St. Ives, Swiss Vanilla, Rewitalizujący balsam do ciała o zmysłowym zapachu wanilli

Waniliowy balsam do ciała skutecznie nawilża, łagodzi podrażnienia oraz odżywia skórę przez cały dzień. Balsam posiada wyjątkowe połączenie wanilii, witaminy E i szwajcarskich wyciągów roślinnych. Idealnie pielęgnuje, odżywiając i łagodząc podrażnienia, a zmysłowy, waniliowy zapach długo utrzymuje się na skórze.
Rezultat: Skóra jest miękka i gładka, odporna na nadmierne wysuszenie skutecznie nawilża (wzrost nawilżenia o 200 %).

ma mistrza!

dostałam ten balsam w prezencie w zestawie z żelem pod prysznic (również waniliowy) i byłam zachwycona!!! jak dla mnie to istna rewelacja!!! najpierw żel pod prysznic, następnie zastosowanie balsamu i skóra z dnia na dzień była bardziej miękka i delikatna! jeszcze nigdy żaden produkt nie robił tak z moją skórą! szkoda, że już nie mogę nigdzie dostać tych produktów, bo używałabym tylko i wyłącznie ich! :(

Używam tego produktu od: jakieś 2 lata temu

O nie!

Kupiłam 2 opakowania tego balsamu, skuszona promocją "2 w cenie 1". I to był błąd. Mam bardzo suchą skórę, a ten balsam nie przynosił jej ukojenia nawet na chwilę. O tym, o czym wspomina producent, czyli o nawilżaniu, odżywianiu i łagodzeniu podrażnień - można zapomnieć. Balsam ma rzadką konsystencję, wchłania się błyskawicznie i.... nic nie robi. Tak jakbym wcierała wodę w skórę. A do tego to nieprzyjemne uczucie ściągania :rolleyes:
Zmysłowy zapach wanilii?! To chyba jakaś kpina. Zapach jest maksymalnie sztuczny, chemiczny, do wanilii naprawdę mu daleko.
Butla z pompką byłaby wygodna w użyciu, gdyby ta druga nie zepsuła się zadziwiająco szybko (jakoś wcześniej pompki mi się nie psuły).

Czas używania produktu: 7 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno 400 ml, drugie oddałam

Słodziak :)

Bardzo przyjemny balsam, zwłaszcza jeśli ktoś lubi słodkie zapachy. Balsam pachnie bardzo słodka wanilią, bardziej wrażliwe nosy może ta słodycz nawet drażnić, dla mnie było ok.
Balsam ma przyjemną konsystencję, nie za ciężka ale też nie jest lejący, dobrze się rozprowadza na skórze, dość szybko wchłania pozostawiając bardzo delikatny tłustawy film na skórze. Balsam dobrze nawilża, lekko natłuszcza skórę, ale dla bardzo suchej będzie za słaby. Zapach utrzymuje się dość długo na skórze, przesiąka na ubrania i pościel.
Opakowanie - tuba - jest poręczne, można zużyć kosmetyk do końca bo tubka stoi na zakrętce; poza tym opakowanie jest estetyczne, miłe dla oka.
Cena przystępna. Wydajność w normie.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Dobry

Dość dobry balsam, ale mógłby być lepszy.
+ dobrze nawilża i łagodzi
+ przystępna cena
+ dobra konsystencja

- zapach jak dla mnie trochę mdlący - nie przepadam za wanilią
- długo się wchłania
- przy grubszej warstwie miałam uczucie lepkości

Używam tego produktu od: kupiłam rok temu

miło wspominam

Balsam jak dla mnie świetnie pachnial, uwielbiam zapach wanilii, poza tym dobrze nawilżał i wygładzał skórę,ogólnie całkiem fajny,polecam:) ale raczej do skór normalnych,lub lekko przesuszonych:)

Używam tego produktu od:oj już dawno
Ilość zużytych opakowań:2 albo 3

kiedyś mój ulubiony

Kiedyś kupowałam ten balsam nałogowo, był moim niekwestionowanym nr 1. Głównie z powodu cudnego zapachu (o dziwo, bo nie przepadam za wanilią) oraz znakomitego efektu aksamitnej skóry.
Trzy gwiazdki, ponieważ dobrze służył mi kilkalat temu, kiedy jeszcze nie miałam tak ogromnych problemów z przesuszającą się skórą. Zakupiony ponownie niedawno nie dawał już tak spektakularnych efektów (ciut za słabe nawilżanie).

