Matrix, Color.smart, Protective Luminating System Shampoo (Szampon do włosów koloryzowanych)

Delikatny szampon znanej firmy Matrix do pielęgnacji włosów koloryzowanych. Nie wypłukuje barwników, odżywia oraz zapewnia właściwy poziom nawilżenia, nadaje włosom miękkość, wygładza naskórek włosa i zapewnia blask.
Do kupienia w dobrych salonach fryzjerskich.

dobry szampon

Jeden z lepszych szamponów jaki miałam.
Plusy:
Wydajny w estetycznej butelce.
Dobrze się pieni.
Przyjemny oraz nieduszący zapach.
Przystępna cena.

Wady- brak.

Używam tego produktu od: 3,5 roku

jestem na tak

Szampon jak najbardziej na tak. Dobrze się pieni, jest wydajny. Kolor włosów po użyciu jest bardziej wyrazisty.
Jedynym minusem jest specyficzny zapach, który utrzymuje się długo po umyciu. Nie jest to jednak zapach, który jest intensywnie wyczuwalny.

Używam tego produktu od: od roku
Ilość zużytych opakowań: 9 dużych

bardzo dobra

Plusy:
+ kolor faktycznie dłużej się utrzymuje
+ na pewno nawilża
+ włosy są miekkie
+ zapach może być
+ nie obciąża włósów

Minusy:
- słaba dostępność, musiałam zamawiać przez allegro albo samą firmę

Średni, jeden z wielu.

Nie podoba mi się jego zapach jakiś taki dziwny że nie umiem go z niczym przyrównać.

Ładnie się pieni, włosy się dobrze układają, są puszyste i czyste. Jest wydajny, starcza na długo.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Fajny

Jeżeli chodzi o Matrixa to był to pierwszy mój zakup, przed tym szamponem nie stosowałam nic z tej firmy. Jak do tej pory, to mój najlepszy szampon do włosów farbowanych.
Plusy:
- nie obciąza włosów;
- chroni kolor włosów na dużo dłużej niż pzostałe szampony;
- zużyłam wieeelką butlę i nie zauważyłam aby włosy były przeciążone, zmęczone, itp.;
- delikatny zapach;
- wydajny.

Minusów nie znajduję.

sredniak

Szampon calkiem przecietny. Widac roznice pomiedzy nim a sklepowymi, jednak nie powala.
Nablyszcza wlosy i rozswietla. Odzywienie czy nawilzenia nie zauwazylam.
Robi "szope" na glowie.
Jesli nie bede miala wyboru to moze jeszcze kiedys sie skusze.

Używam tego produktu od: 4 msc
Ilość zużytych opakowań: jedno 1000 ml

Obciąża!

Szampon jest przyjemny w użytkowaniu, dobrze się pieni, bardzo wydajny, nie podrażnia, cena przystępna. Dodatkowo kolor wolniej się wypłukuje,produkt nie wysusza włosów. kupiłam butle 1,5; jednak odstawiłam ją po jakiś dwóch miesiącach, ponieważ szampon ten, niesamowicie obciążał mi włosy, dlatego nie zużyłam go do końca i więcej nie kupię.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań:około 1/4 butelki 1,5l

Bardzo dobry:)

Nie znałam tej firmy, ani tego szamponu- dopóki nie otrzymałam próbek od mojego fryzjera. Szampon ma lekką konsystencję, jest zupełnie przezroczysty i nie pachnie. Dobrze się pieni, przy tym jest leciutki, myjąc nim miałam wrażenie, że myje włosy pieniąca się wodą. Włosy bardzo dobrze się rozczesują, a po ich wysuszeniu i wymodelowaniu- efekt był znakomity. Fryzura lśniła, była sprężysta i gładka ( ale nie ulizana), włos był przyjemnie śliski i miękki w dotyku.
Świeżość włosów utrzymywała się przez kilka dni, nawet na 3 dzień po umyciu- wyglądały dobrze. Szampon tak mnie zachwycił, że po zużyciu próbki szybko pobiegłam do fryzjera i kupiłam butelkę 250 ml.

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:próbka+ w trakcie pierwszego

Bardzo fajny

Długo się zastanawiałam jaki tym razem kupić szampon czy znowu Sleek Look czy Color Smart. Wygrał ten, ponieważ włosy mam zafarbowane na jasny rudy, który jest matowy. Używam z tej serii szamponu, maski oraz nabłyszczacza.
Szampon super wygładza włosy, łatwo się rozczesują w połączeniu z maską color smart lub odżywką Sleek look którą nadal używam raz w tygodniu.

Bardzo wydajny, ładnie pachnie. Polecam
.Używam tego produktu od:miesiąca

Dla mnie idealny!

Uzywam całej tej serii-szamponu, odzywki i maski-jestem bardzo zadowolona.Od momentu pierwszego zakupu tych kosmetyków zapomniałam o zwykłych kosmetykach do włosów z drogerii.
Włosy maluję od 12lat, a nie wiem czym są włosy przesuszone,zniszczone czy rozdwojone końcówki-i na pewno jest to zasługa dobrych kosmetyków.

Szampon kupuję w 1,5l butli z pomką, jest bardzo wydajna i ekonomiczna.1,5 l starcza mi na ok 6 miesięcy

Bardzo podoba mi się zapach oraz konsystencja.Włosy po jej użyciu są gładkie, miękkie, błyszczące.Nie mam problemów z ich rozczesaniem(z czym walczyłam wczesniej), nie puszą się, są takie gładkie.
Zdziwiły mnie opinie,ze szampon obciążą i przetłuszcza włosy-ja moge ich nie myć nawet 4-5 dni, a wyglądają normalnie.
Dla mnie produkt bardzo dobry,polecam.

Używam tego produktu od:ponad 2 lat
Ilość zużytych opakowań:3 x 1,5 l

obciąża włosy...

recenzja - jak w tytule - najwieksza wada tego szamponu to zbytnie wygładzenie włosów, ponadto bardzo wzmaga przetłuszczanie, mimo iz moje włosy nalezą do suchych (rozjaniane regularnie), jest to jeden z najbardziej obciążających je szamponów !

są oczywiscie plusy - faktycznie włosy błyszcza, kolor trzyma się lepiej -generalnie jest podkreslony,
szampon dobrze się pieni
mi się zapach nie podoba

dobry byłby dla osób które myja włosy codziennie lub nie uzywaja dodatkowo odzywek...
ja myje włosy z reguły co 2 dni, przy niektórych kosmetykach nawet co 3 , a tutaj już po około dobie mam włosy obiązone przy skórze głowy, przylizane...
dlatego raczej go wiecej nie kupie, mimo iz matrix to w sumie dobra firma
jeszcze chciałam dodac że ma dwie maski matrixa - color smart i sleek look i powiem że one tez obciązają
absolutnie nie moge uzywać jednoczesnie szamponu color smart i maski color smart, bo włosy sa po prostu cięzkie...

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:1 *250ml

Nie bardzo.

Kosztował 28 zł, więc jestem mu w stanie sporo wybaczyć. Nieźle się pieni, dobrze myje, włosy się po nim błyszczą. Co mi najbardziej nie odpowiada to jego zapach, pachnie mi stęchlizną.

Niezłe działanie, ale znam lepsze szampony do włosów fabowanych, nawet z tych marketowych.

Używam tego produktu od: paru miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.