Avon, Planet Spa, South Pacific, Daily Face Lotion (Emulsja do twarzy z morskimi algami)

Lekki krem do twarzy, zawiera morskie algi. Wygładza i nawilża, koi i odświeża cerę. Ma beztłuszczową formułę, zawiera filtr SPF15.

przeciętny krem w wysokiej cenie

+ ładny zapach
+ przyjemna konsystencja
+ szybko się wchłania
+ zapach utrzymuje się na skórze

tylko że właściwie mało co robi ze skórą..

i ta cena...?!

Używam tego produktu od: dawno temu

Faktycznie zapomniany

Przelezał u mnie gdzies pomiędzy kosmetykami, az o nim zapomniałam, jak go znalazłam okazało się że pozostał mu miesiąc ważności, więc postanowiłam wypróbowac go. Nie moge powiedzieć abym była zadowolona z niego, więc lepiej, ze juz odszedł do lamusa.
Jest to kolejny niewypał avonu.
Już samo słowo lotion wywołuje u mnie niemiłe wspomnienia (tak jak cytrusowy lotion do stóp tejze firmy). Jest za bardzo wodnisty, wycieka z tubki, nie robi nic...

Kolejny "nicnierobiący" krem

Kupiłam przez pomyłkę, bo błędnie wpisałam kod. Szybko oddałam bratu, miał 16 lat i dla niego krem był akurat. Na mnie nie robił nic, nie nawilżał, nie likwidował uczucia ściągnięcia, był i tyle...
Zbędny wydatek po prostu.

Na plus zapach i konsystencja.

Używałam tego produktu: kiedyś
Ilość zużytych opakowań: 1/3 z 1

fajniutki

bardzo fajny.. szkoda tylko, że kupiłam go dopiero jak się pojawił w ofercie netto :( leciutki, szybko się wchłaniał, nie pozostawiał tłustej warstwy, ładnie pachniał, a cera była nawilżona przez długi czas :)

Używam tego produktu od: używałam tego kremu pół roku temu

całkiem, całkiem... :)

Podoba mi się przede wszystkim zapach. Świeży i nawet trochę się utrzymujący :) Konsystencja lekka, beztłuszczowa, szybko się wchłania i daje poczucie nawilżenia oraz świeżości. Dobry do cery mieszanej i tłustej.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

miła

jak nie znajde nic lepszego to kupie. Miła, lekka , lekko nawilzajaca, dobra pod podklad, nie obciaza skory, nie powoduje, zaskornikow, nie swiece sie po niej zbytnio, ogolnie krzywdy nie robi, pielegnowac nie pielegnuje, moze byc po prostu.

Używam tego produktu od: nie wiem
Ilość zużytych opakowań: 1,5

narzekania nie będzie

Od razu powiem ,że czego mogę wymagać od kremu który kupiłam z promocji z 1 euro 50 centów? Ale jest całkiem przyjemny w użyciu, ładnie pachnie i nic mi się po nim nie stało...Moja normalna cera jest po nim nawilżona, działań długookresowych nie mogłam stwierdzić jako że używam sporadycznie i tylko w wypadku znudzenia się kremami wysokopółkowymi:-) Giga pojemność.

Używam tego produktu od:sporadycznie od 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:napoczęłam

Dobra

Fajna emulscja! Przede wszystkim nietłusta i delikatna, matuje i nawilża doskonale. Ma jednak swoista konstystencję co może przeszkadzać, bo po użyciu tworzy swego rodzaju ściągającą maskę (kompletnie nie nadaje się do usunięcia makijażu gdy zabraknie właściwego preparatu). Raczej polecam ale z zastrzeżeniami!

fajna i lekka :-)

Emulsja jest naprawdę leciutka, taka wodnista. Byskawicznie się wchłania i nie pozostawia żadnej tłustej czy świecącej warstwy :-) Moją twarz wręcz zmatowiła, ale nie zatkała przy tym porów i chwała jej za to :P
Pachnie dziwnie, ale nie jest to drażniący czy odrzucający zapach.
Jest wydajna, ale trzeba uważać, bo jej wodnista konsystencja sprawia, że łatwo jej wycisnąć z tubki za dużo. Należy ją wyciskać bardzo delikatnie.

Zatyka pory

Jest to lekki krem, nawilża, szybko wchałania się skórę. No niestety zatyka pory i już go nie kupię:(

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 2 i więcej nie!
Recenzja: ...

po co mika??

Nie wiem po co mika w tak dobrym balsamie.Ma niby być dla tłustych cer ale wiadomo że właśnie takie mają problemy z zatkanymi porami a mika może ich stan znacznie pogorszyć.I właśnie takie mam wrażenie że mi pory zatyka.Za to odejmuję jedną *.Drugą odejmę za niesety niewystarczające nawilżanie suchuch partii.Ale to jest u mnie uwarunkowane też hormonalnie gdyż zawsze po okresie moja cera wysycha.
Podoba mi sie jej lekka konsystencja, algowy zapach i duża pojemność niespotykaną wcześniej w dobrych kosmetykach avonu za tak niską promocyjną cenę(75ml za 9,9).
świetnie reguluje stan mieszanej cery.Dzięki niej już nie świecę się jak żarówka.Jest po prostu miła i idealna na lato.Ale ta mika to pomyłka!!Tym bardziej że patrzyłam-i tak nie daje widocznego efektu rozświetlenia twarzy.
14.07. Obniżam 2 gwiazdki za zatykanie porów. Przez cały czas używania ciągle wyskakiwały mi syfki i wągry. Gdy odstawiłam, stan cery diametralnie się polepszył. Nalezy jej sie 1 gwiazdka gdyż nie polecałabym do żadnej cery: suchej nie nawilży, tłustą zapcha a dla normalnej będzie za lekki. Gdyby nie mika byłby naprawdę dobry. Ale moim zdaniem to nie wybaczalny bład producenta.Dobrze że wycofali.

leciutka

Fajniutka, lekka emulsja nawilzajaca. W sam raz dla cery tlustej / mieszanej. Blyskawicznie sie wchlania, nie pozostawia tlustej warstwy i nie zapycha porow. Duze opakowanie (75ml) i dobrze, bo kosmetyk dosc niewydajny - sporo wylewa sie naraz (tyle, ze starcza rowniez na szyje). Pieknie pachnie, jak cala seria z algami.