Palmolive, Naturals, Shower Milk, Ultra Moisturising with Olive & Moisturising Milk (Kremowy żel pod prysznic Oliwka i Mleczko nawilżające)

Wyjątkowo bogata formuła tego kremowego żelu pod prysznic skutecznie chroni skórę ciała podczas mycia, kremowa pianka łagodnie myje, cenne mleczko z oliwek pielęgnuje oraz nawilża. Łagodny, śródziemnomorski zapach zapewnia wewnętrzną harmonię i spokój.

Jedyny minus to zapach

Uwielbiam żele Palmolive dlatego testuje wszystkie, aby wybrać swój ulubiony zapach, niestety oliwka nie przypadła mi do gustu. Pomimo zapachu ma same plusy:

+kremowa konsystencja
+wydajny
+dobrze się pieni
+delikatnie myje ciało nie podrażniając

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

dobry

dobry żel! nie wysusza zbytnio ale też nie nawilża jak nivea. zapach to kwestia indywidualna. nie wybierałam go sama. troche nie w moim stylu ale pachnie ładnie.
bardzo wydajny! dobrze sie pieni! zapach pozostaje na skórze krotko!
jest w porządku ale nie jest moim faworytem

Używam tego produktu od: 1,5 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1, 750 ml z pompką

Mój faworyt wśród żeli

Zwykle nie stosuję żeli pod prysznic - zawsze czuję się po nich wysuszona i ze ściagnietą skórą, w dodatku jakby nieodmyta. Preferuję kremowe mydła w kostkach, które idealnie się u mnei sprawdzają.
Kiedyś dostałam w prezencie zestaw oliwkowych kosmetyków Palmolive i przepadłam :) Zapach jak dla mnie obłędny! Delikatny, urzakający i dłuuugo utrzymujący się na skórze. Podczas kąpieli czy pryszncia tworzy puchata aroamtyczna piankę, myje nie wysuszając skóry. Zawsze mam go w zanadrzu w łazience. Uwielbiam!

Używam tego produktu od: ponad 3 lata
Ilość zużytych opakowań: 6 całych opakowań

Jest super :)

Pierwsze opakowanie (250 ml) kupiłam zupełnie przez przypadek - potrzebowałam niewielkiego żelu pod prysznic na wyjazd. Okazał się żelem do którego z pewnością będę wracać.
Jest wydajny, dobrze się pieni, nie wysusza skóry. Ale największą jego zaletą jest zdecydowanie zapach (według mnie najładniejszy z całej serii). To pierwszy żel, którego zapachem mogę się cieszyć dłużej niż tylko podczas przebywania w łazience (pozostaje na ciele). Niedawno kupiłam mega butlę (750 ml). Chyba mi się nie znudzi zbyt prędko :D

Używam tego produktu od: ponad czterech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

bardzo go lubię

Nigdy nie miałam żelu z tej firmy, to jest pierwszy i powiem, że jestem zachwycona. Żel jest bardzo gęsty, ma przyjemny zapach, ładnie pachnie, dobrze się pieni, skóra po użyciu jest delikatnie nawilżona, produkt jest bardzo wydajny.

Używam tego produktu od: od 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno skończone, drugie w trakcie

Zawsze będę do niego wracać

Jest to jeden z moich ulubionych żeli pod prysznic. Pozostawia skórę miękką i nawilżoną, jeśli czasami zdarzy mi się zapomnieć użyć balsamu po kąpieli nie czuję ściągnięcia skóry jak to bywało przy używaniu innych żeli. Zapach utrzymuje się na skórze ale mi to nie przeszkadza, jest delikatny i świeży. Bardzo dobrze myje i pieni się.
Nawet jeśli czasami mam ochotę na zmianę i kupuję inne żele, to i tak zawsze do niego wracam, bo lubię gładkość skóry po kąpieli z oliwkowym Palmolive.
Za tak niską cenę jest to produkt wart uwagi.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: kilka

bardzo przyjemny

Żel jest bardzo przyjemnym produktem. Zużyłam już wiele opakowań i zawsze do niego wracam, chociaż latem wolę coś lżejszego, orzeźwiającego
+konsystencja bardzo kremowa (jak na żel do mycia)
+delikatnie myje (nie uczula/podrażnia)
+nawilża (czy bardzo - nie jestem w stanie ocenić ponieważ nie mam skóry suchej, ale na pewno nie wysusza)
+bardzo delikatny, przyjemny zapach
+wygodne i solidne opakowanie (a duże z pompką jeszcze lepsze!)
+dobrze się pieni
+bardzo wydajny
+w czasie wyjazdów stosuje również jako żel do higieny intymnej i dobrze się sprawdza

