Marion, Maribell Perfect, Szampon do włosów rozjaśnionych, siwych i blond

Marion, Maribell Perfect, Szampon do włosów rozjaśnionych, siwych i blond

Zawiera kompleks VitaSilk - oryginalne połączenie protein jedwabiu i witamin P, B5, H, A i E. Dodatkowo ekstrakt z limonki powoduje, że włosy nabierają blasku i stają się miękkie w dotyku.

Polecam!

Powiem tak. Byłam bardziej przymierzona do kupna szamponu z Joanny, lecz nie był on dostępny więc wybór padł na Marion :) Potrzebowałam pomocy, ponieważ moje rozjaśnione włoski /ombre/ straciły swój piękny kolor i zżółkły. Już po pierwszym zastosowaniu moje włosy były lekko rozjaśnione, a po 2 tygodniach włosy wróciły do blondu jak po rozjaśnianiu <3 Nie używałam go codziennie, lecz co dwa dni. Było to opakowanie, które dołączam z załączniku.

Plusy :
* naprawdę działa!
* zapach neutralny, nie śmierdzi
* włosy po nim są delikatnie nawilżone

Minusy :
* lekko plącze włosy, ale użycie odżywki to niwelowało

Cudowny produkt! Idealnie nadaje się na zżółknięty blond!

Mój ulubiony!

Mój ulubiony szampon do farbowanych włosów blond!

Pomaga utrzymać chłodny odcień koloru, stosuję go mniej więcej raz w tygodniu- włosy nie stają się żółte (jak to się dzieje po wielu płukankach i srebrnych szamponach).
Nie wysusza, nie plącze włosa.
Bardzo wydajny a przy tym ma niską cenę!
Polecam!

Używam tego produktu od: około 4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: ze

Można wypróbować!!!!

Produktu używam już od dobrych 6 lat.
Oczywiście nie jest on moim hitem , ale zawsze stoi gdzieś w łazience.

Zalety:
- spełnia podstawową fukcje:
* niweluje żółty odcień
* dają włosom ładny odcień blondu - zimny
- smakowity zapach
- dobrze się pieni
- nie brudzi
- wydajny ( ale to też dlatego , że nie myje sie włosy nim za często)
Wady:
- przesusza
Konieczne użycie odżywki.
- nie polecam do codziennego mycia.

Nawet gdy go używam, myję dodatkowo włosy innym szamponem
Używam raz na tydzień , lub nawet co dwa tygodnie.
Wolę polać włosy płukanką.

Właśnie skończyłam kolejne opakowanie i pewnie kupie następne, gdyż mimo wszytsko dobrze sobie radzi z żółtymi pasmami.

Ilość zużytych opakowań: 12 opakowań

Nie jest zły

Kiedyś był stałym gościem w mojej łazience,ale po &quot;wynalezieniu&quot; Joanny przestałam go kupować.
Spełniał on swoją podstawową funkcję-niwelował żółty odcień włosów,to było dla mnie najważniejsze.
Miał dobrą ceną.
Jest łatwo dostępny.
Opakowanie jest trochę toporne,ale ujdzie.
Nie brudził rąk i szyi.
Nie pozostawiał fioletowych pasm na głowie.

Minusem jego było to,że wysuszał włosy,i to bardzo.
Moje dość ciężko było po nim rozczesać.

Używam tego produktu od: dwa lata temu
Ilość zużytych opakowań: trzy

Spełnia swoje zadanie

Zakupiłam, ponieważ odcień włosów przy farbowaniu nową farbą wyszedł mi nieco zbyt żółty. Zniechęciłam się wcześniej do tego typu szamponów, ponieważ podobny z Joanny mnie swego czasu uczulił.

