Yves Rocher, Fraîcheur Végétale de Chèvrefeuille EDT

Yves Rocher, Fraîcheur Végétale de Chèvrefeuille EDT

Ceniony za swoje liczne właściwości, wiciokrzew ofiarowuje swój intensywny, dynamizujący aromat.

Zdecydowanie najbardziej ulubiony!:)

- cudowny odświeżający cytrusowy zapach
- są wydajne - nawet po psiknięciu ,jestem w stanie wyczuć je na sobie drugiego dnia
- starczają na dosyć długo:)
-są trwałe na tyle że nie trzeba się nimi co chwilę psikać
-nie duszą ,nie chodzą za człowiekiem jak ten ogon:)
- cena - warte swojej ceny:):-)a w promocji tym bardziej się opłaca:-)
Nie powodują uczulenia -w przypadku osób uczulonych na alkohol

-całkowity brak

Zdecydowanie niezastąpione!Moje najbardziej ulubione! W tej kwestii przebijają zieloną herbatę!:-)

świeżość i wakacje

Któregoś dnia podjęłam się miłej misji poszukiwania wody zapachowej, która zawierałaby jakieś nuty zielone, żeby w razie upałów była ok. Nienawidzę zapachu zielonej herbaty, więc zainteresowałam się wodą Chevrefeuille. Na początku było niezadowolenie. Ale po pewnym czasie zapach tak zżył się z moją skórą, że musiałam pomyśleć o zakupie. To jeden z niewielu tzw. świeżaków, który naprawdę mnie uwiódł, po prostu cudo, unikat, fascynacja.
Super na upały, dlatego dziś mi się przypomniał.
Z zapachem prawdziwego wiciokrzewu niewiele ma wspólnego, ale i tak bardzo sensowny. Raczej do niego wrócę. Aha, miałam również mleczko do ciała YR Chevrefeuille, które dawało fajny efekt nawilżenia oraz ten sam cudny zapach.

Używam tego produktu od: czasem używałam

Mydło!

No zajeżdża mi perfidnie tanim mydłem.
W konfrontacji z genialną zieloną herbatą, werbeną, czy nawet cedrem, wypada naprawdę bladziutko. Płaski, natrętny, chemiczny wręcz. Nie podoba mi się.

Trwałość podobna do innych zapachów YR z tej serii.

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: kilka ml

Intrrrygujący;)

Dla mnie zapach cudny!!! Kupiłam go 3 lata temu w ciemno. Na początku nie podobał mi się w ogóle, że taki kłujący i ostry. Ale potem jak już zmęczyłam tą butlę brakowało mi go i zaczęłam wspominać go z rozrzewnieniem;) Drugą butelkę kupiłam miesiąc temu i ciągle pachnie tak samo - jednak teraz podoba mi się od początku. A mojemu facetowi - NIE!!!

Ilość zużytych opakowań: w połowie drugiego

czemuś mi się podoba..

Nie jestem wielką fanką tzw. wód do ciała ani zapachów YR, ale ten akurat ma w sobie coś pociągającego i nie wykluczam kiedyś zakupu. Nie umiem tego wyjaśnić, po prostu jest jakiś taki inny, ciepły i kobiecy...Używam tego produktu od:testy
Ilość zużytych opakowań:125 ml napoczęte

zawiodłam sie

Kupiłam go rok temu i do tej pory stoi na polce i czeka na zbawienie, wykorzystałam moze 1/4. Zapach w sklepie byl bardzo ladny ale ja nie wiem jak to jest mozliwe ze testery zawsze pachna ladniej i 9intensywniej niz potem kupione perfumy... zapach "trawiasty" plytki, nietrwaly, w sam raz nadaje sie jako odswierzacz powietrza i do tego go wlasnie uzywam :)

Używam tego produktu od:roku

to już było...

Najgorszy z całej serii Vegetale. Płaski, miażdżacy, natrętny. Najciekawsze że jednak jakiś taki znajomy...

Po dłuższym zapoznaniu się z gratisową próbką (3X1,5ml) już wiem - ;) - to pachnie jak PRL-owska Mona, którą kojarzę z babcinej szafy. Dla mnie nie do przyjęcia. Nie sądzę żeby ta woda kolońska miała dużo zwolenników, choć pewnie jest kilka sentymentalnych kobitek...

Używam tego produktu od:testy
Ilość zużytych opakowań:testy

rozczarowanie

Z całej serii Fraicheur Vegetale ten zapach mi najmniej podpasował. Jest w min coś z natrętnego, taniego dezodorantu kwiatowego, kupionego w kiosku. Nie jest brzydki, tylko właśnie tak nachalnie kwiatowy i zbyt intensywny. Pojawiają się w nim też jakieś nuty, które kojarzą mi się z szamponem dla dzieci, czy czymś podobnym.
Szkoda, bo spodziewałam się czegoś ciekawszego po wodzie o zapachu wiciokrzewu...

Używam tego produktu od: w zasadzie nie używam
Ilość zużytych opakowań: kilka próbek

intensywna woń

Mam butlę, ale wiem, że po jej skończeniu nie zakupię drugiej:(
Jest piekielnie intensywny w początkowej fazie, bardzo trwały, najtrwalszy z wszystkich czterech wód kolońskich YR.
Lubię go używać od przypadku do przypadku, kiedy czuję się na siłach i kiedy chcę ich mieć jeszcze więcej.
Sprawdza się, nie męczy otoczenia, ale też nie powala mnie z nóg.