje mam przy stosowaniu kosmetykow do cery wrazliwej ...
W kazdym badz razie jesli ktos ma wrazliwa cere, a kolezanka poleca - warto zrobic test przed zakupem, zeby uniknac rozczarowania.

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Zdecydownie tak!!!

Zacznę od tego ,że plusem maseczki jesto pakowanie 2x5ml - czyli możliwośc używania jej dwukrotnie.
Dla mnie standardowe opakowania maseczek są zbyt duże i np. wszystkie maseczki Dermiki, które lubie i używam zawsze zostają resztki.
A tutaj świetne rozwiązanie - warte zauważenia.
A teraz szczegóły- świetnie się sprawdza jesli nasza buzia ucierpiała po przebywaniu w pomieszczeniach klimatyzowanych oraz przesuszonych ogrzewaniem.
Mnie wykończyły podróże samochodem, ciepły nawiew wysuszył i podraznił mi cerę.
Świetnie nawilża, wygładza.
Piekny zapach, konsystencja - fantastyczana- kremowożelowa, dobry poślizg.
To prawda, nie wchłania się do końca ,więc jeśli nakładamy ją w dzień trzeba zmyć nadmiar.
A jeśli zaplikujemy na noc, sprawdza się świetnie.
P.s. używałam również "siostry" tej maseczki w wersji żelowej,która jest dużo słabsza.
Używam tego produktu od: tygodnia

Bardzo fajna!

Zdecydowanie godna polecenia dla posiadaczek cery suchej. Nawilża wspaniale, nie podrażnia, pozostawia skórę gładziutką. Wyrównuje koloryt i leciutko napina. Po zastosowaniu na noc można obejść się bez kremu.

cudo rewelacja wspanialośćKWC

Od dawna szukam i kremów i maseczek, które nawilża skórę. Większość maseczek nawilżających sprowadza się do natłuszczenia skóry, odzywienia, ale suche skórki pozostają suche, a na mojej mieszanej cerze wyskakują niespodzianki.
Niestety niektóre kremu, po chwilowym uczuciu nawilżenia, nafaszerowane alkoholem sprawiają że pod koniec dnia jeszcze bardziej przesuszają suche skórki.
Myślałam już że nie ma takiego kosmetyku, który da skórze pić:( zrezygnowana kupiłam tę maseczkę i....
;D ;D;D;D;D
+skóra dostała pić:)
+natychmiast czuje jak doslownie wsysa wode z tej maseczki
+przyjemna śliska konsystencja, krmo-żelu
+zniknely wszystkie suche skórki:0!!!!WOW
+piękny zapach, boski
+wydajna, używam jej jak kremu:)
+żadnych pryszczy, zaskórników, buzia gładka jakby wpompować z litr wody:)

POLECAM WSZYSTKIM POSIADACZKOM ODWODNIONYCH CER SZCZEGÓLNIE TŁUSTYCH I MIESZANYCH, COŚ WSPANIAŁEGO:)

Używam tego produktu od:2 RAZY
Ilość zużytych opakowań:W TRAKCIESASZETKI 10 ML

Cudowna :D

Ratunek dla mojej biednej, przesuszonej buzi! Zwłaszcza latem po kąpielach słonecznych i morskich. Zimą przy centralnym ogrzewaniu też się sprawdza. Uwielbiam ją stosować zwłaszcza przed pójściem spać i rano podziwiać efekty :)
Na początku troche szczypało, ale potem już było tylko dobrze. Nawet ten charakterystyczny zapach perfumowanych kosmetyków mi nie przeszkadza ;P
Polecam, polecam i jeszcze raz polecam :D

Ilość zużytych opakowań:

taka sobie

Maseczka może i nawilża, ale nie przynosi uczucia ulgi wysuszonej skórze. Mam wrażenie, że zatyka pory. Być może lepiej posłuży suchej skórze, bo mojej mieszanej i wysuszonej nie zachwyciła.

Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka (2-3 użycia)

tworzyciel zaskórników

kupiłam zachęcona opiniami na wizażu,a mam ostatnio moja podrazniona cere dośc sucha i....MASECZKA KOSZMAREK!!!
na podraznione miejsca reaguje pieczeniem,podrażnia jeszcze więcej!a podobno to AA dla wrazliwców!
a co na koniec-ZATYKA PORY SKÓRNE NA MAXA!
musialam potem ratowac sie maścią dla cery tradzikowej by wysuszczyc te okropne krosty ropne!

Nie dla wrażliwców

Może i dobrze nawilża, ale wrażliwa, naczynkowa cera reaguje wprost histerycznie. Po nałożeniu okropnie piecze twarz, która w momencie przybiera kolor ostrej czerwieni. Powoduje opuchliznę, która bardzo powoli schodzi. Na pewno nie dla mnie.

ilość zużytych opakowań: 1

Świetna :)

Maseczka ma dośc gęstą, kremową konsystencję i ślicznie , świeżo pachnie. Dobrze się rozprowadza, a po zmyciu efekty są wprost niesamowite. Buzia gładka, dobrze nawilżona, odzywiona o bardzo ładnym kolorycie. Na pewno będę do niej wracać nie raz:)