Zalety:

*niweluję żółtawy odcień włosów w sposób widoczny,

*jest dosyć wydajny,

*zapach jest rewelacyjny,

*nie farbuje rąk i szyi,

*cena jest zadowalająca

Wady:

*przesusza włosy,

*włosy ciężko jest rozczesać,

*nie zauważyłam poprawy kondycji włosów dzięki witaminom i proteiną jedwabiu

Reasumując spełnia swoje zadanie,nie używam przy każdym myciu włosów, a co drugi trzeci raz i efekt jest zadowalający, a po użyciu używam odżywki żeby jakoś ratować suche kosmyki i jest ok.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Pogromca żółci:)

PLUSY
*niweluje żółty odcień włosów blond
*tani i wydajny
*ładny zapach
MINUSY
*wysusza włosy
*plącze i utrudnia rozczesanie
Mam go jeszcze dużo używam średni raz na 2 tygodnie .Może poszukam czegoś co by mniej wysuszało a jak nie to zostane przy Marion;)

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Najlepszy!

Najlepszy z szamponów eliminujących żółte odcienie.Włosy po umyciu mają śliczny srebrny odcień.Przed szamponem Marion próbowałam używać srebrzyk i Joannę.Teraz już nie eksperymentuję ,bo jest to mój najlepszy magiczny szampon:)
Jedyny minusik :
-trochę ciężko po nim rozczesać włosy,ale odżywka rozwiązuje sprawę i można cieszyć się ślicznymi,błyszczącymi włosami

Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Najlepszy z fioletowych

Bije na głowę Ultra Color Joanny, który dłużej używany bardzo wysusza i niejednolicie zabarwia. Mirabell pięknie pachnie, nawet po trzymaniu kilka minut nie wysusza ani nie powoduje zabarwiania na niebiesko. Konsystencja gęsta, kolor bardziej fioletowy, a nie jak Joanna - granatowy.
Zawsze i tak stosuję odżywkę, ale moim zmlatretowanym włosom działanie szamponu wychodzi na zdrowie. Pozostanę przy nim dłużej. Cena bardzo przyzwoita. Musze spróbowac jeszcze wersję ultra-mocną.Ale używać ostrożnie. Może zabarwiać na fioletowo.

cudeńko!

Najlepszy szampon do wlosów rozjasnianych, rzeczywiscie niweluje zolty kolor włosów nadając delikatny ale za to bardzo ladny platynowy odcień, ogromnym plusem tego szamponu poza skutecznoscia jest cena i to, że juz po pierwszym myciu efekt jest zauwazalny.

GODNY POLECENIA

ideal:)

same plusy:

- cena :)
- dzialanie, jest naprawde skuteczny. przy kazdym moim farbowaniu niweluje zolty odcien, i przy regularnym stosowaniu odcien ten nie wraca :)
- jest dobrze dostepny :) nie musze sie nachodzic za ta perelka
- dobrze myje wlosy ( czasami zmywam oleje nim )

trochę wysusza...

ten szampon na pewno spełnia swoje glowne zadanie jakim jest ochlodzenie koloru blond wlosow, ponadto dobrze myje wloski, sa naprawde czyste. niby zawiera jakies skladniki pielegnacyjne,witaminy, ekstrakty, jedwab ale tego jakos nie czuje ani ja ani moje wlosy, zreszta szampon to szampon, nie licze ze bedzie pielegnowal ale jednak musze przyznac ze troche wysusza wlosy, gdyby nie odzywka bylyby sianowate i wysuszone. nie wiem czy kupie go ponownie bo znam lepsze dajace efekt platynowych wlosow.

Violetowe Cudo ;D

idealnie nadaje sie do moich rozjasnianych blond wlosow, eliminuje zolty odcien wlosow ;) jest swietny polecam kazdemu o blond wloskach ;D chce wyprobowac jeszcze odzywke i maske z tej serii :)

+ eliminuje zolty odcien wlosow
+ wlosy dostaja odcien platyny
+ fajnie sie pienie
+ wydajny

- brak ;P

Używam tego produktu od: kilku miesiecy ;P
Ilość zużytych opakowań: 3 albo 4 ;D