Nie podrażnia, nie uczula, nie zapycha. Zapach utrzymuje się na skórze dosyć długo, jest w miarę wydajny.
Wchłania się znakomicie, nie pozostawiając ani tłustej, ani lepkiej warstewki.

Polecałabym raczej osobom o skórze niezbyt problematycznej.

Tani i dosyć wydajny

Używam tego produktu od:używałam kilka lat
Ilość zużytych opakowań:nie pamiętam, z pewnością bardzo dużo.

Bardzo przyjemny

Bardzo przyjemny balsam, szybko i ładnie się wchłania, skóra jest nawilżona ale nie tłusta. Zapach waniliowy jest piękny w opakowaniu, na skórze trochę się zmienia, dlatego "tylko" cztery gwiazdki :))

Używam tego produktu od: kilka tygodni

waniliowa chmurka

Opakowanie bardzo praktyczne, pompka gwarantuje wygodne dozowanie kosmetyku i nie trzeba przechylać butli. Konsystencja lekko kremowa, dobrze się rozsmarowuje i szybko wchłania. Pachnie delikatnie, wanilia nie jest nachalna tylko jak obiecywał producent -zmysłowa i otulająca. Dobrze nawilża, przyjemnie wygładza ciało. I jest wydajny. Fajny kosmetyk na ziwioletnie dni. ;)

Ilość zużytych opakowań: połowa 1

Nic ciekawego :/

Kupiłam ten balsam w promocji po 4zł i powiem tak:

-sztuczny waniliowy zapach
-ciężko go rozsmarowac,konsystencja wodnista
-nie zauważyłam jakiegoś super nawlizenia
-brzydko pachnie na ciele

Podsumowujac to sto razy lepsza jest seria balsamów z Biedronki BeBeuty.

Używam tego produktu od:września 2007
Ilość zużytych opakowań:jedno

zapach...

Z czterech gwiazdek dwie daję za zapach:) Nie mam, co prawda, żadnych zastrzeżeń do balsamu (całkiem przyzwoity nawilżający) ale zapach jest boski...Dokładna imitacja zapachu takich czekoladek migdałowy, które pamiętam z dzieciństwa, a których już teraz nie moge dostać...Duża butla i wydajny, zatem zakup ekonomiczny.

Używam tego produktu od:dość dawno
Ilość zużytych opakowań:2 x 500 ml

spoko

Ogólnie nie przepadam za takimi zapachami w balsamach, ale ten jest naprawdę super. Balsam ma świetną konsystencję i bardzo ładnie się wchłania, nawilża również dobrze.Polecam!!!Używam tego produktu od:1miesiąca

Wanilka

Uwielbiam pachnące balsamy do ciała, a ten szczególnie przypadł mi do gustu:) Mam całe stado różnych mazideł do ciała, ale jak tylko zobacze ten w jakiejś promocji to muszę go mieć.

Z reguły wolę wypróbowywać nowe kosmetyki, niż ciągle używać tych samych, ale ten jest wyjątkiem:)

Pięknie pachnie a do tego naprawdę fajnie nawilża, bardzo dobrze się rozsmarowuje na ciele i szybko się wchłania.

Gdyby zapach pozostawał na skórze dłużej dałabym mu 5 gwiazdek, ale myślę że i tak ten kosmetyk w tej cenie jest wart polecenia:)

Używam tego produktu od:2 lat z przerwami