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

jeden z ulubionych

Zużyłam kilka, jeśli nie kilkanaście butelek tego kosmetyku. Jest to na prawdę świetny żel pod prysznuc.

Plusy:
* bardzo dobrze nawilża
* po jego użyciu skóra jest mękka, gładka
* przyjmenie pachnie
* dobrze się pieni, ładnie myje
* wydajny
* cena
* świetny przed depilacją
* nie uczula, nie podrażnia, nie wysusza

Często do niego wracam.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

Miły i przyjemny

Po raz pierwszy używałam go 8 lat temu podczas wakacji w Grecji i od tego czasu do niego wracam. Wtedy zapach bardzo mi się podobał, teraz czuję w nim całą chemię i ogromną różnicę między nim a naturalnym zapachem oliwek, ale jednak sentyment bierze górę i wkładam żel do koszyka w sklepie ;) Stosuję go praktycznie przez pół roku co rok- zostawiłam go sobie na ciepłe miesiące, oliwki jakoś mi nie pasują do śniegu

Plusy:
- skóra jest po nim gładka i miękka w dotyku, nie potrzebuję żadnego dodatkowego nawilżenia
- dobrze się pieni
- bardzo wydajny
- delikatny zapach zostaje na skórze krótko, spokojnie można użyć perfum i nie będą się ze sobą gryzły
- można go używać jako płyn do higieny intymnej- nigdy mnie nie podrażnił; zwłaszcza podczas wyjazdów lubię mieć małą kosmetyczkę i nie brać rzeczy, które mogę zastąpić innymi i ten żel jest pod tym względem świetny

+/-
- zapach- czuć, że jest sztuczny, ale mnie kiedyś nie przeszkadzał; nie utrzymuje się na skórze i gdy się już rozpłynie z parą w powietrzu jest zbliżony do naturalnego :)

Ilość zużytych opakowań: Bardzo dużo- ciągle do niego wracam

Wole jednak inne Palmolive

Żel bardzo dobrze się pieni, świetnie myje, nawet nawilża skórę, jednak zapach jakos mnie nie powalił. Zdecydowanie bardziej odpowiada mi wesja mleko&miód lub klasyczna. Myślę jednak, że produkt jest warty wypróbowania, tym bardziej, że niewiele kosztuje nawet bez promocji

Ilość zużytych opakowań: prawie 1 całe

dla mnie rewelacja

Uwielbiam żele Palmolive z tej serii.
Mam skórę bardzo suchą i wrażliwą. Te żele sprawiają, że nie muszę się martwić o balsam nawilżający po kąpieli. Mają przepiękne zapachy, które bardzo długo się utrzymują na skórze. Bardzo dobrze się pienią. Jeżeli chodzi o cenę to zawsze kupuję je na promocji (750ml za 11.99 - wielkie opakowanie z pompką).
Nie zamienie na żadnen inny. Pomimo, że czasami sprawdzam i szukam tańszych odpowiedników - zawsze wracam i wracać będę. Dla mnie rewelacja!

Używam tego produktu od: miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 4 duże

jeden z najlepszych

jeden z najlepszych Idealnie sie pieni, dość gęsty przez co wydajny Zapach przepiękny, świeży i delikatny Żel idealnie oczyszcza ciało, skóra po nim jest miękka, elastyczna i przy mojej suchej skórze po tym żelu nie potrzebuje juz dodatkowego nawilżenia Kupuje opakowania 750ml w związku z czym żel starcza mi na 2/3 miesiące dodatkowo duże opakowanie posiada pompke co jest duzym ułatwiem podczas kąpieli